Šta je novo?

Sony Z5 Compact

Mnogo dobar review, a i delimo misljenje ja i cika u podpunosti koliko mogu da primetim!!
 
Upravo turio 32.0.A.5.32 ... impresije za dan dva dok vidim jel opravljeno išta!!
 
Kojih bre 4 ipo sata sot, ocigledno je imao problema sa chrome aplikacijom ili nekom drugom koja mu je u pozadini pocuclala bateriju. Zao mi je sto je sony sebi pucao u nogu na ovaj nacin, izbacio tel softverski ne dovrsen i sad ce svi da ih naprze po recenzijama, posle i kada se poprave niko nece hteti da kupi. Mislim antutu test nije ni 55k izbacio coveku, ocigledno problem kada brze jezgro ne radi na frekvencijama na kojim treba da radi (ja sam izvlacio 63k, neki i po 65).
 
Sve ce oni da poprave pre ili kasnije, samo ce ljudi nervni slom da dobiju.
Nego jel ima iko logicno objasnjenje zasto je sam sistem 2x po tezini u gigabajtima veci na z5c od onog na z3c?...ajmo android developeri
 
A taj z3c je bio na kitkat-u?
 
Stavljao sam ja lp i na njega, nije toliko veci...mada moze bilo ko sa z3 da proveri koloki mu je sistem.
 
Velika novina sa novim firmware-om 32.0.A.5.32. Konacno stereo zvuk kada telefon zvoni, i kada stizu notifikacije.
 
Jeste izgleda. Primetio sam da je telefon neobično glasan. Zatvorim donji zvučnik i pozovem se, i čuj da i gornji radi. Sreći nije bilo kraja.
 
Velika novina sa novim firmware-om 32.0.A.5.32. Konacno stereo zvuk kada telefon zvoni, i kada stizu notifikacije.
Vidi da nisu namestili i loudspeaker da radi u stereo modu...isplatilo bi se moje cimanje po sony forumu i prozivke konstantne :)
 
Nazad
Vrh Dno