Šta je novo?

Epson sx125?

Protos

Slavan
Učlanjen(a)
02.03.2006
Poruke
474
Poena
345
Stampac je stajao nekoriscen par meseci, novi ketridzi, ali ne stampa, pretpostavljam da je glava stampaca zapusena?
Drajveri su updat. i prikazuje da ima mastilo u ketridzima.
Neko uradisam resenje? Da li vredi cistiti alkoholom?
 
ne vredi. moras da kupish novu glavu i montiras je il da menjas uredjaj.
 
Vidim na AE prodaju glave stampaca, da li su original. dali si vec narucivao?

Neka preporuka za jeftin stampac? potrebna mi je samo stampanje teksta, znaci nije mi potreban color stampac, i ne previse stampe znaci 100-200 listova mesecno.
 
Pa vidi ovako. Ili kipis nwki polovni hp laser koji je odradio do 20k otisaka ili u radnju i nov kupis. To ti je investicija oko 100€ al si miran sve dok bude drajvera za nove OS. Toner kasete se dopunjuju cena otiska ti je oko 0,50 din/str i sta ces bolje.
Inkjet tehniku zaboravi.
 
Hvala na preporuci, HP bih izbegao, na poslu sam imao laser HP koji je imao velikih problema sa meh. za papirom, pa bih izbegao HP.

inace kuci imam Canon inkjet sa kojim nisam imao problema, godinama mu dopunjujem one iste ketridze koji su dosli uz stampac.
zanima me kakvi su canon laseri, npr ovaj Canon LBP-6030B? da li je moguce dopunjavanje tonera za canon i koliki je to trosak? stampac kosta oko 8K.
 
Poslednja izmena:
Imao si na poslu problema zato sto tvoj poslodavac nije hteo da plati da se zamene dotrajale komponente.
Gumice za povlachenje papira teraju preko 100.000 otisaka. shodno tome radio si za shkrticu.
HP je sto se stampaca tice u srbiji jedino pametno resenje jel je najjeftiniji u exploataciji, rezervni delovi su lako dostupni.
 
Ne znam kako pricas napamet.
Radilo se o novom stampacu koji je posle par nedelja poceo da pravi probleme. Na webu sam pretrazio i nasao da taj stampac ima problem sa mehanizmom za uvlacenje papira na sajtu HP-a, i da salju "fix", narucio sam i stiglo je postom iz USA, neki deo od kartona napravljen koji je trebao da se ubaci u otvor za papir, instalirao ga, i nista nije pomoglo.
 
Ako imas problem u reklamacionom periodu, vratis uredjaj, uzmes novac nazad i resis problem.
 
Nazad
Vrh Dno