Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Može li neka preporuka za besplatan alat koji snima razgovore automatski (ili ako baš nema da ručno pokrenem) bez da brčkam fabrički softvare u smislu roota i sl?
ACR CALLS - ja ga koristim već duže vreme na svakom telefonu radi odlično i imas podešavanja kako i šta hoćeš da snima, određene brojeve itd.

LG V10
 
Poslednja izmena:
Moja preporuka ti je da odes na Ali express i probereš kožnu futrolu koja je u Pouch varijanti.. Tako ćeš imati u rukama uvek premijum osećaj lepog i kvalitetnog telefona a biće ti zaštićen od udara, osim kada ga držiš u rukama. To ti je tip futrole koja je fazon torbice. Sve drugo je bezveze. Barem po nekom mom mišljenju i iskustvu. A za edge tek nema prvoklasne zaštite, čak ni sa standardnim case, jer ako padne na bok, uglavnom je kuku lele.


Ja to ne bih ni stavljao na fon, osim obične providne folije, koju imam na Note 5. Ta folija mi se skoro ne vidi na telefonu a štiti od grebanja super. Ovo bre kaljeno staklo,kada ne ide do ivice, toliko ruži telefon da je to užas.
Ne znam, ne bih da budem mnogo pametan, ali moj stav je da na s7 ne bih stavljao kaljeno staklo. Opet je stvar tvog izbora.
Daj neku preporuku. Trazim ali mi nista nije zapalo za oko

Послато са SM-G935F
 
Obrisao sam poslednjih par postova ala otkljucan vs zakljucan. Vec je receno, i 1000 puta potvrdjeno da su svi S7 uvezeni legalnim kanalom u RS otkljucani. Ne vidim poentu dalje rasprave na ovu temu te ubuduce sleduju zuti kartoni za off topic. Hvala na razumevanju!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Uh..danas gledam kod prijatelja obican s7. Stavio mu kaljeno staklo. Kako je to ruzno, majko mila... Ne ide do kraja ekrana pa to ne lici ni na sta.
Montirao pre par dana ovaj proizvod: http://www.ultimateshield.co.uk/samsung-galaxy-s7-edge-screen-protector/
Znam da ima hejtera ali po meni je odlicna zastita koja prekriva ceo telefon. Eto ja npr. nisam u stanju da sacuvam "go" telefon sa staklom sa obe strane i metalnim ivicama, tj. radije cu uloziti jos malo u zastitu istog nego da besnim kada krene da dobija prve ogrebotine itd i da posle vise ne lici ni na sta, ova opcija mi je definitivno sigurnija.
U svakom slucaju sve pohvale za ovaj tip zastite dok za pravo kaljeno staklo jos nisu nasli foru da bude kompletno providno, da prekrije ivice a da se lepak ispod ne vidi, zato i koriste obojen gornji i donji deo da bi prekrili sloj lepka koji samo tu i ide.


Može li neka preporuka za besplatan alat koji snima razgovore automatski (ili ako baš nema da ručno pokrenem) bez da brčkam fabrički softvare u smislu roota i sl?
Ja koristim programce sa crvenom ikonicom i zelenom slusalicom(Automatic Call Recorder), radi provereno dobro i extra je kvalitet, cak ni razgovori ne zauzimaju puno prostora.
 
ACR CALLS - ja ga koristim već duže vreme na svakom telefonu radi odlično i imas podešavanja kako i šta hoćeš da snima, određene brojeve itd.

LG V10

Hvala svima za preporuku. Odradio je posao za ovo što je bilo hitno i bitno, e sad ću imati i vremena da mu zađem u crevca da vidimo da li će moći da ispuni i komplikovanije zadatke vremenom.
 
Recite mi sto se tice kamere, moze li da snima/slika u slanoj vodi? Znam da u slatkoj moze, znam da modeli od prosle godine imaju problem sa slanom vodom, ili su to samo price :/
 
Nije ti to baš pametno...
Do not expose the device to salt water or ionized water. If your device is exposed to salt water, wash the device with fresh water, and then dry thoroughly with a clean, soft cloth. Otherwise, when it dries, salt may accumulate and block the primary microphone, earpiece, and external speaker.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nakon jednodnevnog maltretiranja 'pod opterećenjem', samo ću reći da S7 ima brutalnu bateriju. Možda ima curenja Android systema, ali nakon ovih rezultata, mogu samo da zaključim, da ono ne utiče u tolikoj meri na SOT.

Sve pouključeno, 2G/3G auto, bluetooth, lokacija, wifi, mobile data(sve vreme na wifi), always on display, sinhronizacija dva gmail naloga, skoro dva sata razgovora, osvetljenje na 40%, mnogo neta, kamera...

0cbdec8744827c5865921da72b004b4e.jpg


5dc83c644b5d28b560a630bffb792474.jpg


4ac2330ddc4f9d93facbef1bfd545ce2.jpg


Sent from my SM-G930F
 
Ovo je stvarno odlican rezultat, koji ce naravno biti nemoguc na novijim verzijama softvera. Ali, ovo razbija sada. :)

Nexus 7
 
U svakom slučaju odličan posao Samsung-a. U odnosu na s6 stvarno fina baterija...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kako fina? :d Sta je finije?

Najbolju bateriju imaju ove godine.

Sem TW-a, najbolje su strpali i ponizili konkurenciju. Ekran, baterija, kamera, izgled.
 
