Šta je novo?

Snižene cene, dobre ponude, akcije...

Ja sam ih tražio u jednoj njihovoj (doduše slabije opremljenoj) prodavnici i nisam ih našao...
 
Gledah ali ne vidoh gde bih mogao da postavim pitanje jedino mozda srodno mesto, radi se o narucivanju preko emmi
Da li online-kupovinom moze da se naruci samo jedan artikal i posto je winwin njihova firma da li postoji mogucnost da se naruceni artikal isporuci u najblizoj prodavnici winwin?
Da li se u slucaju garancije reklamacija moze uloziti u winwin prodavnici?
 
Možeš u win winu da dobiješ istu tu cenu i tako sve rešiš.
 
Samo im reci da hoćeš cenu iz emmija, imaju oni to da ako nađeš cenu koja je niža od njihove da možeš da tražiš da ti prodaju po njoj.
 
^ Pošalješ link sa boljom cenom na [email protected] i nakon odobrenja daš podatke za poručivanje, zatražiš isporuku u obližnjoj WinWin prodavnici i rešen problem.
 
Jel proveren taj sajt posto iskreno, prvi put cujem za njega?

I da li je moguce da su RAM memorije ovako jeftine? :O
 
Pravo da ti kazem, nemam pojma. :) Nisam ranije uzimao kod njih nista, al deluju ok. Ne znam ni sam kad sam se prijavio, al dobijam ponude na mail, pa tako videh. Mislim da je povezano sa popustima ili grupovinom, tj tako sam dobio subscribe. Imaju shop i u okolnim zemljama, koliko vidim posluju vec duze, pa bi trebalo da je bezbedno. Nisam ni primetio ram koliko je. :O
 
Provereni su.Imaju svoje skladiste na Vilinim vodama,blizu Tempa i tu se moze sve preuzeti,bez placanja postarine.Ja sam uzeo mikro sd,usb memoriju i neki blender.Posto sam imao neki popust micro sd i usb me izasao po 1 dinar:)I naravno daju garanciju na sve.
 
Provereni su.Imaju svoje skladiste na Vilinim vodama,blizu Tempa i tu se moze sve preuzeti,bez placanja postarine.Ja sam uzeo mikro sd,usb memoriju i neki blender.Posto sam imao neki popust micro sd i usb me izasao po 1 dinar:)I naravno daju garanciju na sve.
I fiskalni daju?
 
Nisam dobio klasican fiskalni,vec njihov papir gde je odstampano kad i koliko je placeno i garantni list sa datumom kupovine i njihovim pecatom.Inace garantni list od par stvari je od kimteca,jer su im skladista pored,pa valjda saradjuju.
 
Sto je ekupi negde tako ?
Za firmu sam preko njih narucio gomilu stvari, nikad problema nije bilo.
Ne znam dal je uopste moguce da budu gori od alti win emija?
 
Covek iznad je rekao da ne daju racun. Meni je samim tim losiji izbor. Sa druge strane nisu svi iz bg. Sa trece strane placa se postarina
 
Ako ne daju fiskalni onda je sverc komerc, kupujem prodajem. Nema razlike.
 
Dobijas fakturu. Sto se tice reklamacija bolji su od altija.
 
Fakturu ako plaćaš preko računa. Za fizička lica ide fiskalni.
 
Za trgovinu preko interneta trgovac je oslobođen fiskalne kase, pa samim tim ne mora da izdaje fiskalni račun. Dovoljan je njihov račun.
 
Vrh cena. Ja uzeo pre par dana Sapphire Tri-x 390x od Mađara za 1000din manje, da sam znao da će ovaj Asus biti na akciji, bez razmišljanja bih ga uzeo.
 
Covek iznad je rekao da ne daju racun. Meni je samim tim losiji izbor. Sa druge strane nisu svi iz bg. Sa trece strane placa se postarina
Ne razumem ? Mozda covek iznad ne zna zakon ?

