Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Tako je u svakoj temi..I nije ovo ništa u poređenju sa iphone temom..imam nekoliko Apple uređaja u kući i kada sam napisao nešto negativno fanboyevi su poskakali kao da ih ne nešto ubolo.[emoji1] A crappy u mom potpisu je zato što je fon izgreban imam oziljke od padova...No to ostrašćenim klincima smeta.

I u iPhone kao i u ovoj temi (verovatno i u drugim) pišeš mudrosti kao što si ovde rekao da S7 pravi low light slike kao i svaki drugi telefon, što naravno nije tačno i naravno da ima razlike.
A ove slike sa kerovima zakaci negde gde se može videti exif. Beli pas izgleda da se pomerao a onaj drugi je bio miran u trenutku slikanja, ali nesto se mrdalo čak i oko njegove desne noge. DOF nije u pitanju jer je parket isti ispod oba kera. Ekspozicija je dugačka i tu mora sve da bude mirno kada je slabo osvetljenje.
 
Poslednja izmena:
Niti lupam niti sam nastupio kako bih trebao i kako bi trebali ostali na ovakve tvoje gluposti od pisanja u prazno. Ok, mazohista si, super, uživaj i ostavi sve ove ljude da žive u neznanju.
Sve što sam hteo je da te razumem i da ti pokažem da taj isti telefon može mnogo bolje od ovoga o čemu drviš poslednjih 5-6 stranica. Ali objasniti ti da nisi u pravu je očigledno nemoguće jer misliš da si popio svu pamet sveta. Uživaj.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ovo je pocelo da lici na deciju predstavu sa glavnim likom "DARK SIDE". [emoji2]
 
Poslednja izmena:
Tako je u svakoj temi..I nije ovo ništa u poređenju sa iphone temom..imam nekoliko Apple uređaja u kući i kada sam napisao nešto negativno fanboyevi su poskakali kao da ih ne nešto ubolo.[emoji1] A crappy u mom potpisu je zato što je fon izgreban imam oziljke od padova...No to ostrašćenim klincima smeta.[emoji1]

I u iPhone kao i u ovoj temi (verovatno i u drugim) pišeš mudrosti kao što si ovde rekao da S7 pravi low light slike kao i svaki drugi telefon, što naravno nije tačno i naravno da ima rzlike
A ove sa slike sa kerovima zakaci negde gde se može videti exif. Beli pas da se pomerao a onaj drugi je bio miran u trenutku slikanja, ali nesto se mrdalo oko njegove desne noge. DOF nije u pitanju jer je parket isti ispod oba kera. Ekspozicija je dugačka i tu mora sve da bude mirno.

Konačno neko ko je skapirao. Auto mod na S7 je jako loš u jednom pogledu: Bez obzira na jako sobno osvetljenje, javljaju se mutne fotke osim ako objekti nisu potpuno statični. A pod tim mislim: apsolutno statični. Svaki najmanji, spori pokret je fatalan.. Psi su sedeli i bilo je dovoljno da je samo par milimetara jedan mrdnuo, slika u auto modu je dobila blur na tom psu.. A pošto većina ljudi fotka u auto modu, onda je to priličan fail. Evo, seo sam za komp konačno pa ću upload fotki da odradim , jer su neki baš dosadni...
 
Ne zna covek da ode u galeriju i vidi info fotke, mora program da skida
Bravo genije..evo ti info pa ti skapiraj
23e076ec9cbe0381cc039636fd4fffcf.jpg


sent from crappy S7 edge
 
Zamisli cudo, spor ss i nesto se mrdne i bude mutno... Stvarno neverovatno.

genije.... auto mod to mora da reguliše..u tome je poenta..Jer pomeranje je jako slabo..Nije to trčanje... Jel si toliko "genijlan" da ne skapiraš šta pišem ili se praviš...? I šta si video iz infoa sa slike za koji me prozivaš? lupaš samo tako...
 
nije potrebno ali evo...
 

Prilozi

  • 20161023_234327.jpg
    20161023_234327.jpg
    989.6 KB · Pregleda: 113
  • 20161023_234328.jpg
    20161023_234328.jpg
    984.8 KB · Pregleda: 106
Za jednog pravnika imas krajnje ulicarski recnik i ponasanje
Pogledajte prilog 212887

uličarski? A gde je taj "uličarski" rečnik? Psovke? nema ih...A ti provociraš a nemaš pojma..Kod mene tog infoa nema.I postoji razlog zašto nema....Zato sam napisao da neću sa telefona da kačim jer nemam.. Bitno je da si trolovao a ništa konkretno nisi napisao...Nikakva korist od tebe..Ali bitno je da pišeš...To je bitno da se napuca broj postova..E moj dečko... Da ponovim: auto mod na S7 je loš u pogledu fotki sa ovim uslovima... I nije to jedini fon sa tim problemom...A to je samo onaj Pop gore shvatio..Ostali troluju, vređaju i lupaju... Ajde deco na spavanje.. smoriste više oko proste stvari..A ja sam barem nešto napisao da čovek, koji ima note 4 i lepo pita, vidi na primeru..
 
Poslednja izmena:
uličarski? A gde je taj "uličarski" rečnik? Psovke? nema ih...A ti provociraš a nemaš pojma..Kod mene tog infoa nema.I postoji razlog zašto nema....Zato sam napisao da neću sa telefona da kačim jer nemam.. Bitno je da si trolovao a ništa konkretno nisi napisao...Nikakva korist od tebe..Ali bitno je da pišeš...To je bitno da se napuca broj postova..E moj dečko... Da ponovim: auto mod na S7 je loš u pogledu fotki sa ovim uslovima... I nije to jedini fon sa tim problemom...A to je samo onaj Pop gore shvatio..Ostali troluju, vređaju i lupaju... Ajde deco na spavanje.. 1.

Los je, jer ne umes. Svima si bar 5 puta rekao geniji, pametnjakovici, stricnjaci itd. To je prozivanje i omalovazavanje, jer sigurno nisi mislio pozitivno. Ne znam ko nabija broj postova, kad si ti 50 ovde u prazno napisao. I da, ulicarski je
 
^^Mislim da Samsungova stock galerija ne pokazuje toliko detalja

Ma nema ni veze..Neka ga mali neka troluje... Jbt. ne mogu da verujem koliko se na forumu trolova namnožilo.. Čovek se dvoumi oko s7 kupovine..Napišem da su slike hit and miss jer na auto modu ima blura....I kreću ziloti da dave..A niko konkretno ništa kao da nemaju isti telefon... Barem da su nešto napisali..Ali eto, napad jer kritikujem im ljubimca..
 
Los je, jer ne umes. Svima si bar 5 puta rekao geniji, pametnjakovici, stricnjaci itd. To je prozivanje i omalovazavanje, jer sigurno nisi mislio pozitivno. Ne znam ko nabija broj postova, kad si ti 50 ovde u prazno napisao. I da, ulicarski je

To nije uličarski rečnik i tako se obraćam daleko obrazovanijim od tebe na svojim predavanjima..I da, jesam predavač i najviše ocenjeni pravnik u ministarstvu, supervizor, republički inspektor...Ali kada imam raspravu sa "genijalnim" inspektorima i pravnicima, ja im se baš ovako obraćam..Pogotovo ako su drčni i provokativni kao ti...I to nije vulgarno..Je ti dečko ne znaš šta je uličarska interpelacija...Kod mene nema vulgarnosti da bi bilo kvalifikovano uličarski..Ali eto, ti opet pokazuješ da ne znaš osnovno..Aj prijatno..
 
Poslednja izmena:
To nije uličarski rečnik i tako se obraćam daleko obrazovanijim od tebe na svojim predavanjima..I da, jesam predavač i najviše ocenjeni pravnik u ministarstvu, supervizor, republički inspektor...Ali kada imam raspravu sa "genijalnim" inspektorima i pravnicima, ja im se baš ovako obraćam..Pogotovo ako su drčni i provokativni kao ti...I to nije vulgarno..Je ti dečko ne znaš šta je uličarska interpelacija...Kod mene nema vulgarnosti da bi bilo kvalifikovano uličarski..Ali eto, ti opet pokazuješ da ne znaš osnovno..Aj prijatno..
Ti si bas pokazao znanje veceras. Ne znas osnove fotografije a mlatis dslr-ovima ;)
Ulicarski je, to nema veze sa psovkama. Ma ti si strasan, gosn inspektore
 
Ti si bas pokazao znanje veceras. Ne znas osnove fotografije a mlatis dslr-ovima ;)
Ulicarski je, to nema veze sa psovkama. Ma ti si strasan, gosn inspektore

Sad već smaraš---I jasno sam napisao da je poenta cele priče auto mod a ne ručno podešavanje ISO, shutter speed itd...Ali ti troluješ i dalje... Bravo genije...
Zamisli cudo, spor ss i nesto se mrdne i bude mutno... Stvarno neverovatno.

genije.... auto mod to mora da reguliše..u tome je poenta..Jer pomeranje je jako slabo..Nije to trčanje... Jel si toliko "genijlan" da ne skapiraš šta pišem ili se praviš...? I šta si video iz infoa sa slike za koji me prozivaš? lupaš samo tako...
 
Poslednja izmena:
Sad već smaraš---I jasno sam napisao da je poenta cele priče auto mod a ne ručno podešavanje ISO, shutter speed itd...Ali ti troluješ i dalje... Bravo genije...

