Šta je novo?

Grupno narucivanje sa EK

I posle se pitamo što nema da se kupi nešto kod nas. :( Pa ko da uveze i koliko, kad ni ovako direktno ne možemo ni na nedelju dana da znamo šta hoćemo. Situacija se menja iz časa u čas. :d

Srećom, ta je pasta toliko jeftina da mi se čini da se i firmi koja nam pomaže isplati da uzme koju stotinu komada za svoju trgovinu, pa se nadam da neće praviti problem oko ovih stavki, ali ako krenemo i blokove da otkazujemo...
 
Ja ću 1/2 Supremacy block-a :d
 
Stigao sam u Bg malopre . Surta idem licno tamo da vidm sta se desava. Nece Srbin da radi dok ga dobro ne pritisnes :)
 
rekoh ja da mi nesto tu smrdi :)
 
Ne smrdi nista. Ali su dali meni da sve odradim :D Sad preracunavam i u toku dana postavljam cene
 
Jedino sto odstupa od cena na sajtu su ove mx paste koje izgleda nisu dali po akcijskoj ceni. To jos moram da proverim. Po ovim cenama one izadju oko 4.2$ . Sto pre mi potrvrdite kolicine da bih mogao jos u toku dana da prosledim novo trebovanje za Ek
 
Poslednja izmena:
ne pada mi napamet da placam paste 2 puta vise, ja odustajem onda skroz a verujem i drugi kolega za paste.
 
Poslednja izmena:
Takodje, ako su paste 4.2 USD i ja odustajem.
 
^
Prvi/skuplji ekstender se steže 9mm imbus ključem, a ovaj jeftiniji rukom. U svemu ostalom su identični.
 
ipak bih ja uzeo taj sto ide imbusom, cvrsce se zavrne nego rukom :)
 
e onda je problem resen :) em si ustedeo em je to to sto si trazio :)
 
Potvrdjujem moj deo.
 
Ček, pa piše za paste Special Price $ 2.73, koja je cena na kraju? :d Meni svejedno, 300 ili 500 rsd, nema veze kad kod nas nema za te pare, ali opet, čisto da znamo. :)

Potvrđujem sve, nego sam ja sad na GPRS linku koji vraća timeout za sve, pa tako nemam pojma jel' tačno da nema ovih 24pin plugova ili ima? :)
 
Ček, pa piše za paste Special Price $ 2.73, koja je cena na kraju? :d Meni svejedno, 300 ili 500 rsd, nema veze kad kod nas nema za te pare, ali opet, čisto da znamo. :)

Potvrđujem sve, nego sam ja sad na GPRS linku koji vraća timeout za sve, pa tako nemam pojma jel' tačno da nema ovih 24pin plugova ili ima? :)

ja nigde nisam procitao da nema tih 24pin plugova, samo da su paste skuplje 50% sto je apsurd pa na tu kolicinu da platim i carinu i porez i ne znam sta jos izadje me skuplje a vec bi mi stiglo pre hrista jer se ova tema vuce 2 nedelje...
 
Ma ja sam u divljini nekoj i ne otvara mi site za link koji je delevic poslao, kao da ne postoji stranica, pa ako ih ima, onda super. :)

Što se tiče paste, ne bih ulazio u to šta će vam po 50 komada, meni za 3 kom nije bitno +50% na akcijsku cenu kad je kod nas najjeftinija krštena 700+ rsd, a carinu i porez beše ne plaćamo jer dobijamo po cenama sa sajta zbog velike grupne poruždbine, ako se dobro sećam.

Opet, prihvatam da nisam pratio celu prepisku, uključio sam se u poslednji čas i otišao na selo :d
 
inace kada se registrujete i izaberete srbija cene predju u evro i ta pasta je po njihovom kursu...€ 2.45 za srbiju tako ne razumem kako to za firme mnogo skuplje...inace taj plug je 1.66e, postarina za paste je oko 7 evra...nema tracking tako da verovatno nece biti ni pdv ni carine ako porucim sa sajta.
 
Vidi, jedan plug jeste 1.66, ali 20 neće ni da mi isporuče u ovoj usranoj državi već će da vrate jer to nije 'za fizičko lice', tako da meni odgovara manje više svaka varijanta koja me rešava tog problema uz prihvatljive troškove, ali OK, svako ima svoju računicu, dajte da se potvrdi ko šta uzima i da se poručuje ili da bataljujemo priču.
 
svi su vec potvrdili koji su dobili po ceni koja je na sajtu, samo nas dvoje je odustalo za paste.
 
Da ubacim demiosa i sutra saljem konacni predracu Ek. Posle toga nema vise promena, ide samo uplata i narucivanje. Za paste jos nisu nista odovarali verovatno zbog toga sto je vikend.
 
Da ubacim demiosa i sutra saljem konacni predracu Ek. Posle toga nema vise promena, ide samo uplata i narucivanje. Za paste jos nisu nista odovarali verovatno zbog toga sto je vikend.

Sta god da jave, mene izbaci sa liste, tj odustajem od 20 pasti koja god da je cena.
 
Nazad
Vrh Dno