Šta je novo?

H.A.F. REBORN - project [sponsored]

Imamo jako visoka ocekivanja od ovog moda. :)
 
Fino, ko je sve sponzor ? :)
 
Fino, fino :) Jedva cekam da vidim sta si zakuvao :D
 
Pozdrav svima koji su pratili moje radove a i onima koji ce od ovog momenta to ciniti

Vec duze vreme sam bio totalno orijentisan na benchtable pa su tako sledili i projekti bazirani na njima, ali vracam se staroj ljubavi "PC kucistu". Iako ne bih mogao da navedem neko od svih mogucih na trzistu koje bi moglo da me zadovolji onako kako je izaslo iz fabrike ima jedno za koje sam posebno emotivno vezan bez obzira na sve njegove mane. Odatle se i rodila ova ideja sa namerom da to isto pokusam da dovedem do nivoa savrsenstva, kako tehnoloski i funkcionalno tako i estetski.

Kuciste koje je jako dugi niz godina odolevalo tehnickim novotarijama a toliko puta korisceno na modding sceni, koje sam i sam vec radio spajajuci dva ista u "CubeX" PC modu (http://www.sspcmodding.com/cubex/), sada dolazi na red kao ne presusna zelja ideja da u njega i na njega ugradim gotovo ne moguce do u milimetar precizno tako mnogo toga! To je njegovo velicanstvo HAF 932 pa odatle i naziv H.A.F. REBORN kao uzdizanje feniksa


Moram da pohvalim i ovom prilikom se zahvalim "Cooler Master" kancelariji koja je u startu prepoznala potencijal i odlucila da me sponzorise!

Za sada je to sve sto se tice sponzorstava ali postoji mogucnost za ucestvovanje jos nekih brendova ali otom potom...

Evo jos jednog teasera (rucno radjena skica) a uskoro predstavljanje 3d rendera :wave:

HAF reborn  002.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima koji su pratili moje radove a i onima koji ce od ovog momenta to ciniti

Vec duze vreme sam bio totalno orijentisan na benchtable pa su tako sledili i projekti bazirani na njima, ali vracam se staroj ljubavi "PC kucistu". Iako ne bih mogao da navedem neko od svih mogucih na trzistu koje bi moglo da me zadovolji onako kako je izaslo iz fabrike ima jedno za koje sam posebno emotivno vezan bez obzira na sve njegove mane. Odatle se i rodila ova ideja sa namerom da to isto pokusam da dovedem do nivoa savrsenstva, kako tehnoloski i funkcionalno tako i estetski.

Kuciste koje je jako dugi niz godina odolevalo tehnickim novotarijama a toliko puta korisceno na modding sceni, koje sam i sam vec radio spajajuci dva ista u "CubeX" PC modu (http://www.sspcmodding.com/cubex/), sada dolazi na red kao ne presusna zelja ideja da u njega i na njega ugradim gotovo ne moguce do u milimetar precizno tako mnogo toga! To je njegovo velicanstvo HAF 932 pa odatle i naziv H.A.F. REBORN kao uzdizanje feniksa


Moram da pohvalim i ovom prilikom se zahvalim "Cooler Master" kancelariji koja je u startu prepoznala potencijal i odlucila da me sponzorise!

Za sada je to sve sto se tice sponzorstava ali postoji mogucnost za ucestvovanje jos nekih brendova ali otom potom...

Evo jos jednog teasera (rucno radjena skica) a uskoro predstavljanje 3d rendera :wave:

Pogledajte prilog 180674

A gledam sliku pet minuta i mslim:" Sta cemu oni cvetici na vrhu front panela ?!!" Kad ono fan kontroler :d Odlicno izgleda, zelim svu srecu u izradi i da ispadne kako treba :)
 
Odlicno :) Nego, preko kog programa si radio ovaj model ?
 
Hvala :)
 
Izgleda jako zanimljivo, nista manje se od tebe i ne ocekuje. :)
 
6. komada Cooler Master SickleFlow 120mm ventilatora, sleevovana u MDPC black, koje planiram da koristim na 360mm radijatorima, jednostavno sa svojim velikim statickim pritiskom su se pokazali kao idealan saborac sa vodenim hladjenjem i to na tricavih 7v

HAF reborn  13.jpg HAF reborn  14.jpg HAF reborn  15.jpg
 
Poslednja izmena:
Neso, odlican izbor ventilatora, uz 360mm kiler sve komponenete ce biti pod utiskom ledenog doba [emoji106]
 
Hvala seizmos, vec sam ih koristio i zaista su se najbolje pokazali osobito na radijatorima koje vec imam, tako da mi je bilo glupo da tu stavku menjam, e sad posto ce ici samo dva 360rad (ako bude trebalo lako cu dokupiti jos koji :D ) pitanje je da li ce biti dovoljno da razladi "sve" komponente :)

PS inace samo kuciste kada bude zavrseno, moci ce da primi 1x480, 2x360, 1x240 (u slucaju da se koristi samo jedan PSU) i 1x120 radijator :)
 
Poslednja izmena:
Opasno izgleda ^_^ Samo napred :D I ja ću uskoro imati projekat "Kako ugurati 360mm rad u CM Trooper" koji će biti uspešan zahvaljujući kolegi nessi :)
 
Nazad
Vrh Dno