Šta je novo?

LG V10

[YOUTUBE]eVxjHJVq7n0[/YOUTUBE]
:d
 
Meni je dizajn bas ovog fona bas ubistven.Velika steta sto ga nema masovno u prodaji i kod operatera.
 
Izasao u Vip-u. Zivo me interesuje koliko ce biti na oglasima...
 
Kakva kupovina... Uz nova 3 i ako se plaća kešom 360e... :D
 
Nije toliko ni skup realno.. Ocekivao sam jace cene uz pakete
 
Ja mislio da ovaj telefon necu nikad da vidim uživo, sad ce još i da bude dobra kupovina kad izadje G5.
 
Ja probao sad da poručim pošto može samo online i piše sistemska greška
 
Jel si probao još jednom?
Pozovi call centar, i baš pitaj da li ide ovih dodatnih 10%...
 
Poslednja izmena:
Jel si probao još jednom?
Pozovi call centar, i baš pitaj da li ide ovih dodatnih 10%...
Probao sam i čak sam pravio još jedan nalog i uvek mi izbaci sistemska greška - zvao sam ih 10 puta nemaju pojma šta je - Probacu sutra opet
 
Posto je V10 stigao kod nas prilicno sam ubedjen da ce hunder medju prvima da pazari tu masinu.. :)
 
Odlicna cena za u Vipu za ovakav fon.Ako se pokaze da je u svakodnevnom koriscenju bez nekih vecih nedostatka menjam G3 za njega za neko vreme.
 
Pa nije bas toliko sjajna cena. U Ch ja 499fr ili malo oko 450€. 6P 32gb 50fr skuplji.
 
Logicno je da bude. Veci ekran a sve ostalo manje vise isto.
 
Poslednja izmena:
Pa nije bas toliko sjajna cena. U Ch ja 499fr ili malo oko 450€. 6P 32gb 50fr skuplji.

Nismo u CH. U odnosu na ostatak ponude cena je relativno korektna. Kada bi dali neku 30% promociju plus opciju da se deo plati na rate uzeo bi na keca.
 
Slabija baterija, kačeno je već u temi. Oko 4h sot...
 
DAC Fix for LG V10

This app enables the use of your LG V10's high fidelity ESS DAC/AMP output mode for any app on your phone, not just the built-in music app. Use this app at your own risk! I'm not responsible for any damage done to your device! It is suggested that you only use this for music apps and YouTube, as games can be buggy. Expect extra battery drain!

NOTE: This app is ONLY intended to be used on the LG V10. Though it's possible that when the LG G5 comes out (or some other model) that this app may work on it too.
 
Prvi put da vidim ovakvu ocenu na ps a da to nisu ikonice :)

Lg koji to nije mogao da namesti po default-u..
 
Nazad
Vrh Dno