U auto modu ti telefon automatski odredjuje ta podesavanja, cudo tehnike. A kad veliki ss, logicno je da ce svako pomeranje rezultovati blurom. Al dobro, uzivaj
 
Ja i dalje ne vidim exif na tvojim slikama ali je nebitno jer ne verujem da bi na manuelnim podešavanjima dobio puno jer imas slabo osvetljenje.
Ali čovek slika TV uređaje koji ne jurcaju po stanu kao kerovi i gde mu je najbitnija dinamika jer je veliki kontrast između slike na ekranu i okvira oko ekrana koji nema osvetljenje.
 
Poslednja izmena:
Ja i dalje ne vidim exif na tvojim slikama ali je nebitno jer ne verujem da bi na manuelnim podešavanjima dobio puno jer imas slabo osvetljenje.
Ali čovek slika TV uređaje koji ne jurcaju po stanu kao
kerovi i gde mu je najbitnija dinamika jer je veliki kontrast između slike na ekranu i okvira oko ekrana koji nema osvetljenje.
Napisao.Kerovi nisu jurcali.sedeli su.Nije slabo osvetljenje.Jako je.Poenta je i opet ponavljam: auto.mod je los pod ovim uslovima.Sto je prilican fail. Citiram ponovo sebe jer vidim po tvom odgovoru da nisi čitao:"Auto mod na S7 je jako loš u jednom pogledu: Bez obzira na jako sobno osvetljenje, javljaju se mutne fotke osim ako objekti nisu potpuno statični. A pod tim mislim: apsolutno statični. Svaki najmanji, spori pokret je fatalan.. Psi su sedeli i bilo je dovoljno da je samo par milimetara jedan mrdnuo, slika u auto modu je dobila blur na tom psu.. A pošto većina ljudi fotka u auto modu, onda je to priličan fail."
OVDE auto mod nije ukljucio blic. Slikano sada.Nije mrak.Radi spoljasnje svetlo i plus svetlo sa velikih prozora. ALI mutne su fotke jer je jedan pas pokrenuo glavu....U globalu, fotka je onako ali auto mod gresi i to sam siguran..A prosecan korisnik radi point and shoot..Taj ne zna da podesva ISO i sl...Zato sam napisao na pocetku cele price da je kamera na auto modu hit and miss
042c9a36f6d2afa313318237a2a97459.jpg
eb11e07d0c2d87a02456b917220f8793.jpg


sent from crappy S7 edge
 
Poslednja izmena:
Rešenje za greške u autofokusu je ručno podešavanje shutterspeed-a. Jer je na auto loš pa se dobijaju zamućene fotke... Ali neverovarno je da fanboyevi to ne vide i ne znaju..Pustio sam priču da je loš auto mod u noćnim uslovima pa čak i na boljem,jačem sobnom osvetljenju a mnogi su se zaleteli sa pričom kako mi se drma ruka, kako namerno pravim loše fotke( taj je bio tek genije), kako ne znam da koristim fon( siroti stojan993 :D )...A to je pokazalao samo koliki su trolovi i dangube..E pa trolovi i genijalci, to je čovek sasvim iskreno na 1.40sec istakao kao manu ovog telefona. https://youtu.be/RADWwMpx36I

sent from crappy S7 edge
 
Poslednja izmena:
Inspektore pretera ga već... U redu, na početku si napisao da ti se ne sviđa kako radi što je skroz ok, ali si kasnije počeo otvoreno da provociraš i da bacaš drvlje i kamenje. Mutne su sad slike i po danu, laguje, i onaj potpis... Govoriš da su ljudi trolovi a ti upravo rasplamsavaš svađu koja traje 7 strana, kako izgleda, namerno, što meni liči na trolovanje. Trenutno na tržištu nećeš naći bolju kameru na telefonu, ako i nađeš to će biti nijanse.
Niko ne voli da se pljuje po nečemu njegovom, pogotovo ako nije istina potpuno(meni 90% fotografija ispadne odlično), zašto toliko forsiraš? Mišljenje nećeš nikome promeniti samo ćeš raspravu, nepotrebno, produžiti...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Slažem se sa ostalim učesnicima diskusije. Najviše slika sa mojim s7 pravim na auto i skoro svaka ispadne perfektno. Čak sam i neke kerove slikao opet je ispalo jako dobro, bez zamućenja.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Zamolio bih moderatore da malo obrate paznju i srede zadnjih par strana. Ušao sam na temu da nesto saznam o S7 modelu a ubih se od citanja prepucavanja.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nesto tebi Dark Side nije uredu sa telefonom ili ne znas da slikas ne znam sta drugo da ti kazem, evo dve slike jedna sa blicem druga bez u niskom osvetljenju.
20161003_195349.jpg
20160923_220046.jpg
 
Ne zna da slika covek, a prodaje se za nekog znalca. Jedino sto on zna je da vredja i provocira.
 
