Šta je novo?

Windows xp - runtime error 8577

Mares

Čuven
Učlanjen(a)
02.02.2003
Poruke
593
Poena
620
Na kompu sam instalirao Win XP sp3 (prethodno bio Win7 starter) i sada imam problem da u Halkomovom e-banking programu prilikom (pokusaja) stampanja izvoda izbacuje runtime error 8577 (failed getting rowsets from current data source).

Halkomova podrska nema pomoci u vezi ovog problema (kazu da uradim upgrade na win7).

Guglao sam ali bez nekog resenja (ima par sajtova koji nude neke programe po sistemu scan and fix ali to ne funkcionise).

Inace ceo komp/sistem radi normalno, kao i sam e-bank program, ostim ove opcije da se stampaju izvodi (sto je bitno za firmu).

Ima li resenje a da se ne prebacuje na win7?
 
Zašto je uopšte rađen downgrade?
Sigurnost na manjem nivou, a sam program nije ni pravljen da radi na starijem sistemu.
 
Komp teze gura win7, zato sam stavio win xp....ali mi je prosto neverovatno da program nije prilagodjen xp-u, pa koliko firmi i dalje ima racunare sa ovim sistemom...
 
Možeš da nateraš softver da radi na novijoj verziji OS-a, na starijoj teško.
Windows 7, zakrpljen, uradi upgrade hardware-a ako možeš i ako se toliko vuče. Za XP nema vajde.
 
E svasta...problem mi je sto sam taman sredio ceo sistem i sve podesio, i na kraju zbog ovog malo ******ta moracu sve iz pocetka (radnici nije bitno koji je win na kompu).
 
Probaj 8.1 Update 3 na toj mašini.
 
Nazad
Vrh Dno