Uredba o određivanju delatnosti kod čijeg obavljanja ne postoji obaveza evidentiranja prometa preko fiskalne kase

(„Službeni glasnik RS“, br. 61/10, 101/10, 94/11, 83/12,59/13, 100/14)

Na osnovu člana 3. stav 4. Zakona o fiskalnim kasama ("Službeni glasnik RS", broj 135/04) i člana 42. stav 1. Zakona o Vladi ("Službeni glasnik RS", br. 55/05, 71/05 - ispravka, 101/07 i 65/08),

Vlada donosi

UREDBU
o određivanju delatnosti kod čijeg obavljanja ne postoji obaveza evidentiranja prometa preko fiskalne kase

(„Službeni glasnik RS“, br. 61/10, 101/10, 94/11, 83/12 ,59/13, 100/14)

Član 2.

Delatnostima, za koje u smislu člana 1. ove uredbe ne postoji obaveza evidentiranja prometa preko fiskalne kase, smatraju se delatnosti iz sledećih oblasti, grana i grupa klasifikacije delatnosti iz Zakona o klasifikaciji delatnosti ("Službeni glasnik RS", broj 104/09) i Uredbe o Klasifikaciji delatnosti ("Službeni glasnik RS", broj 54/10), i to:

1) Delatnosti u okviru sledećih oblasti, odnosno grupa:

47.91


Trgovina na malo posredstvom pošte ili interneta;

49.10


Železnički prevoz putnika, daljinski i regionalni;

U skladu sa Uredbom, lica koja obavljaju delatnost iz grupe delatnosti 47.91 (Trgovina na malo posredstvom pošte ili interneta) nisu dužna da promet ostvaren u okviru navedene delatnosti evidentiraju preko fiskalne kase.

[/I]

Zakonom su oslobođeni fiskalen kase i samim tim su losiji izbor ?
 
Poslednja izmena:
Ne razumem ? Mozda covek iznad ne zna zakon ?

Uredba o određivanju delatnosti kod čijeg obavljanja ne postoji obaveza evidentiranja prometa preko fiskalne kase

(„Službeni glasnik RS“, br. 61/10, 101/10, 94/11, 83/12,59/13, 100/14)

Na osnovu člana 3. stav 4. Zakona o fiskalnim kasama ("Službeni glasnik RS", broj 135/04) i člana 42. stav 1. Zakona o Vladi ("Službeni glasnik RS", br. 55/05, 71/05 - ispravka, 101/07 i 65/08),

Vlada donosi

UREDBU
o određivanju delatnosti kod čijeg obavljanja ne postoji obaveza evidentiranja prometa preko fiskalne kase

(„Službeni glasnik RS“, br. 61/10, 101/10, 94/11, 83/12 ,59/13, 100/14)

Član 2.

Delatnostima, za koje u smislu člana 1. ove uredbe ne postoji obaveza evidentiranja prometa preko fiskalne kase, smatraju se delatnosti iz sledećih oblasti, grana i grupa klasifikacije delatnosti iz Zakona o klasifikaciji delatnosti ("Službeni glasnik RS", broj 104/09) i Uredbe o Klasifikaciji delatnosti ("Službeni glasnik RS", broj 54/10), i to:

1) Delatnosti u okviru sledećih oblasti, odnosno grupa:

47.91


Trgovina na malo posredstvom pošte ili interneta;

49.10


Železnički prevoz putnika, daljinski i regionalni;

U skladu sa Uredbom, lica koja obavljaju delatnost iz grupe delatnosti 47.91 (Trgovina na malo posredstvom pošte ili interneta) nisu dužna da promet ostvaren u okviru navedene delatnosti evidentiraju preko fiskalne kase.

[/I]

Zakonom su oslobođeni fiskalen kase i samim tim su losiji izbor ?

Znaci ti bi pre uzeo neshto bez racuna, nego sa racunom? I nadao se da ce ti postovati garanciju. Interesantno.
Ostaje deo sa postarinom
Svakako akcija vise nije aktuelna ni u jednoj od nabrojanih radnji pa je diskusija nepotrebna i svakako off. Treba sebi da dash poene neke ;)
 
Nazad
Vrh Dno