Bez obzira na jako sobno osvetljenje, javljaju se mutne fotke osim ako objekti nisu potpuno statični. A pod tim mislim: apsolutno statični.

Sve to stoji, ali tebi je i ivica zida bila mutnjikava, ali zbog motion blura, ne kao rezultat bokeha, što znači da si i ti doprineo kvalitetu fotke.
 
Sam potpis ispod posta je dovoljan.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Inspektore pretera ga već... U redu, na početku si napisao da ti se ne sviđa kako radi što je skroz ok, ali si kasnije počeo otvoreno da provociraš i da bacaš drvlje i kamenje. Mutne su sad slike i po danu, laguje, i onaj potpis... Govoriš da su ljudi trolovi a ti upravo rasplamsavaš svađu koja traje 7 strana, kako izgleda, namerno, što meni liči na trolovanje. Trenutno na tržištu nećeš naći bolju kameru na telefonu, ako i nađeš to će biti nijanse.
Niko ne voli da se pljuje po nečemu njegovom, pogotovo ako nije istina potpuno(meni 90% fotografija ispadne odlično), zašto toliko forsiraš? Mišljenje nećeš nikome promeniti samo ćeš raspravu, nepotrebno, produžiti...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Sada si slagao.Nisam napisao da su slike mutne po danu. GENIJALCI, ponovo pogledajte review kamere koji sam linkovao, pa ce te videti da je auto mod lose resen.
AJDE ponovo posto neki lupaju ponovo u zelji da bilo sta napisu jer oni "pripadaju grupaciju s7 vlasnika i pronasli su svoje mesto u drustvu.." https://youtu.be/RADWwMpx36I
Covek je jasno ispričao za auto mod i noćne fotke...ali nekima i dalje nije jasno...shutterspeed je lose resen a u želji da se dobiju sto svetlije fotke.

Auto mod danju resava situaciju ok.problem je nocu...i tu je greska. Primer dnevne fotke psa u pokretu
4359fe1eed9a82febf9eb3468875bb7b.jpg


Sam potpis ispod posta je dovoljan.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

A ti da si iole citao sta sam pisao znao bi zaštoje u potpisu crappy. Tel je izgreban, za udarcima na lajsnama i sk..Sam je nikakav... ali ti ne čitaš a voliš da lupas..Bravo..napisao si nesto..


Nesto tebi Dark Side nije uredu sa telefonom ili ne znas da slikas ne znam sta drugo da ti kazem, evo dve slike jedna sa blicem druga bez u niskom osvetljenju.
Pogledajte prilog 212892
Pogledajte prilog 212893
Nisi pratio sta sam napisao.Auto mod pali blic samo bas u low light uslovima. Ti si slikao mačku sa uključenim blicem a ja nisam jer sam slikao na auto. I sve vreme pisem o auto modu. A druga slika ti je staticna.Macka miruje. Kod mene su psi sedeli ali je bio dovoljan pokret glave par milimetra da dobijem blur.... jel sad kapiras? Auto mod noću...Vec sam bre to pisao..
AJDE po drugi put da citiram sebe "
Napisao.Kerovi nisu jurcali.sedeli su.Nije slabo osvetljenje.Jako je.Poenta je i opet ponavljam: auto.mod je los pod ovim uslovima.Sto je prilican fail. Citiram ponovo sebe jer vidim po tvom odgovoru da nisi čitao:"Auto mod na S7 je jako loš u jednom pogledu: Bez obzira na jako sobno osvetljenje, javljaju se mutne fotke osim ako objekti nisu potpuno statični. A pod tim mislim: apsolutno statični. Svaki najmanji, spori pokret je fatalan.. Psi su sedeli i bilo je dovoljno da je samo par milimetara jedan mrdnuo, slika u auto modu je dobila blur na tom psu.. A pošto većina ljudi fotka u auto modu, onda je to priličan fail."
OVDE auto mod nije ukljucio blic. Slikano sada.Nije mrak.Radi spoljasnje svetlo i plus svetlo sa velikih prozora. ALI mutne su fotke jer je jedan pas pokrenuo glavu....U globalu, fotka je onako ali auto mod gresi i to sam siguran..A prosecan korisnik radi point and shoot..Taj ne zna da podesva ISO i sl...Zato sam napisao na pocetku cele price da je kamera na auto modu hit and miss
042c9a36f6d2afa313318237a2a97459.jpg
eb11e07d0c2d87a02456b917220f8793.jpg

"

sent from crappy S7 edge
 
Poslednja izmena:
Jeste, potpis je tu samo zbog stanja tog telefona. A pljuvanje kamere, zato što to zaslužuje. Inače ti ovako, obožavaš taj telefon, i jedan si od najobjektivnijih članova foruma svih vremena.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno