Šta je novo?

LG V10

Drugar je dobio na poklon V10 iz Amerike, zaključan na T-mobile mrežu. Da li može da se otključa i da radi kod nas?
 
Šta mislite isplati li se doplatiti g4 za v10 i 130 eur?

Isplati se... Bar neće da rikne... [emoji4]

Nikad ne reci nikad :d

http://www.androidauthority.com/lg-v10-bootloop-problem-711334/

https://www.reddit.com/r/lgv10/comments/43u28q/does_v10_have_boot_loop_nightmare_like_g4/

http://forum.xda-developers.com/lg-v10/help/lg-v10-bootloop-how-to-fix-t3315773

http://www.cnet.com/forums/discussions/lg-v10-how-widespread-is-the-boot-loop-problem/




Ako zelis da budes u stvarnom horor filmu i da budes napet kao da gledas horor filmi, isto je kao i iscekivati hoce li ti riknuti neki LG telefon.

Pitanje je samo kad ce poceti G5 da crkava, V20. Posto rade neko vreme, a posle toga...
 
Poslednja izmena:
Još fali da se pojave greške i za G5, nikad više da pogledam LG. Šta uradiše od te firme. Kao da ih zahvatio Elop trojan horse.
 
Poslednja izmena:
Zaista gotivim LG brend, gotivim i telefone i kuhinjske aparate koje imam i pre uvek izaberem on kng fu marki. Imao nexus 5, nekoliko G2, jedan G3 (pukla lajsna zbog pregervanja) i jedan G4 (nije mi bio udoban za korišćenje i pordao, nisam imao problema sa pločom, ali nije ni bio kod mene mesec dana). I uzeo bih G5, ali u G5 temi te displej ovo, te moduul sa baterijom se ne gađa lepo sa telom telefona, pa se klacka taster... celo mobilno odeljenje da raspuste. V10 je kao tenk, sjajna izrada, baš onako muški fon kada uzmeš u ruku (mislim na crni), odličan posao, meni lično velik i težak, zato me nije privlačio nešto V10, ali da je kvalitetan fon, jeste.
 
Poslednja izmena:
V10 odličan fon, meni se takodje svideo, a sve ostalo od LG telefona, problematicno i rizično kupiti... Umesto da idu napred, oni kao da žele da sami sebe da pokopaju...

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Kačeno već sve to :D
Preterivanje ...

Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Cekam da lg izbaci nesto normalno za koristenje u stilu lg g2 (FHD ili ako bas mora biti qHD) ali lg g2 mi je zaista prirastao srcu. Kakav vam je v10 koji ga imate? Uzeo sam g3 ponovno za manje od 100 eura pa cu doraditi appove, srediti ga i prodati pa onda cu gledati koji mob..g5 mi nije nesto, nadam se necem boljem od LG'a i s7 ide na prodaju ili zamjenu :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Gde si bender nema te :)
Svaka čast na trudu, vidim da ne odustaješ ...

Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
g5 mi nije nesto, nadam se necem boljem od LG'a i s7 ide na prodaju ili zamjenu :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Zašto G5? Interesuje me tvoje mišljenje.
Danilo ako pređe na G5 prelazim i ja, to stoji i dalje :)
 
Ja ti odgovorio tamo ti i dalje insistiraš :)

Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Isto važi i za htc 10. Taman sada dok sam u potrazi za telefonom. Ni sam ne znam šta bih uzeo za neki prelazni priod, ali 10 mi ne bi bio prelazni period.
 
Uzmi neku motorolu, uvek prvi imaju update :) :) :)

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Cekam da lg izbaci nesto normalno za koristenje u stilu lg g2 (FHD ili ako bas mora biti qHD) ali lg g2 mi je zaista prirastao srcu. Kakav vam je v10 koji ga imate? Uzeo sam g3 ponovno za manje od 100 eura pa cu doraditi appove, srediti ga i prodati pa onda cu gledati koji mob..g5 mi nije nesto, nadam se necem boljem od LG'a i s7 ide na prodaju ili zamjenu :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Odlican je V10. Mana baterija, a ovako zmaj [emoji244]

LG V10
 
ostalo mi nesto zaostavstine od odlicnog v10 pa bih poklonio kome treba :)
Imak hard case,cristal clear
silikon ,ultra tanki ,providni
sve je novo,kontakt na pp da ne bi spamovali temu
 
Slabo nesto aktivna ova tema. Ajde ako ima vlasnika v10 koji ga poseduju neko duze vreme, koja rec o utiscima, prednostima i manama iz prve ruke.
Razmisljam da se ponovim sa V10. Hvala.
 
Evo ja imam V10 vec godinu dana... Mogi ti reci odlican telefon, bez nekih vecih mana po meni.... Mozda jedino baterija malo duze da traje, bilo bi jos bolje.... Meni traje tu 1 do 2 dana, zavisno kolko ga chvakam.... i naravno uvek iskljucim lokaciju kad mi ne treba.

Znaci strava fon, izgleda mocno, veliki i pregledan ekran, sve ide brzo i glatko, nema kochenja itd.... Kamera daje super slike i video klipove na auto modu.

Neces pogresiti ako uzmes.
 
@zoki123 Hvala

@joca89 Pa jedino me taj bootloop brine, najvise zbog toga sam i pitao da vidim od vlasnika da li se nekome to desilo i ako jeste kako se i da li popravlja. Npr, G4 koji po netu obelezen tim problemom, drug ima vec dugo i nije mu se nista desilo. Kontam da je sve lutrija. V10 mi savrseno odgovara po svemu, velicina, izgled, a najvise zbog kamere, a jedino mi je problem sto nema legalno da se uzme sa garancijom kod nas ako mu se nesto desi.
 
Kucaj na kp v10 pa vidi koliko ima telefona sa bootloop problemom... Bilo je skoro 5-6 telefona...
 
hm, nemam pojma, ja iskreno sad prvi put cujem za termin bootloop... Sto znaci da nisam imao nikakvih problema.
 
Meni je tel posle godinu i mesec dana usao u bootloop, garancija prihvacena, zamenjena maticna, sve sljaka sada super. Proslo vec 3 meseca od tada.

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
koja je neka realna cena sada za v10 na oglasima? nov, neotpakovan, 32 ili 64gb svejedno...ako neko ima nekog pouzdanog prodavca može da mi javi na pp...
 
Meni je tel posle godinu i mesec dana usao u bootloop, garancija prihvacena, zamenjena maticna, sve sljaka sada super. Proslo vec 3 meseca od tada.

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
Imao si garanciju?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno