Šta je novo?

Grupno narucivanje sa EK

delevic

Slavan
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruke
1,148
Poena
200
Sa jednom domacom firmom koju ne smem da imenujem zbog pravla foruma, postigao sam dogovor oko uvoza Ek komponenti.

Moramo da napravimo narudzbinu ukupne vrednosti od minimum 1000evra i imacemo iste one cene koje su na ek sajtu sa sve carinom i porezom. Koliko kosta u Sloveniji kostace i u Srbiji.

https://shop.ekwb.com

Uz sve to imacemo obezbedjen servis i garanciju.
Neka se ovde jave svi zainteresovani.

Ovde nema nikakve moje zarade, vec sve ovo radim da nas ne bi vise drali na carini pri online porucivanju. Jedino sto moramo da uradimo je da premasimo datu cifru da bi imali dobre cene jer se u suprotnom ne isplati narucivati.

Ako nekome nesto nije jasno neka me kontaktira na PM ili neka ovde postavi pitanje.
 
Poslednja izmena:
Eeeeeeehhh, što ne uradi to pre dve godine? :d U svakom slučaju, bravo za entuzijazam. cheers
 
Da sam pre dve godine uradio, samo tvoj order bi i premasio ovu minimalnu sumu :D

Bolje ikad nego nikad....
 
Ja nameravam da do kraja nedelje poručim EK-Supremacy EVO, 2x 45 stepeni "koleno" i možda 2x 2200rpm Vardar venta.

E sad, koliko bih morao da čekam ako bude dovoljno zainteresovanih za tvoju kombinaciju? :)
 
Isto koliko bi cekao i ovako da ga porucis. Ne znam da li ovo sa zatvaranjem granica zbog migranata utice i na transport robe :)
Ja se nadam da cemo obezbediti minimalnu kolicinu. Jer samo meni trebaju dve pumpe d5 za sada.
 
Poslednja izmena:
Jel' to samo za EK ili uopste je transport firma u pitanju? Nabacis nekoga ko bi iz Slovenije druge stvari uzeo ako ne stignes do limita.
 
Samo sa EK. Nasa je firma koja se bavi IT opremom.
 
Računaj na mojih 100e, pa ćemo videti koliko ima zainteresovanih. :)
 
Jel moze da se poruci recimo 20-30ak komada istog artikla? Da nece da prave problem na carini?
 
^ Posto uvozi firma, verujem da je kolicina neogranicena.
 
Frima uvozi tako da imamo samo ovaj donji limit :)
 
Ja uzimam 40 kom Arctic Cooling MX-2.
 
I ja cu se najverovatnije pridruziti narudzbini sa mojim EK-XLC Predator 360, ako ga ima dostupnog :D A ako prikupim jos para do datuma porucivanja, ici ce i R9 290 Full cover WB, par fitinga i jos creva :3
 
Nadam se da neće proći mesec-dva do grupne porudžbine... :p
 
Mene zanima:

Kada je rok za prijavu artikla za narucivanje?
Pare se daju unapred (sto je i logicno- ali da proverim)?
Koji je rok isporuke?

Generalno sam zainteresovan za neke stvarcice samo mi treba krajnji datum za prijem porudzbina :)
 
Isto i mene zanima :)
 
imas moj order na PM, koliko gledam vec skoro da imamo tu cifru onda :) kad i gde se pare uplacuju?
 
Meni pare stizu najranije za 10 dana :(
 
Kome se zuri za Predator 360, racunajte da tek 19-og oktobra mogu da se salju. :)
 
Moram da se ponovim - pre bih uzeo EK-KIT L360 (R2.0) nego EK-XLC Predator 360...
 
Vidis, nisam ni video da ima taj komplet za slicne novce, to je samo 10e skuplje od Predatora 360 :D I ja bih to radije uzeo nego predatora, zbog lepseg rezervora i dostupnog creva :)
 
Isti su, jedina razlika je u tome sto Predator ima rezervoar + pumpu uz blok i fan splitter na radijatoru.
U principu meni je Predator interesantniji samo zbog toga sto se manje bakces sa crevima i cistije izgleda.
 
I jos imajte u vidu da predator 360 nije dostupan do 19.10.2015 Radi se samo pre-order
 
attachment.php

attachment.php


Ja bih isto uzeo pre EK-KIT L360 (R2.0) nego predtora.
 

Prilozi

  • ScreenShot012.jpg
    ScreenShot012.jpg
    84.4 KB · Pregleda: 492
  • ScreenShot013.jpg
    ScreenShot013.jpg
    26.9 KB · Pregleda: 491
Poslednja izmena:
Moja porudzbina je EK-KIT L360 (R2.0), ako pare stignu na vreme pre porudzbine :/
 
Ako i mipko pristane na EK-KIT L360(R2.0) kao Kasa5033, onda ne čekamo Predator-e, može odmah da se poruči. :)
 
Nazad
Vrh Dno