Šta je novo?

Microsoft Lumia 550

Jel može neko pouzdano da mi kaže da li su 550 iz Telenora SIM free ili ne? Uzeo bih devojci ali je ona u mts... :-(
 
Planiram da uzmem ovih dana Lumiu ali posto sam nov u Lumia svet dvoumim se da li da uzmem Lumiu 535 ili Lumiu 550,recite mi koji je bolji od ta dva,da li su isti rang i koji je po vama izbor?
 
Gledaj 640 pa na gore.
Ako se ne žuriš sačekaj da legne Rs pa onda vidi kako koja Lumija radi.
 
Znam,nije mi hica ja gledam da uzmem neku od ovih posto cu kasnije uzeti novu Lumiu cim izadje ako izadje,samo pitam koja je od ove bolja posto mi nekako 535 kamdam lepsa ali opet 550 nesto varira da je uzmem,sta vi mislite?
 
Znam,nije mi hica ja gledam da uzmem neku od ovih posto cu kasnije uzeti novu Lumiu cim izadje ako izadje,samo pitam koja je od ove bolja posto mi nekako 535 kamdam lepsa ali opet 550 nesto varira da je uzmem,sta vi mislite?

Nema novih Lumia , neće ih biti više. Imaš izbor između Lumia 640 i 650 i 950-xl .
 
Pa dobro sad,nije bitno,uzimam od ova dva telefon na kratko vreme pa gledam makar bolji koji je jer posto posle dajem burazeru pa da on ne kaze sto si uzeo ovaj sto nisi onaj :)
 
Jel uzimaš za keš, operater, polovno......
 
Možda izbace novi firmw i reše sve te probleme. Možda.
 
Ne mrzim ga haha nego jednostavno ajd da uzmem ovaj slabiji rang Lumie posto se ne opterecujem igricama nego eto da idem na net,face,whatsapp,viber i tako nesto klasicno sto moze da se koristi,samo mi recite sto se tice Nokia Lumia,jel ima neka koja je bolja u poredjenju ovog Microsofta,slabo se jos razumem u Windows telefone posto sam dugo koristio android :)
 
Ako bas hoces jeftin w10m fon onda preskoci 550 i razmisli o 640/XL.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Za ovo kratko što sam koristio radi primetno bolje. Samo ne znam da li je sklono zakucavanjima još uvek. Tek par sati testiram.
 
Da li uzeti u Vipu Coolpad Porto S ili Lumia 550?
Nemam puno iskustva sa Win 10. Ima li nesto sto ne radi kako treba?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Kada se radi o 550, pravo pitanje je ima li nešto da radi kako treba :D?
Prelistaj malo temu unazad, pisali su članovi koji poseduju 550,
nisu se baš usrećili sa tim uređajem, sem Darka svi su prijavljivali probleme.
 
Kažu da je bolje uzeti l640, pa ako hoćeš Windows 10 Mobile, instaliraš ga. Ali da, pregledaj teme o tim telefona.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno