Šta je novo?

LG V10

studioton

Slavan
Učlanjen(a)
26.02.2008
Poruke
203
Poena
319
Sta mislite o najnovijoj lg perjanici

[YOUTUBE]ELD_6aeHGKQ[/YOUTUBE]
 
Baš pogledah zvaničnu reklamu kad Studioton otvorio temu................................. :type:

 
Slažem se ali sačekajmo real life testove da vidimo kako će se pokazati...................... ;)
 
Dobar je, svidja mi se
Nadam se da mu cena nece biti visa od 1000evra, ako bude u prodaji u Evropi.
 
Osecam da ce ovo da bude top .. Jedino sto mi zapalo za oko i ne svidja mi se .. sto samo black varijanta ima na ledjima ove linije .. a ona plava boja mi je strava.. ali ledja su ravna
 
Sve je to lepo ali ako oficijelna podrška bude na nivou G3 preskačem
 
Da pomognemo temi :)

[youtube]Mn0UeBR6Wzs[/youtube]

[youtube]02bwjypBwj4[/youtube]

[youtube]iID3ANFeqmU[/youtube]

[youtube]9itfNDIj8-g[/youtube]

[youtube]Sw7q-J5amqs[/youtube]

[youtube]kavBHNNqnCc[/youtube]

[youtube]aFv0gUyJ8p4[/youtube]

[youtube]3g7IuuLqW9w[/youtube]

[youtube]6Qg5NFjlD2g[/youtube]


LG’s V10 Features Many Firsts: Second Screen, Dual Front Cameras, Manual Video Mode

I ovo je odlično - Compatible with cards of up to 2TB, V10 owners can shoot as much 4K video as they want. 

As an advanced multimedia smartphone, the sound in the V10 has been designed to be best-in-class. The V10 features 32 bit Hi-Fi DAC by ESS Technology, designers of high-performance audio products for professionals


The V10 boasts a sturdy frame made of SAE grade 316L stainless steel and a back cover of super grippy , super scratch-resistant DuraSkin plastic, making it a perfect option for someone who needs a device that can endure more wear-and-tear than your average phone.


Strašan telefon - odlična najava za LG G5!
 
Poslednja izmena:
Izgleda se malo uplasio LG, poceli su da se popravljaju :) Samo jos da vidimo kako to funkcionise u stvarnosti...
 
lg-v10.png



http://www.phonearena.com/news/LG-V10-price-and-release-date_id74325

How much for that crazy new V10 from LG? Well, the phone will be released on October 8th in Korea, and will be gradually rolled out globally afterwards, so that it is stocked on shelves everywhere by mid-November, when the holiday shopping craze is in full swing. In the US, the LG V10 will be on AT&T, Verizon and T-Mobile, with a flagship $600+ price to match, if you don't want to get tangled with a contract.

Ovo je odlična cena za ovaj hardver :)
 
Poslednja izmena:
Da samo što će u Evropi cene biti za 100€ veće...kao i sa Nexusom
 
Pitanje da li ce ikada legalno doci u eu..
 
Pitanje da li ce ikada legalno doci u eu..

Doci ce ali u malom broju primeraka po nesto jacim cenama. Ali nije to ni bitno, ovaj LG jasno govori kakav ce biti G5 (a bice jos i bolji, samo bateriju krstenu da stave) :)
 
Mnogo je bolji od G4-e ;)
Prvo početna verzija je 64 GB (G4 je 32GB), bolja kemera (prednje 2), video manual, zvuk, drugi displej, leđa i ivice (shock resistant) su meni mnogo bolji ovde ...
G4 ima 3GB RAM-a, a V10 4GB !
otisak
malo veći displej ...
 
Poslednja izmena:
Šta izvode s tolikim telefonima, jbt...taman se 5,5" phableti odomaćuju, sad svi počinju da guraju 5,7" format...Note 5, nova Motorola Moto X, OnePlus Two, sad LG s ovim...o 6" čudima da ne govorimo. Čemu? Kako ćemo to da nosamo okolo, u torbama? Poludeli...
 
Poslednja izmena:
I ja se pitam...telefoni su već dostigli formate koji su na granici praktičnosti. Plus, za cenu jednog 6" flagshipa ću da kupim netbook koji će sve što radim na telefonu da radi bo5e (surf, filmovi, muzika, pregled fajlova), neki dobar telefon za ono što telefon ustvari treba da radi (komunikacija) i ostaće mi para za fotoaparat. I sve to će te stvari raditi bo5e od neke mrcine od smartphona od 700e i neće zauzeti mnogo više mesta.
 
Poslednja izmena:
Plus, za cenu jednog 6" flagshipa ću da kupim netbook koji će sve što radim na telefonu da radi bo5e (surf, filmovi, muzika, pregled fajlova)

Upravo tako a dobio bi uz taj netbook i tastaturu koja ne kuca 5 umesto Lj :D :d
 
I ja se pitam...telefoni su već dostigli formate koji su na granici praktičnosti. Plus, za cenu jednog 6" flagshipa ću da kupim netbook koji će sve što radim na telefonu da radi bo5e (surf, filmovi, muzika, pregled fajlova), neki dobar telefon za ono što telefon ustvari treba da radi (komunikacija) i ostaće mi para za fotoaparat. I sve to će te stvari raditi bo5e od neke mrcine od smartphona od 700e i neće zauzeti mnogo više mesta.
Nebih se slozio. Evo ja imam i g4 sa 5.5 i tablet z2 od 10 inca. Iako je jedan od najlaksih tableta retko ga nosim svaki dan. A imam i mrcinu od dslr aparata. Poenta je da se sve spakuje u jedan lep i kompaktan uredjaj. Ovaj v10 staje u bilo koji dzep. Osim leti ko nosi uske sorceve. Imao sam i phablete i sa 6 i 6.4inca. Jeste da su ne praktični ali nije sad nesto da ne moze da se koristi u svakodnevnoj upotrebi. Ja iskreno ispod 5.5 nikad nebih mogao da se vratim. Isto tako i kad sam prodao tv42 i uzeo 55inca. Svi u kuci poludeli. Kao jesi normalan a sad isti nebi nikad ga menjali za manji. Vecina vas nije koristila vece ekrane malo duze pa vam je sok kad vidite tako nesto. Ali ima i dosta onih koji su iste probali i nikad nebi uzeli manji tel u ruke.
 
Nazad
Vrh Dno