Telefon je odličan a sada da su ponizili konkurenciju i nisu. Treba još dosta dobrih telefona da izađe. Tako da mislim da ovo neće biti najbolji telefon godine. Izlazi op3, Mate 9, htc nexus, v11? . Još je rano donositi takve zaključke, tek je sredina godine.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja imam jedan predlog i molio bih moderatore da ga odobre (@ixtis ovo nije samo zbog tebe) . Ajmo svi vi koji imate s7 da okačite po nekoliko ss-a baterije i da završite više sa tim. Stvarno ste preterali. Kako ko kupi s7 prvo što uradi je to a neko ponovi po nekoliko puta
Iako nemam s7 trenutno i ne nameravam trenutno da ga nabavljam ali ko zna sta donosi sutra...Mozda i krenem nešto sa njim :). Uglavnom S serija me zanima pa zato i pratim ovaj thread ali nekada je stvarno, da ne kažem šta, beskonačno skrolovanje stranica
Pozdrav
 
Kad se već govori o bateriji mene interesuje, koliko je baterija s7e bolja od s7 u korišćenju?
 
Ja imam jedan predlog i molio bih moderatore da ga odobre (@ixtis ovo nije samo zbog tebe) . Ajmo svi vi koji imate s7 da okačite po nekoliko ss-a baterije i da završite više sa tim. Stvarno ste preterali. Kako ko kupi s7 prvo što uradi je to a neko ponovi po nekoliko puta
Iako nemam s7 trenutno i ne nameravam trenutno da ga nabavljam ali ko zna sta donosi sutra...Mozda i krenem nešto sa njim :). Uglavnom S serija me zanima pa zato i pratim ovaj thread ali nekada je stvarno, da ne kažem šta, beskonačno skrolovanje stranica
Pozdrav
Disi sale kuco stara. Slazem se. Jel nema neki topic s trajanjem baterije?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 
Evo neću više, mame mi moje.[emoji6]

Sent from my SM-G930F
 
Telefon je odličan a sada da su ponizili konkurenciju i nisu. Treba još dosta dobrih telefona da izađe. Tako da mislim da ovo neće biti najbolji telefon godine. Izlazi op3, Mate 9, htc nexus, v11? . Još je rano donositi takve zaključke, tek je sredina godine.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

A krastavac, onda mozes da gledas i S8 ce biti bolji od tih telefona.

Ja gledam raspon kako izlaze, a i iste procesore imaju. Znaci (L)G serija, S(amsung) serija, M serija (HTC), Nexus (u ovom slucaju 6p). Svi imaju 820 Snap odnosno Samsung koji ima Exynos.

Ja imam jedan predlog i molio bih moderatore da ga odobre (@ixtis ovo nije samo zbog tebe) . Ajmo svi vi koji imate s7 da okačite po nekoliko ss-a baterije i da završite više sa tim. Stvarno ste preterali. Kako ko kupi s7 prvo što uradi je to a neko ponovi po nekoliko puta
Iako nemam s7 trenutno i ne nameravam trenutno da ga nabavljam ali ko zna sta donosi sutra...Mozda i krenem nešto sa njim :). Uglavnom S serija me zanima pa zato i pratim ovaj thread ali nekada je stvarno, da ne kažem šta, beskonačno skrolovanje stranica
Pozdrav

Dodatak: I kesiranje aplikacija.
 
Poslednja izmena:
6p ima 810, tako da nikako ne spada među ove modele već prošlogodišnje. Tako da bih 6p stavio u koš sa note 5 i s6 a ne s7 i note 6...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
dobra baterija, ali bez whatsapp,viber,facebook,messigner,wechat i drugi potrosaci :)
 
Disi sale kuco stara. Slazem se. Jel nema neki topic s trajanjem baterije?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Ma evo brate borim se sa ovim rusima a bogami i sa ruskinjama danonoćno. Kuću skoro i da ne vidim
Evo neću više, mame mi moje.[emoji6]

Sent from my SM-G930F
Izvini brate ali tako se zadesilo da sam prokomentarisao posle tvog posta iako si ti uzeo tek pre neki dan. Nisam mogao više da ćutim. Neka te lepo služi
Ja sam ušao u VIP sa namerom da ga kupim uz paket ali ne prođe na kreditnom. Ko zna zašto je to dobro. Uglavnom o s6 nisam ni razmišljao. S7 je veliki korak napred nego S5-S6

Dodatak: I kesiranje aplikacija.

Da
 
Kako su to ponizili konkurenciju? Po cemu je to kamera najbolja?

Nexus 7
Kamera je najbolja u brzini fokusa I samo u tome. A u detaljnosti slike na 16:9(jer su svi monitori I tv u 16:9) nije a pogotovo na cropu. Kada gledam fotke na tv želim full sliku a ne. 4:3. Njesra kao na iphone. Zato sam kupio note5 a ne s7 jer n5 ima, za moje zahteve, bolju kameru od s7.

Sent from BlackBerry Passport
 
U kojem je to univerzumu fotografija formata 16:9?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da je njesra nije a, cini mi se, da su ti vec objasnjavali oko toga dosta. Mozes i na S7 da stavis 16:9

Nexus 7
 
A krastavac, onda mozes da gledas i S8 ce biti bolji od tih telefona.

Ja gledam raspon kako izlaze, a i iste procesore imaju. Znaci (L)G serija, S(amsung) serija, M serija (HTC), Nexus (u ovom slucaju 6p). Svi imaju 820 Snap odnosno Samsung koji ima Exynos.



Dodatak: I kesiranje aplikacija.

I "najjeftinije" servisiranje i "najbrži" update :D

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
U kojem je to univerzumu fotografija formata 16:9?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ko je pomenuo to? moras da budes malo pazljiviji kada citas... Ja sam pricao i mom smart tv i monitorima. to su wide ekrani i tu je 4:3 njesra. ne znam nikoga ko ima 4:3 ekran. Mrzim crne strafte na ekranu pored fotke.

Sent from Note 5
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno