Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Ja juce uzeo neku kožnu "torbicu" ili kako se to već zove iz UK. Treba da mi stigne uskoro pa javljam utiske. Ovaj Spigen silikon je odličan, ali mi nekako lepši osećaj u ruci kad je telefon golišav.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nilkin slim je nula zaštite od pada.
 
Ja moram da ponovim možda jednom u 20 puta

S7 EDGE
 
Nema na sajtu što je mene zacudilo
Jesu malo skuplji ali tu je garancija od 2 godine
S3 nije ništa bolji od ovog čak je malo veći - gledao sam poređenje

S7 EDGE

To sto je veci nije mu nikakva mana, cak naprotiv. A bilo bi vrlo cudno da pri tom nije napredniji i da nema inkorporirane nove opcije.

Fingerprint radi besprekorno

S7 EDGE

Subjektivno iskustvo, koje ne moze biti generalni reper. Kada sam poceo da koristim S7 bio sam odusevljen, napredak u odnosu na S6 bio je ocigledan. Sada, 5 meseci kasnije, veoma retko ocita iz prve. Toliko me je iritirao da sam presao na pattern. A nije bas da sam aljkav i da ne vodim racuna o cistoci...
 
S vremena na vreme ubaciš nove otiske prstiju, meni je iPad prestao detektovati otiske posle par meseci nekorišćenja :)
 
To sto je veci nije mu nikakva mana, cak naprotiv. A bilo bi vrlo cudno da pri tom nije napredniji i da nema inkorporirane nove opcije.



Subjektivno iskustvo, koje ne moze biti generalni reper. Kada sam poceo da koristim S7 bio sam odusevljen, napredak u odnosu na S6 bio je ocigledan. Sada, 5 meseci kasnije, veoma retko ocita iz prve. Toliko me je iritirao da sam presao na pattern. A nije bas da sam aljkav i da ne vodim racuna o cistoci...
Pogledaj poređenje - ne kažem da nije bolji ali je to zanemarljivo čak su i to napomenuli kao i veličinu

S7 EDGE
 
Sada, 5 meseci kasnije, veoma retko ocita iz prve. Toliko me je iritirao da sam presao na pattern.
Pa nije se fingerprint senzor "potrošio"?
Nadam se da nije hardverski.
Softverski je mnogo verovatnije, a mene lično za to nije briga, uvek imam bekap sredjenog roma sa svim aplikacijama koje koristim.
Pa i ako se pobrljavi softverski vratim stanje na svež sistem i vozim dalje.
 
280d1479256bf415865758c7794d604c.jpg

Stigao i meni update za oktobar
10a84782f35f88aa7ac1cd91b84d7a68.jpg


S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Jesmo li mi za "obicni" S7 dobili neki update u skorije vreme? Meni vec duzi period stoji baseband version G930FXXU1BPH1, Android security level 1 avgust 2016
 
Da li ti realno deluje opcija da sam napisao post, a da pre toga to nisam probao?
Dobro izvini samo sam hteo da pomognem- nemoj da se jediš [emoji1]
Inače deluje realno pošto pola članova nema pojma - što se iz priloženog tvog posta ne odnosi na tebe

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Koji firmware imate? Ja imam neki Austrijski i za sada nisam dobio update
 
Danas sam updateovao na 1. oktobar. Običan S7 iz VIPa.
 
Ništa...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da li ti razumno deluje opcija da sam napisao post, a da pre toga to nisam probao?
Mislim da nema potrebe za tim stavom, čovek je hteo da ti pomogne...
Nemaš update jer ti je verovatno trenutni softver za neko specifično tržište. Proveri to. A možeš uvek i sam skinuti najnoviji rom i flešovati bez nekih posledica.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mislim da nema potrebe za tim stavom, čovek je hteo da ti pomogne...
Nemaš update jer ti je verovatno trenutni softver za neko specifično tržište. Proveri to. A možeš uvek i sam skinuti najnoviji rom i flešovati bez nekih posledica.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
+1

S7 EDGE
 
SEE CSC za G930F prošao oktobarski update.

Sent from S7
 
S7 Edge nista za sad i dalje na BPH6, Vip-ov.
 
Ljudi, da li je neko skoro imao iskustva sa kupovinom telefona u LS-u, ona internet prodavnica. Ranije sam čitao jako loša iskustva...a sada sam došao u situaciju da ne znam gde da kupim S7E dual sim.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno