Šta je novo?

Sabancine iz MTS-a

Jeste, svi imaju problema sa dometom u MTSu, niko nije uzimao neka njesra "S5 Dubaj" od 20e pa se zali kako mu ne radi...

Ne mastaj, nego prihvati da ako si ti imao problem, ne znaci da ga svi imaju. Ja sam imao problema sa VIP voice-om dok nisam shvatio da handover 2G->3G i obratno ne radi kako treba, prebacio na 3G Only, i od tada ni stuc.
Sa MTSom ja nisam imao do sada nikada problem sa voice-om. Bilo je da se lose cuje, ali poziv fixnom broju je sa te lokacije radio idealno, sto ce reci - do druge strane je problem.

Ne sanjam ja, nego ti sebi pokusavas opravdati nesto. A da toliko ljudi ima takve problem kakve navodis sa MTSom, ne bi on i dalje imao vodecu poziciju vec bi presli do sada svi. A realnost je drugacija - nista manje MTS->Telenor od Telenor->MTS.
 
Jeste, svi imaju problema sa dometom u MTSu, niko nije uzimao neka njesra "S5 Dubaj" od 20e pa se zali kako mu ne radi...

Ne mastaj, nego prihvati da ako si ti imao problem, ne znaci da ga svi imaju. Ja sam imao problema sa VIP voice-om dok nisam shvatio da handover 2G->3G i obratno ne radi kako treba, prebacio na 3G Only, i od tada ni stuc.
Sa MTSom ja nisam imao do sada nikada problem sa voice-om. Bilo je da se lose cuje, ali poziv fixnom broju je sa te lokacije radio idealno, sto ce reci - do druge strane je problem.

Ne sanjam ja, nego ti sebi pokusavas opravdati nesto. A da toliko ljudi ima takve problem kakve navodis sa MTSom, ne bi on i dalje imao vodecu poziciju vec bi presli do sada svi. A realnost je drugacija - nista manje MTS->Telenor od Telenor->MTS.

Jedino zbog cega ima najvise korisnika je sto je malo jeftiniji,a u ovoj siromasnoj zemlji to je prvo kod odabira mnogo cega. Da poravnaju cene,MTS bi bio zadnji po broju korisnika. Ali moraju imati manje cene,kad imaju i manji kvalitet. Ja nisam rekao da je ijedan idealan,ali po broju najmanjih reklamacija telenor je No.1
Nemoj sad dzugerice jesti sto je otvorena i 2. MTS reklamacije tema. Kako to kad su vodeci? ;) Mislim jesu vodeci,ali po broju reklamacija
 
Poslednja izmena:
Bespredmetno je uporedjivati tarife i cene iz zemlje sa mnogo jakim standardom.Ako se sa njima uporedjujemo,onda smo skuplji jedno minimum 10 puta,sto nema logike.
Da kod nas jedan covek regulise sve cene pa i cene hleba.A tamo sud uskace kad provajderi probaju da stave u dzep korisnika i kradu i kazu NO NO.
Mi niti imamo zakon niti sudstvo i mozemo samo da trpimo sve,pa samim tim i samovolju MTS i da nam vecitio zavlaci ruke u dzep kao sa onom famoznom 3g pretplatom od 118 dinara.Moze mu se a niko je drugi nebaplacuje i posle mts jeftiniji,jeste malo morgen
 
Jedino zbog cega ima najvise korisnika je sto je malo jeftiniji,a u ovoj siromasnoj zemlji to je prvo kod odabira mnogo cega. Da poravnaju cene,MTS bi bio zadnji po broju korisnika. Ali moraju imati manje cene,kad imaju i manji kvalitet. Ja nisam rekao da je ijedan idealan,ali po broju najmanjih reklamacija telenor je No.1
Иза тебе мора стално да иде нека дадиља да чисти неистините изјаве, ето у то се претворио форум, мало информација пуно неистина, морам да те идентификујем као главног који то генерише па нека ми бришу поруке колико год хоће ако желе.
Неки лични анимизитет према МТС-у си претворио у теорију коју свим силама покушаваш да одржиш - а то наравно не иде јер је немогуће. Последња у низу ти је да Теленор каска за LTE-ом јер неће брзо то да уводе/раде "јер што је брзо то је и кусо" и сад кад неко чита, јеси размислио какав о теби стиче став !!!? А провајдеру да напишеш мејл и да га притискаш што немаш наведену услугу то ти није пало на твоју памет..
 
Niko bitan nece Stenu shvatiti ozbiljno.
 
Иза тебе мора стално да иде нека дадиља да чисти неистините изјаве, ето у то се претворио форум, мало информација пуно неистина, морам да те идентификујем као главног који то генерише па нека ми бришу поруке колико год хоће ако желе.
Неки лични анимизитет према МТС-у си претворио у теорију коју свим силама покушаваш да одржиш - а то наравно не иде јер је немогуће. Последња у низу ти је да Теленор каска за LTE-ом јер неће брзо то да уводе/раде "јер што је брзо то је и кусо" и сад кад неко чита, јеси размислио какав о теби стиче став !!!? А провајдеру да напишеш мејл и да га притискаш што немаш наведену услугу то ти није пало на твоју памет..

Ovde jedine neistine lupeta alfa. 80% ;judi kuka na razlicite MTS-VIP probleme,a njemu je obrnuto...haha. To sto ti kazes da je nemoguce govori o tome koliko nemas pojma. Baci oko na forum,otvori malo oci,ukljuci mozak i videces koliko primedbi ima na MTS,vise tema otvorene za njihove reklamacije. Sto se tice LTE,vrati se par god unazad i videces da je MTS prvi uveo i hspa+,telenor je nesto kasnije pristojno pokrio Srbiju,ali kvalitet neta je na strani telenora. MTS zvace li zvace dok otvori stranu na vecini mesta (ne kazem svugde). Imam obe kartice. Kakva navedenu uslugu nemam?

A evo cisto na par strana razlicite teme na konto "dobrog" MTS-a :

http://forum.benchmark.rs/showthrea...revara-quot-besplatni-Facebook-i-Twitter-quot
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?335016-Telekom-problem
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?307212-MTS-Ogromni-racuni-prekoracenje-pretplate
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?315668-MTS-Problemi-sa-proverom-*797-postpejd-stanja
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?362864-Sabancine-iz-MTS-a
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?357300-Kako-nas-MTS-krade
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?354895-MTS-ponovo-krade

Zavali se u stolicu,uzmi ladno pivo,grickalice i kreni sa citanjem,trebace ti ceo dan dok sve iscitas ;) i to sam samo nasao na prvih par strana,ne smem dalje ni gledati.
 
Telenor pravi smicalice i ima problema, ali su korisnici njihovi takvi da to gledaju da rese i cute, a telenor da to izgleda kao da izlaze u susret i ljubazni su.

U stvari, kad sagledas objektivno, ista su stoka.

To sam video sa forom za Infostan sada. Kada je nesto drzavno odmah se dize buka. Kada je nesto privatno, e onda se mnogo manje dize buka.
Telekom podigao cene fixnog - DZA BU.
SBB podigoa cene KTV pretplate (nemoj da neki naivko kaze da oni nisu jedini koji o tome odlucuju, ma kakvo se zvalo telo koje zvanicno to radi :)) - nista, svi cute :)
Infostan ubaci Generali osiguranje - DZA BU.
BAS ubaci Generali osiguranje mnogo vise (svakome ko explicitno ne kaze da nece uz kartu, pa nekoga vise kosta osiguranje i "usluga" BAS-a nego karta :D) - nista, i dalje ide :)
Telenor ubaci vise minuta u paket i poveca cenu - ma nix bre...

Samo je nekako kod nas stav "mrzim drzavno, jer komsiji ne crkava krava", a svi su isto njesra.
 
Telenor pravi smicalice i ima problema, ali su korisnici njihovi takvi da to gledaju da rese i cute, a telenor da to izgleda kao da izlaze u susret i ljubazni su.

U stvari, kad sagledas objektivno, ista su stoka.

To sam video sa forom za Infostan sada. Kada je nesto drzavno odmah se dize buka. Kada je nesto privatno, e onda se mnogo manje dize buka.
Telekom podigao cene fixnog - DZA BU.
SBB podigoa cene KTV pretplate (nemoj da neki naivko kaze da oni nisu jedini koji o tome odlucuju, ma kakvo se zvalo telo koje zvanicno to radi :)) - nista, svi cute :)
Infostan ubaci Generali osiguranje - DZA BU.
BAS ubaci Generali osiguranje mnogo vise (svakome ko explicitno ne kaze da nece uz kartu, pa nekoga vise kosta osiguranje i "usluga" BAS-a nego karta :D) - nista, i dalje ide :)
Telenor ubaci vise minuta u paket i poveca cenu - ma nix bre...

Samo je nekako kod nas stav "mrzim drzavno, jer komsiji ne crkava krava", a svi su isto njesra.

Pazi,moramo se pomiriti sa cinjenicom da zivimo u banana drzavi u kojoj postoji zakon,ali se ne postuje. Sto nam je,to nam je. Jedino opcija je da se gleda da od vise zla,izaberes ono najmanje,posto nigde idealan ne postoji.
Ovu prvu tvoju recenicu necu komentarisati,samo sam se nasmejao. Veruj prvi problem ako budem imao sa njima,prvi cu ovde temu otvoriti bez pardona. Uopste necu da se cimam oko toga sto sam ih toliko hvalio,pa sad kao necu da otvorim temu da me vi MTS-VIP fanovi ne bi zezali. Ali je cinjenica da daleko najmanje ima reklamacija kod njih,pomirite se sa tim,cinjenica je da mreza najbolje sljaka kad u globalu gledas (nema pucanja veze,ili ne daj Boze da prsne ceo sistem na koji sat i sl.). Pokrivenost je jos uvek malo bolja kod MTS sto sam uvek tvrdio,ali tamo kuda ja idem ima svugde i telenora,tako da mi to nije bitno ;) Sem toga sad su cene slicne,tako da je to smesno komentarisati. Ne mogu vise isto da tupim,svako nek bira sta mu volja. Bespotrebno prepucavanje.
 
Алфа врло детаљно ствари сагледава из више углова, код тебе је то једна димензија, на твоју жалост. Зато ме ти упућујеш да погледам нешто пар година уназад док је алфин потпис прича за пар година унапред, мени је јасно шта је хтео да каже и дајем му комплимент за то.

И улепшаваш ствари које ти се не свиђају зато сам ти и рекао да браниш нешто неодбрањиво. Пар примера:

Чињеница је да је твој провајдер најскупљи и то не желиш да прихватиш јер ни не можеш да пронађеш неког ко је скупљи од њих. Долазиш до тога да мораш да релативизујеш, прочитај своје поруке, пишеш "ту су негде сви са ценама", "мтс/вип је тек мало јефтинији" итд. Шириш неистине. Много су скупљи и даље и непостоји нико ко је скупљи од њих. Па улепшавај колико год хоћеш.

Да би нечија мрежа била квалитетнија, морају имати бољу опрему, покривеност и инжењере. Окосница сва три провајдера су дипломци са београдског електротехничког, за покривеност сам те упутио на базу РАТЕЛ-а где ћеш сазнати број базних станица сва три провајдера и видети где је твој омиљени па се упитај где одлази твој новац и зашто нису бољи.. Опрема је иста алкател/huawei. Остаје ти твој субјективан осећај да је твој провајдер најбољи.

Признајем ја нисам прошао курс damage control али твој провајдер има озбиљних проблема, и они неће бити превазиђени тако брзо. Реалност је били су лидери а сада га је престигао државни провајдер. Ући ће у анале.
 
Mts je lider u pljackanju korisnika i tu im skidam kapu.Bez premca su da otmu pare na sibicarski nacin.Bez premca su da operu pare koje mesto da ulazu u opremu ulazu u kojekave pevace i prave im aplikacije koje niko ziv ne skida.Bez premca su da iznise pare u dzakovima na svoje inostrane racune.
Znaci apsolutni lideri u lopovluku,a za korisnike nema ni ono osnovno.
Skidam im kapu :)
 
Mts je lider u pljackanju korisnika i tu im skidam kapu.Bez premca su da otmu pare na sibicarski nacin.Bez premca su da operu pare koje mesto da ulazu u opremu ulazu u kojekave pevace i prave im aplikacije koje niko ziv ne skida.Bez premca su da iznise pare u dzakovima na svoje inostrane racune.
Znaci apsolutni lideri u lopovluku,a za korisnike nema ni ono osnovno.
Skidam im kapu :)

Nemoj molim te,sad ce te demantovati ssldan :D ahahahah,ti isto pricas neistine,saberi se hahahaa
A sto se tice mog komentara na ovaj tvoj,dajem ti jedan palac gore ;)
 
Ne, za ovo sto je rekao, u pravu je :) Da su lideri.. to ne znam, mislim da nisu, ali kako rasipaju novac, jesu :)

E sad, jos vise novca ce biti izbaceno iz Srbije ako se TS proda, pa nama nece biti bolje. Zato i kazem, nije mi bitno da komsiji crknu krave, jer ih ima previse, hocu da meni ostane jedna koju imam, a ne i da mi i nju uzmu :)
To je MTS - ako ga prodaju, odose nam krave :)
 
Па не умете да га искористите, иначе би знали да може најјефтиније да се прође. Али не смем о томе. ;)
 
Pa brate ako tu kravu koju imamo,muze par ljudi i samo oni piju mleko i pre nego bi nama dali jedan gutljaj mleka,nego bi nam iz usta uzeli i zalogaj.....
Znaci od te krave nemam nista,jel ionako tamo na zapadu trose pare i kupuju milionske garsonjere.
Onda nama takva krava ne treba ni u snu....
Da oni nas za nasu kravu pitaju hocete li da damo milion evra zeljku ili da ulozimo u jos opreme ili centrala onda ok,i da cuvam takvu kravu
Kravu od koje korist ima neki englez koji ce nekom nasem prodati kucu za 10 milke mi ne treba i neka ide sto pre :)
 
Svi znamo da bi Telekom mogao čuda da napravi i opasno puni budžet, ali se to jednostavno neće nikada dogoditi. Zašto? Zato što svaka vlast na to preduzeće gleda kao na svog glavnog finansijera. Dakle da se ne zamlaćujemo, telekom TREBA prodati, jer jedino tako ta kompanija može da ima budućnost. Mislim da će kao strana firma biti korisnija za srpski budžet, nego što je to sada.
Telekom Srbija NIKADA ali NIKADA nije imao profesionalni menadžment. Država NE ŽELI da postavi na čelo stručnjake, već poslušan partijski kadar. Evo ovaj aktuelni direktor je izgleda stručan samo sebi. Da ne pominjem njegovog prethodnika. Sve "karijerni stručnjaci".
Zato imamo lošu uslugu (jer zaboga ko **** korisnike, mi smo tu bogom dani pa možemo da se bahatimo koliko hoćemo), imamo najviše korisnika (ako se saberu sve prodate kartice), plus brdo biznis korisnika (skoro sve državne firme su po direktivi kod telekoma)... Nema veze što se mreža raspada, bitno je da se sponzorišu kojekave propale firme, pevaljke, događaji...
Alaj begova slama nikada nije bila nikome dobra.
 
Sto se tice telekoma kao firme, niko ne moze da ospori da je raspad :)

Paradoks je takodje, sto telekom najmi radnike da im rade mrezu.

Znam iz prve ruke, jer su kod mene kopali i kopali, i ne mogu da nadju kablove jer naravno nemaju mapu mreze :)

Zatim kad su nasli, sve su presekli i povezali pogresno, tako da sam 10 dana bio bez neta/telefona/iptva. Svaki dan sam zvao, naravno to ne urodi plodom sem "imamo vasu prijavu"

Posle 10 dana je dosao lik direkt iz telekoma i prevezao kablove za 10 minuta i sve radi.

Uglavnom javasluk, i pranje para na najvisem nivou.
 
Sigurno svi imaju ugovore sa trecim firmama da rade određene poslove za njih (postavljanje kablova, izgradnju antena, opremanje lokala i sl.). Razlika je samo u kriterijumu po kome se ti podizvođači biraju i angažuju.
 
Bobane, krava nije Telekom, vidi se da nisi shvatio pricu :)
Krave su deo Telekoma, i svako od nas je ima. Ja zelim moju i zelim da ona sto vise vredi, ne zanime me sto krdo krava muze ko stigne, kada ja imam svoju koja daje mleka dovoljno.
Ako se proda Telekom, ode svacija krava, tj. sve krave ce sada biti vlasnistvo nekog stranca, koje ce svo mleko odlivati van Srbije.

