Šta je novo?

Program za snimanje desktopa?

Markec

Poštovan
Učlanjen(a)
07.06.2015
Poruke
89
Poena
59
Najbolji program za snimanje desktopa i igrica ? Probao sam snimati Agar.io igricu online,preko camtasje medjutim koci uzasno,cim ukljucim camtasiju i ne pocnem snimanje sve baguje, 20-25fpsa samo. Probao sam i sa Frapsom i sve je ok sa njim 60 fpsa lagano, ali posle 5min opada fps i padne na 30fps ,zakuca tu i ne mrda. I upropasti se video. Skinuo sam ovaj Raptr ali izgleda da nema opciju za snimanje desktopa. Preporucite jos neki program koji je dobar.
Specifikacije: AMD 9590 4.7 GHz, 16 GB rama , Samsung SSD 120 GB 850 Evo, Sapphire r9 280x 3gb DDR5 graficka. Cisto sumnjam da bi ovo smelo da se desava na ovoj konfiguraciji, pogotovo ta glupa online igrica koja ne zahteva nista bukvalno !? :mad:
 
Imaš DXtory i Bandicam.
Sa Camtasia Studio se nećeš usrećiti jer nije namenjen snimanju igara i izuzetno optrerećuje sistem, što si i iskusio. FRAPS daje najbolji kvalitet i najmanje opterećuje CPU ali ako tvoj sistem ne može da održi minimalni FPS FRAPS ga drastično spušta. Zato ti i pada FPS sa 60 na 30.
 
Vlc player može da snima desktop direktno u h264.
 
Kod mene se dobro pokazao game DVR, ali radi samo na win10.
Ostali FRAPS, Bandicam u igrama prepolove fps.
 
Treba i meni mala preporuka.

Progrma za snimanje u windowsu.

Da snima video i audio fajl u jednom, a ne posebno.

Da nije Camstudio koji je ogromno djubre sa hiljadu bagova.

Da nije neki program od 500 mb, jel mi ne treba 10 000 opcija.

Da je lak za koriscenje, obzirom da ce koristi i osobe koje se slabo snalaze na racunaru.

Screen Recorder mi je odlican, ali ne snima audio.
 
Bandicam bi trebao da snima i desktop.
 
+1 Bandicam
Samo koliko se secam nije besplatan ako to nesto znaci...
 
Snima i audio ?
 
Da, ima u podesavanjima da se izabere u koji format da snima i jos neke sitnice.
 
Hvala obojici, probacu veceras.
 
Ako si mislio na audio sa mikrofona to ne snima bandicam, nego samo audio iz windowsa/aplikacija...
 
Moze li neki od ovih sw da se "sakrije" od D3GO. Pokusao sam da snimim neku emisiju ali mi prepozna cim se startuje screencast i prekine stream.
 
Weasel, probaj OBS. Ima stara i nova verzija. Mislim da mozes i da miksujes vise izvora istovremeno (ekran + webcam)
 
Treba i meni mala preporuka.

Progrma za snimanje u windowsu.

Da snima video i audio fajl u jednom, a ne posebno.

Screen Recorder mi je odlican, ali ne snima audio.
Screen Recorder снима и аудио тј. видео-аудио у једном фајлу.
 
Nazad
Vrh Dno