Šta je novo?

LG V10

Ovaj fon sam nasao preko googla da jedino ima u telekoplusu za 720 i u mobilnishop.com dual verzija za 700 e.Nema ga uopste na kp.
 
Ma jos ima 700 eura da iskesira za fon u danasnje vreme...
 
589eur kolko vidim :) hm, potrajace dok bude pristupacan da ovaj moj g pro 2 dobije dostojnog naslednika :)
 
Pa sad sam malo studirao oko te baterije. Jedan test recimo, 6P daje 5h50min SOT gledanja videa, dok V10 daje 4h10min. E sad, lik je izmjerio onih 300 jedinica osvjetljenje oba ekrana, stim sto tih 300 jedinica 6p daje pri 50% osvjetljenosti,dok v10 tek na 83% daje 298 tih jedinica. Jel to znaci da i u realnom radu to tako treba ocekivati? Ili zavisi koliko je sam ekran podesen da daje svjetlosti na 50 do 100% ? Koliko realno je 6p jaci po pitanju baterije od v10? Pokusavam da shvatim "koliko slaba"je baterija na V10 u odnosu na S6 recimo.
 
Ja bih rekao s6~v10 sto se baterije tice. Ne moze tu biti nekih velikih razlika
 
Kažem ti, ne očekuj više od 4h sot... I tih 4 pitanje... Ali opet, kupiš dodatnu bateriju i nemaš problema. Još uvek je to puno para a realno meni u odnosu na g4 ima samo bolju izradu. To mi ne vredi 200 i kusur evra više. Možda trebi vredi ali meni ne... :)
 
Poslednja izmena:
E kad bi ste bi ste vi znali da S6 gura opusteno 50h uptime sa oko 4h i 30 min rada ekrana :D
 
Tolike pare das, pa onda vuces rezervnu bateriju ili powerbank. Ajde da je 100e, pa i da mu progledas kroz prste ali ovako....
 
Nazovem danas tipa da mi salje V10 crni, kaze ostali samo bijeli, crni prodati. Da se roknes :D
 
Ma suludo,ali eto covek tvrdi da mu je toliko drzala baterija.Pa ni S5 ne moze lako da izvuce taj rezultat a ima ekran manje rezolucije i jacu bateriju,ali dobro...
 
Moze ako od 50h 4h gledas neki film.. Amoled tako najmanje trosi
 
I ja bih rekao...
 
Ma suludo,ali eto covek tvrdi da mu je toliko drzala baterija.Pa ni S5 ne moze lako da izvuce taj rezultat a ima ekran manje rezolucije i jacu bateriju,ali dobro...
Ahaha. Ja sam mislio to kod tebe.
Ne znam, retko kada ulazim u teme ta uređaje koji me ne interesuju. Ali s6 ima najbolji drugar i on kuka na bateriju, tako da znam da bi tek kod mene bila užas.
 
Ovaj fon je stvarno mocan nema sta svi znamo.Steta sto ga nema u masovnoj prodaji i kod opetera jer je kod njih rezervisana samo G flagship serija.
 
Lepo ja kažem 4h sot maximalno i to ako je na Wi-Fi veći deo dana...
 
Koliko pricate o bateriji kao da traje pola sata. Stavi se na punjac 15min i napuni se 30%. Skroz ok baterija
 
I sa tih 30% traje pola sata sot.
Baterija je kesa i ne treba pricati da je ok kad nije.
To je nazalost i jedina mana ovom telefonu bar iz moje perspektive.
 
Eto bolje znate vi koji citate i gledate po jutjubu od mene koji ga koristim
 
Pa sta ima da znam,vidim iz skrinsota situaciju.
Ja na z2 imam jos 60% baterije na tom sot-u koji ti imas,to je dobra baterija.
Mozda meni i tebi dobra baterija ne podrazumevaju isto,zao mi je ako je tako,ali ovo na v10 ni u jednoj opciji nije dobra baterija.
 
Nemam nista protiv Z2, dobar je telefon, ali je l mora toliko da se hejtuje ovako dobar telefon zbog baterije? Cena jeste bolesna i baterija nije savrsena, ali bez obzira na to je odlican. Sve mora da se poredi sa Z2, bez toga nista
 
Telefon jeste baš dobar i to stoji, ali ima svoje mane.
A sa Z2 se poredi jer ona ima prebesnu bateriju (kada se ceo telefon sagleda).
 
I to stoji da Z2 ima bolesnu, vanserijsku bateriju. Nek se poredi sa S6, P8, M9... po trajanju baterije
 
Au kolko su prsli likovi na ovom forumu...Udjem posle par meseci i vidim u lgv10 temi da se spominje z2...Bolest mozga
 
Nazad
Vrh Dno