Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Otkad sam uzeo UltimateShield za G4 pre 2 godine prezadovoljan sam njihovim zastitama. Drago mi je da je sve vise vas preslo kod njih nakon dobrih iskustava. :)

Evo i AndroBench testa SD kartice 64GB Pro+ od Samsunga koga zanima:
Pogledajte prilog 205609

Inace video sam pre par dana u Vipu sivi S7Edge. Da li se jos ranije pojavio ako neko zna i da li je Exynos verzija u pitanju ?

Sto se tice S7 edge da Exynos verzija je u pitanju.
PoZz!



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Evo neki moj SoT, uz konstantno koriscenje mesindzera i fejsbuka/instagrama, i neki lagan clash royale

970f594239890f29e214aa053acd3b22.jpg

a745681c9b76bac20d5a176a5fc888fa.jpg

52b5e8e1853fa0a91aa0de60ebecbff0.jpg
 
Vi koji koristite Ultimate Shield (foliju ili staklo), da li koristite jos neku zastitu i sa kojom moze da se kombinuje a da ne podize na ivicama? Neki silikon, Spigen, Speck, nesto?
 
Vi koji koristite Ultimate Shield (foliju ili staklo), da li koristite jos neku zastitu i sa kojom moze da se kombinuje a da ne podize na ivicama? Neki silikon, Spigen, Speck, nesto?
Ja imam foliju i pozadi providan silikon Teracell,ivice kod mene nikada ne mrdaju.Cak kada hocu da skinem foliju moram da se namucim da je skinem posto se bas dobro drzi za ekran.
PoZz!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lose lezi UltimatShield folija sa UAG kejsom, kejs pokriva ivice nesto vise nego sto se prostite folija, pa je skida na nekom delu. Sto se tice teracellovog silikona, tu stoji besprekorno.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Odakle ste naručivali Teracell?
Ja sam na ip6 koristio Speck CandyShell Grip i bio sam prezadovoljan, ali me sad brine jer inače imaju malo više "mesa" oko displeja. Zato sam gledao Spigen, kao neki silikona deluje, ali ispadne me skuplja dostava nego sam silikon pa zato razmišljam nešto drugo da uzmem...
 
Kakav crni Teracell,krs gori od no name maskica
Ne kapiram ljude koji na takav model stavljaju takav krs od maskica,nasa posla
Lepo covek gore dao linkove pa izaberi neki ili uzmi neki imak,nillkin itd

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Sve dok Samsung ne pusti za Evropu zvanično dual sim podršku, ništa operateri neće moći. Do tada kome treba iz Azije nek nabavlja dual sim Note i S seriju.

U Švajcarskoj se legalno prodaje, šta to treba Samsung da omogući?

Inače, rešen da kupim S7 otvorim ovu temu i sad sam već na pola da odustanem. Jel toliki problem trajanje baterije?
 
Ma nije, nista sto factory reset ne moze da resi (ili root).
Osisao je telefon svaki drugi flahship po pitanju trajanja baterije.
 
U Švajcarskoj se legalno prodaje, šta to treba Samsung da omogući?

Inače, rešen da kupim S7 otvorim ovu temu i sad sam već na pola da odustanem. Jel toliki problem trajanje baterije?
Hahahaha to sam i ja radio. Na kraju sam uzeo telefon i prezadovoljan sam. I baterijom narocito. 7h sot nepotreban totalno. Pa ne gledamo u telefon sve vreme.....
 
Pusti ti digitec prodaju i note 5 pa nije podrzan. Skidas updejtove za tamo neke azijske zemlje.
 
Po toj logici će ti svi odavde reći da ih baš briga odakle švajcarski digitec nabavlja robu.
Nije problem firmi da uveze nesto iz Azije, svi šverceri koji ovde to prodaju ih prodaju jer su neke firme u EU to uvezle u EU.
Nema zvanične podrške za Evropsko tržište.
 
Pregledaću ove maskice sa linkova. Hvala @Djlkosh_Ns ;)

@Heinz, evo kod mene kakvo je stanje. U subotu sam ga uzeo i nisam nista od bloata zamrzavao. Poslednji apdejt.
8a36173b0cf913c3cd1ba23d75f393b8.jpg

cc34543f034369f15c7ae285e096a5e0.jpg

6ab6b64f07d013388fe79befd38dfebb.jpg
 
Kakav crni Teracell,krs gori od no name maskica
Ne kapiram ljude koji na takav model stavljaju takav krs od maskica,nasa posla
Lepo covek gore dao linkove pa izaberi neki ili uzmi neki imak,nillkin itd

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

Iako se u načelu slažem s tobom, ipak moraš imati u vidu da se Teracell, po iskustvu većine, najbolje slaže sa Ultimate Shield folijom, pa se zato i odlučuju za nju.

Osim toga, najtanja je, što se meni lično sviđa. Nillkin takođe imam, deblja je i sa njom se folija više odlepljuje. Simpatična je zaštita za konektore, ali mene to, kada su slušalice u pitanju, malo nervira.

O oblogama tipa Revolution ne bih trošio reči. Možda je to nekom ok i treba mu, ali da sam hteo da mi tako izgleda telefon, kupio bih CAT. Da ne pričam da mi je čak pravila problem kod bežičnog punjenja.
 
Da li neko ima ideju zašto na švercovanim S7 i S7 edge, koji su navodno iz različitih velepodaja, na nalepnici na kutiji na kojoj piše IMEI i s/n ne piše Samsung i oznaka modela, kao ni oznaka Made in?
 
Brzinsko pitanje. Zakrivljeno staklo za s7 edge, skroz prividno ili ono sa krajevima u boji telefona?
 
Neki lik na YT ispljuva ZAGG-ovo staklo sa rubovima u boji, bilo je vrlo slabog odziva, plus je puklo vrlo brzo.
Probaj da nađeš ZAGG curved video na YT.
 
Dvoumio sam se između tog modela i onog Wavelengtha i hteo uzeti njega. Gde si uzeo svoj?
Amazon.com direktno sa profila Caseology-ja. Shipping koliko se secam bio oko 10$.

Brzinsko pitanje. Zakrivljeno staklo za s7 edge, skroz prividno ili ono sa krajevima u boji telefona?
Za sad mislim da nije odradjeno kvalitetno staklo a da dobro drzi ili da ne unistava prikaz slike i izgled displeja. Po meni ovi u boji kvare mnogo izgled telefona sa prednje strane dok su i providna resenja losa zbog rainbow efekta, loseg lepka itd...
 
Znači folija je bolje rešenje? Vidim na kp da i one imaju providne i sa krajevima u boji?
 
Ma isključivo providna skroz. Ne vidim čemu to ofarbano gore i dole. Lično ne da mi se ne sviđa nego mi izgleda kao kineska igračka od 50din.
Poručih ultimate shield, pa ćemo da vidimo kako izgleda.
 
A jel nasao neko foliju za obican s7 skroz do ivica? Ja sam u dve radnje kupio razlicite i nije do ivica.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno