Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Da ti nije uključen location history?
Poslednja opcija na ovom screenshotu od Proday

Sent from my Nexus 5X
To je na off
dfb7eb84979e511532a178fd611b486d.jpg


Jedino ako ima jos negde da se dodatno iskljuci

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da li koristis google disk, vidim kolega u note 4 temi da se zalio da mu je isti drzao sve vreme telefon budnim?! Ovo je bas los rezultat, nadam se da ces resiti. ...I koji ce ti onaj clean master?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ako mislis na google drive, on je ukljucen ali nista ne prebacujem na njega.

A clean master koristim vec par godina, ako ima neki bolji program za ciscenje, preporucite
 
I moja staklena čaša sinoć kada sam se napio i bacio je u ćošak zamislite prsla, kakav kvalitet...

Kakav glup klip, telefon mu je pao baš na power dugme i ne može da ga uključi i telefon je djubre, strašno. I on umesto da ćuti kao svaki pametan on se hvali kao ****** a onda još neko izkomentariše "Haha kakav kvalitet" Nekada su forumi i ceo internet imali oko deset od sto kvalitetnih stvari za videti ili pročitati, sada je već blizu tuge...

Sent from my SM-T310 using Tapatalk

Dobro je brate kad si bacao case. Ja sam bacao S7 edge. Jer sam provalio koliko sam smesan telefon kupio. Znaci svi ga nose ili nose kopije. Dobro je prosao. Mala ogrebotinica na ekranu.
Mnogo sam se napio :D .
 
Ako mislis na google drive, on je ukljucen ali nista ne prebacujem na njega.

A clean master koristim vec par godina, ako ima neki bolji program za ciscenje, preporucite
Au pa da li je moguće :)
Samsung ima implementiran clean master kroz smart manager aplikaciju, svi kukaju na to ...
To si pored toga instalirao i dodatno clean master đubre!
Briši to, samo pravi štetu ...

Nije Epl lud što je zabranio te klinere i antiviruse - koliko god se pričalo ljudi i dalje masovno instaliraju te gluposti (valjda ogromna većina to koristi na windows-u) :)

Skype je isto loša aplikacija, koristi WhatsApp ili Viber ako ne moraš skype da imaš instaliran.
Verovatno imaš još neke problematične aplikacije...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislim da ga je Samsung stavio na pogresnu[emoji3]

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Ako mislis na google drive, on je ukljucen ali nista ne prebacujem na njega.

A clean master koristim vec par godina, ako ima neki bolji program za ciscenje, preporucite
Probaj da ga disable ako vec ne korostis pa vidi sta se desava.

Sta tacno cistis na telefonu? Nikada nisam korostio nista od tih programa i nikakav problem nisam imao.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
I moja staklena čaša sinoć kada sam se napio i bacio je u ćošak zamislite prsla, kakav kvalitet...

Kakav glup klip, telefon mu je pao baš na power dugme i ne može da ga uključi i telefon je djubre, strašno. I on umesto da ćuti kao svaki pametan on se hvali kao ****** a onda još neko izkomentariše "Haha kakav kvalitet" Nekada su forumi i ceo internet imali oko deset od sto kvalitetnih stvari za videti ili pročitati, sada je već blizu tuge...

Sent from my SM-T310 using Tapatalk

U pravu si. A on navodi da mu je pao fon u stanu na pod...A pover dugme je toliko ulubljeno da je jasno da to ne moze od npr parketa. roknuo ga negde solidno.
Dobro, snimak je o Noti 5. S7 edge je baš ranjiv sa svih strana ali izgleda jako lepo. Za moju Notu 5 ću poruciti kožnu -pouch futrolu u kojoj će biti. Tako da telefon neće konstantno biti u futroli osim kada ga ne koristim. Moja sugestija i vlasnicima S7.Steta da stoji stalno u gumenjaku. Nešto kao ovo image.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mene bi opasno smorilo da stalno izvlačim telefon iz toga...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Mene bi opasno smorilo da stalno izvlačim telefon iz toga...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Pa Joco, nije to neka magija.Ti ga nosis u futroli samo kada ga ne koristis.Kući ili na proslavama, kada sedis za stolom, nije u futroli. krastavac. nema idealnog resenja.
 
@Vojkan, Proday i Danilo
Cistim kojekakav junk od surfa, whatsapa i vibera.

Probacu da obrisem CM i Skype, disable google drive pa da vidim sta se desava.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa to su tvoji podaci, što bi ih brisao? [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Navika sa desktopa, krastavac ;)
 
Da li koristis google disk, vidim kolega u note 4 temi da se zalio da mu je isti drzao sve vreme telefon budnim?! Ovo je bas los rezultat, nadam se da ces resiti. ...I koji ce ti onaj clean master?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
+1 Za CM

LG V10
 
Kakav CM ljudiii aman. Brisite to sr**e sa telefona sto pre. Ja ga bio instalirao na par dana zbog one opcije da zakljucava aplikacije, nisam mogao da ga istrpim ni malo. Odmah je isao delete. Aj bateriju sto je jeo...nego telefon poceo da baguje nenormalno, ja sam se zaprepastio. Umalo da zovem coveka sa kp da ga iznap***vam sto mi prodao djubre i da ga pitam jel tako radi telefon sa sd810 cipsetom. Dobro je da sam pre toga obridao ovo gov*o inace bih se zesce ispalio. Telefon leti sad.

Послато са LG-H955 уз помоћ Тапатока
 
@Vojkan, Proday i Danilo
Cistim kojekakav junk od surfa, whatsapa i vibera.

Probacu da obrisem CM i Skype, disable google drive pa da vidim sta se desava.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Nije google drive problem to je sigurno :)


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Navikao sam da u Notification panelu imam ikonicu Mobile Data čijim dužim pritiskom idem u opcije mreže kako bih promenio tip mreže. Ovde ta ikonica vodi u opcije za pregled Data usage.

Jel' to može nekako da se izmeni?
 
@Proday, hvala.

Znaci nema trika da dobijem preko 3:30 SOT-a.
db877da5803a2a5c565faf9cc024f385.jpg
7cbf228844926cb72ddf85f81aebdc46.jpg
80d0e62213c2e3773ffad4a08fe7dc8a.jpg


Location on(Wifi and Mobile), osvetljenje na auto, par poziva u toku dana, uglavnom koristim za surf, mailove, viber, whatsapp i fb. Sync ukljucen za sve naloge(Gmail, fb, outlook, viber, whatsapp)

Jel treba jos nesto skriveno da cacnem pa da dobijem na bateriju?

Dajte neka vasa podesavanja sistema( ukratko) i sugestije pa da probam
Sasvim ok sot za 24h usage, pod uslovom da si dosta vremena facebook i skype akao na mobile data. Ako nisi, imas neki problem, mada iz ovih screenovs rekao bih da si ga akao na 3g solidno vrijeme. I jos dodaj na to lokaciju preko 3g i eto razloga za 3 i po sata sot.

Neko moje misljenje posle tumbanja mart april mart update.
Sot manje vise isti, prosjek 6h za 24h usage.
Ukoliko je tel vecinu dana na 3g, tesko da ce dobaciti i 4h sot na 24h usage.
Ukoliko je vecinski na wifi, onda se mogu gadjati sot od 6-7h. Sa upotrebom 3g, odmah skace android os i google services. Jos ako su tu i viber, whats, skype i face ili messenger, 4h postaje mastanje. Nazalost, ali je tako.

Mart update def ima problem sa nasumicnim restartom, aprilski sa android system drain, koji zna da skoci na 50%, tj recimo za 8h standby, svuce 20% baterije.
April update je pojebao neke stvari oko NESamsung aplikacija. Vecini programa je ukinuo nekakve dozvole. Sa Nova ne rade sasmung widgeti, double tap ne radi sa fingerprint i sl.
Sve ostalo je manje vise isto.
Za ove koji su jos uvijek na mart update, moj savjet je i da ostanu. Jer android system drain je isuvise cest, i definitivno moraju to srediti.
Sve ostalo manje vise isto.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da mi kaze dal je s7/s7e uzet preko telenora zakljucan ili ne?
 
Kako vam se čini ovaj rezultat. Napomena je da je preko 8 sati bio 3G a ostalo WiFi. Osvetljenje je na auto.
c9dc99c38009c588bf0560c686e7ce56.jpg

0539e82da1e7d2e2337733ae869760ff.jpg
 
Poslednja izmena:
Obzirom da imas edge model, rezultat je morao biti bolji...nemas ni skype, ni fb, a manje si vremena na 3g nego ja sto budem, a jos mi ocajan signal. Imas rezultate moje stranu ili dve napred pa poredi.

Inace i dalje mucim muku da namestim mx player da bude default app , nema sanse (pisao i na sammobile i xda, nema resenja za sada kao ni za tts u hd) :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Moze li neko da mi kaze kako da vidim jel mi je zakljucan tel na Telenor ili ne...prvi put sam na samsung nista ne znam o njima kao duduk sam...Hvala unapred :)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pa ubaci karticu drugog operstera i vidi ima li mrezu[emoji38]

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Kako da secem karticu na mocro sim da bi to probao...mislio sam da ukucam hide code kao kod LG-a i tamo vidis jel otkljucan ili ne

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno