Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni net

linux

Poštovan
Učlanjen(a)
10.11.2014
Poruke
342
Poena
70
Sta je trenutno najisplativije, mts postpaid ili neke akrobacije s promocijama i tarifnim dodacima? 2-3GB su dovoljna, sve preko toga je dobrodoslo ali ne i obavezno.
 
Nadjes nekoga ko ima VIP Online sa 60% popusta pa imas za 240RSD 3GB.
Ili uzmes najjeftiniji uredjaj po maloprodajnoj ceni, i dobijes 50% popusta na VIP Online 3 sada, to te izadje nesto ispod 500:)
 
Не знам за додатке, у мтс-у имаш 5GB за 449 месечно, уз то иде и модем.
 
Imas u mts 450 din 5 gb ali na ugovor 24 meseca,bez ugovora je 700 din 5 gb.U telenor imas 550 din 5gb bez ugovorne obaveze.
E sad zavisi sta tebi treba druze,dal ti treba net za posao ili kuci.Mozes se snaci u svakom slucaju sa komsijama ili kolegama na poslu.Sem u slucaju da ti je posao pokretan i treba ti mobilan internet.
Mi na poslu smo vise nas plus ljudi i van nase firme korustili 5gb za 550,sto je nas 5,svajkog kostalo 110 dinara.E sad malo se opustili i poceli trositi vise i resili da uzmemo bezicni wifi 10 mb brzina 12 eura ali brate moj imacemo flat internet nas 10 za 150 dinara.Mnogo li je :)
U svakom slucaju nemoj uzimati veliki paket i da bacas pare bezveze :)
 
Sta je trenutno najisplativije, mts postpaid ili neke akrobacije s promocijama i tarifnim dodacima? 2-3GB su dovoljna, sve preko toga je dobrodoslo ali ne i obavezno.
Ukoliko koristiš Vip postpaid, kao postojeći korisnik imas 50% popust. Vip online 3 - 3gb 295 din.
 
Kako to?
 
Sta je trenutno najisplativije, mts postpaid ili neke akrobacije s promocijama i tarifnim dodacima? 2-3GB su dovoljna, sve preko toga je dobrodoslo ali ne i obavezno.
Najvaznije je da odredis koja mreza najbolje radi na tvojim lokacijama.
Dzaba i 100GB ako su neupotrebljivi.
 
Ima ta akcija, pojavi s vremena na vreme, sad traje do 15.10. ako je ne produže. Ukoliko imaš kod Vipa neki ugovor, a da nije za net, za bilo koju Vip Online tarifu, bez uređaja, dobija se 50% popust 24 meseca.
Dobija se samo kartica i USB modem.
 
Ovo nije lose, koliko si siguran u to sto pises?
Idem sutra omaA da uzmem...
 
Važi samo za one koji su Vip postpejd korisnici. Zato sam napisao "ukoliko koristi Vip...".
 
Ja koliko vidim oni su napisali da sva fizicka lica to mogu da uzmu, citat:
"Promocija je dostupna svim fizičkim licima postpaid korisnicima uz ugovornu obavezu od 24 meseca i sadrži Alcatel Pixi 3 (7") tablet za 1 dinar, Vip Online 3 tarifu i višekratni tarifni dodatak Četer. Sadržaj u okviru tarifnog dodatka Četer važi uz ugovornu obavezu od 24 meseca i dostupan je u nacionalnom saobraćaju . Promocija važi do 15.10.2015. godine"

E sad nisu precizirali dal postojecim ili onima koji bi postali novi prepaid korisnici, jedino to.
 
Pa tu nema 50%?
 
