Šta je novo?

LG V10

Evo kod mene od danas
Veći deo dana je na WiFi
Može još da izgura bar pola sata
Ima i detaljnije sa Gsama šta najviše troši bateriju
uploadfromtaptalk1467572020087.pnguploadfromtaptalk1467572026203.pnguploadfromtaptalk1467572031438.pnguploadfromtaptalk1467572034794.png

V10
 
Poslednja izmena:
Pa brise se sve kad prelazis na novi Android...Trebao si back up pre updatea.
 
Nabavio sam ZeroLemon extended bateriju i case za V10 i stavio.... Nosio sam 1 dan i smorio se.... Ne mogu da drzim ciglu u ruci! :) Telefon mi je za taj 1 dan potrosio svega 20% baterije, znaci kontam da bih mogao da teram 3-4 dana opusteno...

Ne mogu da verujem da ne mogu nekako da naprave jacu bateriju i da je normalne velicine/mase. Inace telefon sa ovom extended baterijom i kejsom je SKROZ DRUGACIJI, i nekako je drugaciji dozivljaj rada na telefonu.... Ne odgovara mi uopste.

Vratio sam original bateriju... Mnogo mi je lepsi telefon tako.
 
Ako opet bude imao kilavu/jedva prosecnu bateriju (a 90% ce biti tako) onda im dzaba sve ostalo.

Sent from my D6503
 
Čini mi se da sam negde pročitao da će biti predstavljen u septembru. Hajde Deki, otvaraj temu [emoji4]
 
Otvaram samo za kvalitetne mobove i koje imam želju da kupim :)

Lg mi je verovatno na poslednjem mestu u toj priči

Sent from my Redmi Note 3
 
Dobro je ja već mislio da ti je prioritet [emoji1] [emoji1]

V10
 
The phone is expected to come with a 5.5-inch in-cell screen with a 1080 x 1920 display. The LG V10 launched last year with a 5.7-inch display carrying a 1440 x 2560 resolution. Powering the LG V20 will be a Snapdragon 820 SoC with a quad-core CPU and the Adreno 530 GPU. 3 or 4GB of RAM will be inside. Internal storage will be available in both 32GB and 64GB variants with a 256GB capacity microSD slot available. There is no mention of the secondary screen that we saw on last year's V10.

The camera on back is supposed to get a bit of a bump to 20MP,  with an 8MP selfie snapper in front. Last year's V10 had a dual-camera setup in front, but today's leak was mum on the subject. A Type-C USB port will be on board with a large 4000mAh battery keeping the lights on.

Evo za one koji su kukali na bateriju :)

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
4000 mAh i FHD - vrlo interesantno :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Konačno su skontali da 5 inča nije televizor pa da furaju nebulozne rezolucije.
 
Od 20 postova jedan nije off topic. Hajde veterani, telefon obećava - otvarajte temu! [emoji4]
 
Iskreno ja nisam nigde pročitao da je neko rutovao

V10
 
Nazad
Vrh Dno