Šta je novo?

Ste uzeti ispod 300 evra

Janee

Poštovan
Učlanjen(a)
04.10.2015
Poruke
22
Poena
55
Ovako drugari,kao sto pise u naslovu treba mi neka masina do 300 evra,pozeljno je da bude oko 270-280.
U obzir dolaze samo novi telefoni.

Od ostalih zahteva ne znam sta bih naveo,treba mi neki all around telefon,odgovaraju mi telefoni od 5-5.5 inca.

Nije mi toliko bitna kamera,recimo imao sam do skora idol 3 i ta kamera mi je bila vise nego dovoljna.

Imam ideju da opet uzmem idol 3 u nedostatku boljhi ideja,ali ako neko ima bolji predlog,bio bih zahvalan :)
 
Razmisljao sam i o njemu,ali ako bih nasao ovu jacu verziju sa 4gb rama za te pare,a to je verovatno nemoguce.Asus ne prodaje taj fon iako su prisutni ovde,u prodavnicama je verovatno blize 400 nego 300 evra.Na kp i ako ga ima isto je ako se secam bio bar 350.

Jedino ako na aliju ima neka proverena prodavnica u kojoj je do 210-215 evra pa da me izajde do 300 sa svim ostalim troskovima,ali secam se da je toliko na fantacy-u bila verzija sa 2 gb.

Ako je neko nasao za te pare neka sibne link.
 
Poslednja izmena:
Vredi za te pare ako ima nrku krstenu garanciju. Po meni je bolji od g3 a kosta manje id njega. E sad ne znam koji su ti prioriteti sto se telefona tice?
 
Ovako drugari,kao sto pise u naslovu treba mi neka masina do 300 evra,pozeljno je da bude oko 270-280.
U obzir dolaze samo novi telefoni.

Od ostalih zahteva ne znam sta bih naveo,treba mi neki all around telefon,odgovaraju mi telefoni od 5-5.5 inca.

Nije mi toliko bitna kamera,recimo imao sam do skora idol 3 i ta kamera mi je bila vise nego dovoljna.

Imam ideju da opet uzmem idol 3 u nedostatku boljhi ideja,ali ako neko ima bolji predlog,bio bih zahvalan :)

z2, mate7, m8.
 
^ moze da naleti nov Z2 sa mts-a za oko 300e. Npr neko uzeo za dinar ili neke male pare (posto je Z2 ubedljivo najjeftiniji 2014 flagship u mts-u) i takve prodaju za 300e, samo treba cesto pratiti oglase.

A u svakom slucaju bolje i par meseci star (sa validnom garancijom) M8, Z2.. nego neki nov fon do 300e, iz prodavnice.
 
Vredi za te pare ako ima nrku krstenu garanciju. Po meni je bolji od g3 a kosta manje id njega. E sad ne znam koji su ti prioriteti sto se telefona tice?

Jel mislis generalno za garanciju ili hoce da kazes da flex ima neke probleme?


Hvala na predlozima.Uzimao bi samo nove,neotpakovane.

HTC bi mi bio prvi izbor ali nema taj nov bez 350 evra.Definitivno LG ili Z2(mislim da moze da se nadje do 300)samo da odlucim koji,to mi se najvise svidja od dostupnih.

AKo je neko ima iskustva sa ovim telefonima,ako moze da napise neke razlike imedju ta dva modela,kamera,performanse itd...Vidim da je kod LG-a dosta popljuvan softver.

Dok recimo i kod Sonija je navodno bilo nekih prbolema http://www.digitaltrends.com/mobile/xperia-z2-problems/

Da li su mozda izbacili neki update koji je resio pregrejavanje,bateriju?
 
Poslednja izmena:
^ to je vest stara preko godinu dana a i nesto se ne secam da su ljudi sa foruma koji su kupili Z2 u to vreme pominjali sve to..

Uglavnom, vise nas sa foruma ima Z2 mts primerke i sve je ok, bila je ja mislim jedna reklamacija ali sam zaboravio sta je u pitanju. I da, jos jedna reklamacija jer su se pojavile naznake zute fleke na displeju (posle 12-ak meseci), primerak kupljen u Austriji ili Nemackoj, covek i zivi tamo, reklamirao je valjda.

Znaci kao model Z2 je provereno dobar e sad ako nemas srece uvek mozes da dobijes neki falican primerak :)

Da li su mozda izbacili neki update koji je resio pregrejavanje i ostale bagove?

Pitaj u Z2 temi, neki su imali bag na relaciji 3G/wifi, tako nekako, ja nisam to primetio jer pretezno koristim 3G net.. pregrevanje odavno nije problem tj telefon se zagreva ali sve radi normalno, kako snima 4k na jesenjim i letnjim temperaturama i koja je razlika u duzini 4k snimanja.. napisah u toj temi, uglavnom to su prenaduvane price vezane za bag koji je Z2 imao na pocetku prodaje (da se kamera app. gasi cak i u foto modu), mislim da od jula 2014. nema te tripove a otkad ja koristim telefon potvrdjujem da nema u foto modu, 4k zavisi od spoljne temperature i duzine snimanja sto je i normalno.
 
Poslednja izmena:
Hvala na detaljnom odgovoru,pretpostavio sam da nije toliko strasno,mada sam sumnjao i zbog z trojke koja je osetno skuplja a ima prakticno identicne specifikacije,pa sam mislio da nisu mozda imali neki fail sa z2.

Jos kad bi imao neko da napise kakav je flex.Videcu bukvalno sta mi bude usplativije od ta dva,flex definitivno ima da se uzme nov za,280-290 evra.XPeria ima kod nekog lika za 280 ali nesto cisto sumnjam da nije polovna i da je nije ni palio kako kaze posto je garancija do juna sledece godine,sto znaci da je telefon uzet u junu.
 
Z3 compacti imaju odredjene probleme sa izradom dok Z3 i Z2 nemaju tipske probleme sa izradom-kvalitetom, dobri su to telefoni sa krstenim fabrickim UI i dobrom podrskom.

E sad, licno LG Flex ne bih ni pogledao pored Z2 ili polovnog M8, taj telefon je ok ali samo kao eksperiment LG-a i fon za nekakav (kratkoricni) wow efekat, Z2/M8 su kao celina bolji i logicnija su kupovina ako hoces pouzdan i dobro podrzan android sa odlicnom autonomijom.

Pre bih kupio LG G2 ili G pro 2 (200-230e) pa cekao 6.0 apdejt ako izbaci LG ili nesto prokuvano sa XDA, po mom misljenju to su bolji telefoni od flex-a.

Pre neki dan sam video Z2 nov sa mts-a za 300e ravno. Samo treba pratiti oglase.. i biti brz/imati srece :)
 
Poslednja izmena:
Jel mislis generalno za garanciju ili hoce da kazes da flex ima neke probleme?


Mislio sam geralno kao i svaki drugi telefon da imas sigurnu garanciju 2 godine a ne 6 meseci na softver.

Nikako se ne slazem da su lg g2 ili g pro2 bolji od flexa osim mozda u bateriji. Ipak su oni stari 2 godine. M8 ili z2 su svakako bolji izbor osim kamere u slucaju m8 i ako nadjes za oko 300€ uzimaj
 
Z3 compacti imaju odredjene probleme sa izradom dok Z3 i Z2 nemaju tipske probleme sa izradom-kvalitetom, dobri su to telefoni sa krstenim fabrickim UI i dobrom podrskom.

E sad, licno LG Flex ne bih ni pogledao pored Z2 ili polovnog M8, taj telefon je ok ali samo kao eksperiment LG-a i fon za nekakav (kratkoricni) wow efekat, Z2/M8 su kao celina bolji i logicnija su kupovina ako hoces pouzdan i dobro podrzan android sa odlicnom autonomijom.

Pre bih kupio LG G2 ili G pro 2 (200-230e) pa cekao 6.0 apdejt ako izbaci LG ili nesto prokuvano sa XDA, po mom misljenju to su bolji telefoni od flex-a.

Pre neki dan sam video Z2 nov sa mts-a za 300e ravno. Samo treba pratiti oglase.. i biti brz/imati srece :)

Gde ima g2 pro za 230e?
 
Z2 uzmi ako možeš, samo Batak-a nemoj slušati u vezi Z2. :D
Pregrevanje je prisutno kod svih telefona, tako i kod najnovijih.
Z2 će dobiti Marshmallow andorid.
 
Nazad
Vrh Dno