Nemoj da se zaludjes kao Boske, i mislis da ce za budzet biti bolje ako se Telekom proda. Kada se bude prodao, kolicina novca koja ce biti izlivana van zemlje ce se mnogo vise povecati. A taj novac ide u srpski budzet inace, jer se daje kao dividenda akcionarima, medju kojima je u budzet Srbije (tj. vlada Srbije).
Kada se proda, vlada ce imati 1 milijardu evra +/-. Za 5 godina bi Telekom mogao dati toliko kroz dividende i plus bi ostao nas.

A veruj mi, Srbija od "dobiti" Telekoma, nakon prodaje, nece ni pola milijarde dobiti tokom 10+ godina.
 
Svejedno dal sam shvatio tvoju kravu.Moju kravu vec sad neko muze (a zna se dobro ko) i iznosi pare vani
Ako tebe zadovoljavaju par kapi mleka u budzet ok.mene ne.
Ja zelim cisternu mleka u budzet,to nece nikad biti u zivotu i najbolje je prodaja kad vec imaju zelju da ga prodaju bud zasto
 
To bi bilo lepo da dodje. Ja u nemačkoj za 30€ imam s6 flat u svim mrežama, sms isto i 4g interneta do 1gb, posle padne brzina ali i dalje imam net. Pa sad vidi koliko je to loše. Tako da bi bilo super da dodjes kod nas.

Lepo je sto ima ta opcija, ali treba da postoji opcija koja je dostupna najvecem delu stanovnistva, a ni 10e nije to (kada uzmes u obzir da porodice treba da zarade za 4 takve tarife najmanje onda, sto je ovde ipak luksuz). Nisam u grupi koja mora o tome da brine, ali ipak ne zelim da cutim i kad me ne pogadja.

Gde imas za 30e flat ka svim mrezama i s6 za 1e? Koliko vidim on je samo uz najvise tarife (sa roming dodacima) 1e, a tarifa od 30e (kod T-Coma recimo) nema ni delic toga sto si naveo. U Vodafonu je najjeftinija tarifa 32.5EUR, BEZ telefona a 52EUR mesecno izadje najjeftiniji sa S6.
Kod e-Plus je 55EUR sa S6 tarifa od 30e (25EUR mesecno za S6).

Nikad ne kupuješ direktno kod provajdera, i uvek uzimaš na akciji. http://www.sparhandy.de/15/deals/?utm_source=afnt&utm_medium=affiliate&utm_campaign=663490
Ovo je aktuelna ponuda. Edge i edge + ja sam moj telefon kupio za 30e kad je bila ponuda. I to je vrh ponuda za vodeće telefone. A inace ne kupuješ svima u kući najbolje telefone na tržištu. Deci je i dovoljan s5 ili iPhone 5. I naravno sa manjom tarifnom. Tako da izadje flat 15€ I mobilni s5, g3 itd.

Ono što je meni žao kako naši provajderi deru sve je duplo nego u nemačkoj. A o kvalitetu da ne pričam.
 
Niko ko ne pita nekog u inostranstvu ne moze da shvati razmere lopovluka provajdera u srbiji.I kad im se kaze oni nece verovati ni ocima ni usima.A ima da se tamo nadje jedno 50 puta jeftinije sve nego ovde.ali to je realnost vecito smo placali skuplje sve 50 puta.Ali prezivecemo mi to hahaha :)
 
Svejedno dal sam shvatio tvoju kravu.Moju kravu vec sad neko muze (a zna se dobro ko) i iznosi pare vani
Ako tebe zadovoljavaju par kapi mleka u budzet ok.mene ne.
Ja zelim cisternu mleka u budzet,to nece nikad biti u zivotu i najbolje je prodaja kad vec imaju zelju da ga prodaju bud zasto

Ti ne kapiras da ce tvoju kravu ne muzati vec OTETI, i nece ti ni mleka dati :) Nece se vise mleka sliti u budzet, tri puta sam ti to rekao :)
Ali nema veze, tri put sam pokusao da ti objasnim, dizem ruke :(

Student, pa dobro, ako cemo tako, i ovde se nadje tarifa za 2EUR i manje koja nudi dovoljno, a mene izadje slicna tarifa tvojoj 12-14EUR, ali nema je stalno.
A posto S6 kosta skoro 720e, koliko izadje 24*30e, tu nesto smrdi (ne mislim na tebe, ne juri dezadorans, vec mislim na telefon i ponudu :d)
 
^^ Dzabe pises, najbolje je sve prodati.. [emoji15] Samo da zivimo 2god bolje. Takvi smo mi srbi a zato smo i ovde gde smo..

Zasto li norvezani ne prodaju Telenor ? Zadnji put kada sam proverio to je bila drzavna kompanija
 
Poslednja izmena:
I Nemci i Austrijanci nisu prodali ceo telekom, zadrzali su dobar deo, samo ne upravljacki.
 
Ja sam "predstavnik" antikapitalistickog misljenja :)
Drzava sme sve da proda sem energetike,telekomunikacija i vodovoda.
 
Poslednja izmena:
Ja kao da se nesto pitam kao i svi ostali zajedno ovde.Ja da se pitam prvi koji bi uzeo dinar iz bilo cega,tezak zatvor da sledeci nebi ni pomislio to.A firme bi vredele da nikom ne bi palo na pamet da da brdo para za telekom.Ali niti se pitam ja niti bilo ko od nas obicbih smrtnika.
Ali pomalo jesmo svi krivi sto smo dozvolili od jake drzave i jakih firmi,da nam naprave sve banana firme pa i taj telekom banana....
Dal ce biti nas ili neciji bas me briga.
Samo da pocne davati normalne usluge kao svi u svetu i normalne pretplate sa nasom plateznom moci
Niti trazim dzabe ali nemoj me drati kao u mercedesu da radim aman......
 
Ti ne kapiras da ce tvoju kravu ne muzati vec OTETI, i nece ti ni mleka dati :) Nece se vise mleka sliti u budzet, tri puta sam ti to rekao :)
Ali nema veze, tri put sam pokusao da ti objasnim, dizem ruke :(

Student, pa dobro, ako cemo tako, i ovde se nadje tarifa za 2EUR i manje koja nudi dovoljno, a mene izadje slicna tarifa tvojoj 12-14EUR, ali nema je stalno.
A posto S6 kosta skoro 720e, koliko izadje 24*30e, tu nesto smrdi (ne mislim na tebe, ne juri dezadorans, vec mislim na telefon i ponudu :d)

Ma ne smrdi samo ti nisi bio u inostranstvu a prozivao si ga... ja imam sg placam ga 30 e mesecno sve flat samo net mi je 1gb na brzom netu. A da pardon uzeo sam osiguranje za 5€ mesecno ako mi padne ili ukradu dobijem drugi uz doplatu od 50€ :) Sve je ovde bolje a niksako ne dodje na isto racunaj malo.
 
Ja sam zadnjih 5 godina proveo vani vise nego u Srbiji, preko 2 godine sam radio u J. Koreji skoro svake zime nekoliko meseci :) A u Nemacku odem po mesec dana godisnje, jer mi je jeftinije da tamo kupim sve sto nije hrana i promenim sredinu nego da ista ovde kupim.

Nisam mislio da je tamo skuplje sve - kod nas nema Flag voice/SMS, jer to ne odgovara igracima ovde.
Medjutim u Nemackoj ja ne nalazim da stalno ima nesto sa normalnom cenu za handy tarifu (mislim da nesto ispod 10e, u stvari, osim prepaida, mislim da sam samo jednu za 7.5EUR tarifu video a ona nudi komicnih prc minuta :)).

Moja prvobitna insinuacija je bila da vani vise nema jeftinih tarifa. TO sto Nemac ima veci standard nije bitno, bitno je da se naplacuje nesto sto njih skoro da ne kosta (sem struje i amortizacije), jer im se moze, tj. dozvolili su korisnici.

Pratio sam kako su isle cene T-Coma, pre nekoliko godina je bilo tarifa od 5 i 10EIUR koje nisu bile nikakav flat, mozda i nisu bile bolje od nasih, ali bilo ih je, i imale su nesto normalno.
Vodafone UK je imao tarife od 5GBP koje su bile bolje nego nesto kod nas za tu cenu - vise nema tako jeftinih tarifa.
 
@Student Ma opušteno; ne možeš voditi razgovor sa nekim ko, zarad dokazivanja svojih teorija zavere, očekuje da mob. pretplata košta 5eur, u državi gde krigla piva košta 7.5eur ili kafa 4eur... :)
 
Nazad
Vrh Dno