Imas u mts 450 din 5 gb ali na ugovor 24 meseca,bez ugovora je 700 din 5 gb.U telenor imas 550 din 5gb bez ugovorne obaveze.
E sad zavisi sta tebi treba druze,dal ti treba net za posao ili kuci.Mozes se snaci u svakom slucaju sa komsijama ili kolegama na poslu.Sem u slucaju da ti je posao pokretan i treba ti mobilan internet.
Mi na poslu smo vise nas plus ljudi i van nase firme korustili 5gb za 550,sto je nas 5,svajkog kostalo 110 dinara.E sad malo se opustili i poceli trositi vise i resili da uzmemo bezicni wifi 10 mb brzina 12 eura ali brate moj imacemo flat internet nas 10 za 150 dinara.Mnogo li je :)
U svakom slucaju nemoj uzimati veliki paket i da bacas pare bezveze :)
Jesi li siguran da je u Telenoru 550 bez ugovorene obaveze? Ili su meni rekli pogresno ;)
 
Surf5 je 550din bez ugovorne obaveze.
 
koliko je sigurno to za vip korisnike i popust od 50 posto na vip online 3?
i da li mogu da uzmem modem uz to?
 
upravo sam uzeo vip online 3 za 295 din i mifi uredjaj koji sam doplatio
 
nisam novi korisnik
vidis da sam pitao gore da li je sigurno to za vip korisnike

doplatio sam mifi 1990 din
razmisljao sam se dugo da ga kupim, ali jedva da ih ima i svi su polovni i kostaju vise od ovoga
ovo mi je super doslo, imam mifi sa 2 god garancije, a i za sitne pare imam 3gb interneta za svaki slucaj

nego jel zna neko kako da proverim preostale megabajte?
da li moram da stalno vadim karticu i ubacujem u telefon da bih proverio?
 
Poslednja izmena:
Mozes na online racunu ili kroz MojVIP app.
 
ili se ulogujes na 192.168.1.1 sifra je admin za sms da saljes za stanje a imas i pored status bar
 
upravo sam uzeo vip online 3 za 295 din i mifi uredjaj koji sam doplatio


Cekaj, dali ti 50% popusta i mifi po ceni od 1990? Ovo je onda super ponuda, i ja cu ovo da uzmem... Interesuje me da li se menja baterija na ovom mifi-ju? Da li moze da se prikljuci na desktop racunar, pa da koristim internet i na racunaru i na telefonu?
 
Izmenljiva je baterija (ali ne znam gde bi je kupio...).
Kako mislis i na racunaru i na telefonu? Dobijas MiFi uredjaja - on baca WiFi signal, pa i racunar i telefon mogu da ga koriste.

A ne moze se prikaciti na racunar (tj. ima USB prikljucak na racunar, ali ne moze se pristupiti netu preko USBa na ovom uredjaju)
 
@alfaunits
E to si dobro pomenuo, ja sam takodje mislio da moze taj MiFi da se koristi preko USB kabla. :( Ili mozda moze sa pravim DATA kablom, tj. mozda onaj sto se dobija uz njega nije data, vec samo za punjenje?

Inace ista je situacija i sa onim Alcatel 4G MiFi?
 
Ovaj Huawei E5330 (Vodafone R207, koji VIP daje za 1990 uz Online 3) ne moze da se koristi na racunaru preko USBa, tj. moze, ali ne za internet (samo za prebacivanje na SD karticu i sa nje, ako je ima).
Vidi se kao Storage urejaj, nista drugo. Ne znam za Alcatel kakva je situacija.
 
Izmenljiva je baterija (ali ne znam gde bi je kupio...).
Kako mislis i na racunaru i na telefonu? Dobijas MiFi uredjaja - on baca WiFi signal, pa i racunar i telefon mogu da ga koriste.

A ne moze se prikaciti na racunar (tj. ima USB prikljucak na racunar, ali ne moze se pristupiti netu preko USBa na ovom uredjaju)

moze se pristupati netu preko usb, koristio sam to juce, on automatski instalira neki softver kada se poveze i posle toga moze da se koristi internet na racunaru preko kabla

@alfaunits
E to si dobro pomenuo, ja sam takodje mislio da moze taj MiFi da se koristi preko USB kabla. :( Ili mozda moze sa pravim DATA kablom, tj. mozda onaj sto se dobija uz njega nije data, vec samo za punjenje?

Inace ista je situacija i sa onim Alcatel 4G MiFi?

da, 4990 uz najjeftiniji paket
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno