Šta je novo?

Far Cry Primal

gorgilije

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2009
Poruke
3,676
Poena
845
1444074743-1444074610731.jpg


Far Cry u praistoriji!

At around 12pm today, Ubisoft put up a livestream of a cave painting and promised exciting news. Five hours later, over 11,000 people are still watching that cave painting, with no news in sight.

Fortunately, you’ve got Kotaku. The announcement will be for a game called Far Cry Primal and it’ll be set in the Ice Age, according to sources familiar with goings-on at Ubisoft. Expect to see woolly mammoths, tigers, and other prehistorical animals. Maybe tribal combat using bows and spears. Probably no dinosaurs, but who knows?

I first heard that Ubisoft was making a prehistoric Far Cry game earlier this year, but details were sparse until today, when I heard specifics on the name and theme. An inadvertent leak from IGN Turkey corroborated that it’s called Far Cry Primal. As of this post’s publication, the livestream is still a cave painting.

This will likely be an “off-year” Far Cry not unlike Blood Dragon, with Far Cry 5 to come in the distant future.
 

Prilozi

  • 1444074743-1444074610731.jpg
    1444074743-1444074610731.jpg
    80.3 KB · Pregleda: 222
Some+dude+_d24a97f5571303de3e13d0c2d1f972d0.png

Opet isti side questovi, jahanje mamuta, luk i strela, crafting itd.
 
Ideja je odlicna ali ce realizacija biti kao i do sada - kopija prethodnih delova (2/3/4), 90% sadrzaja ce biti na isti fazon, kapiram da ce i glasovna gluma ostati ista kao iz fc3/4 :d

Smorili su realno, ovo kazem iako sam bio zadovoljan sa fc 2/3/4 jer sam improvizovao na razne nacine i otezao igranje, inace su price smesne a misije dosadne.
 
Poslednja izmena:
Ko baš nema čime da se bavi u životu može da prati live :p

 
^ Ovo se opet vratilo na pocetak?? :d Vrti se od sinoc. Kakav fail.
 
Ideja je odlicna ali ce realizacija biti kao i do sada - kopija prethodnih delova (2/3/4), 90% sadrzaja ce biti na isti fazon, kapiram da ce i glasovna gluma ostati ista kao iz fc3/4 :d

A možda bude nešto po ugledu na Blood Dragon koji je najbolji (edit: moderni) FC :)
 
Poslednja izmena:
Ne verujem.. bice ovo blago unapredjena verzija FC3/4 sa dosadnim misijama i sadrzajem koji se ponavlja vec godinama. Prednost ce biti novo okruzenje i mogucnost kretanja, improvizovanja kao i do sada i to je to.

Instaliracu i preci kao i svaki FC do sada ali ocekujem cist prosek, da je igra linerna kao cod nikada ne bih ni igrao nego me vuce da se snalazim po mapi i da improvizacijom (manje oruzja i municije i uopste manje efikasno oruzje) otezam igranje i bar da pokusam da se uzivim u igranje van price koje je neubedljiva pa i smesna u novim FC.

Da nema toga ne bih ni igrao..
 
Far Cry je idealan za prehistoric setting. Ionako se sve vrti oko sivenja torbica i ostalog kraftovanja.

Edit: Ko sme da se kladi da nece ubaciti dinose? Mislim ono, ARK Survival Evolved uvalio milion kopija na PC-ju. Malo li je? :)
 
Poslednja izmena:
fc4 nisam mogao da igram, jer je sve isto ko fc3 samo drugo drvece :D
 
[YOUTUBE]4Mv_U3-QoGw[/YOUTUBE]
 
Da li je on to rekao fucking? :d
 
Mora da bude edgy kao i sva ostala Ubisoft reklamiranja...
 
Far Cry formula u osvežavajuće drugačijem okruženju. Ovo će morati da se odigra.
 
Vec vidim polovinu misija pod nekim drogama i fantazijama kao sto su se proseravali u proslim delovima.. Nznm meni se ovo nimalo ne igra i smorio me vec Far Cry serijal
 
Trazite dlaku u jaje bice ovo dobra igra nemogu da izmiale toplu vodu :)
 
Mene je far cry smorio i sa trojkom, a cetvorku nisam ni probao, prosto video sam da je isto kao trojka samo novo okruzenje.Ovo bi moglo biti interesantno..
 
Ovo bre treba da bude konzolna ekskluziva :d
Nek se oni majndfakuju :d
 
Meni ovo deluje kao super ideja, jos da ubace vanzemaljce na kraju to bi bilo top
 
Šta se dešava sa Far Cry 1 remastered (ili kako god?) ?!
Posto igra zeza pod Win 7 64bita (iako je original a komp jak) - ali nije htela sve pečeve sama da instalira a ni posle nekog zezanja neće lepo da radi a i taman da se grafika poboljša - i opet bih je igrao !
 
Ja sam odigrao FC1 (ne remastered) prosle godine na win 8.1,igra je takodje original ali sa steam-a.Nije bilo nikakvih problema.
 
"NOW WITH PREHISTORIC RADIO TOWERS"

:d:d
 
cool je sto hoce da probaju nesto drugacije, bar u smislu settinga, ali meni ovo nema blage veze sa farcry serijalom... jeste da gameplay podseca, al dzaba...
 
Nazad
Vrh Dno