Šta je novo?

Lenovo Tab 2 A7 - 10 Adam, Tesla L 7 Quad i Samsung T113 Galaxy Tab 3 7.0 Lite VE ?

zaxxon

Slavan
Učlanjen(a)
30.07.2004
Poruke
372
Poena
330
Reč je o paketu što se može uzeti na mts-u, interesuje me ako je neko imao iskustva sa gore pomenutim tabletima kratko koji uzeti ? Za Samsung je 3k plaćanje jel vredi toga ?
 
Lenovo IdeaTab 2 A7-10 radi odlično i nije bilo nikakvih problema sa njim. Ja uređaje biram po tome. :)
 
Ovaj Tesla jel' u pitanju onaj Dual SIM tablet ili SIMless tablet? Ja bi po tome birao :D
 
Bez slota za SIM.
 
Onda Lenovo. Cak je i ekran stvarno dobar (daleko bolji nego sto bi ocekivali za tablet sa ovakvom cenom)
 
Da, ali za manje novca valjda? Ima i skupljih modela.
 
Znam ali kompanija kao Samsung da prodaje uredjaj sa ovim ekranom... P1000 kad je izasao bio je vrh ponude, danas koliko vidim Samsung nema takav uredjaj sa vrhunskim spec.. Verovatno nema potraznje za njima po toj ceni.. Secam se da sam tad P1000 platio oko 600e cini mi se.. U to vreme ozbiljna cifra...
 
Upravo ti pisem sa Lenovo Tab2 A7-10 i mogu ti reci da sam zadovoljan i radi mi odlicno, obrisao sam Lenovo bloatware i launcher i sad radi odlicno. Meni sluzi odlicno.
 
Ako je taj Lenovo poput ovog mog - preporuka.
 
Da li je ovo ponuda samo za nove korisnike, ili mogu i postojeci korisnici da predju na ovaj paket...?
 
Svi koji imaju uslove za VDSL, i nemaju vec uzet uredjaj.
 
Koliko drzi baterija na Lenovu?
 
Ja sam bas malo probao, ali izdrzao je i 8-10h SoT jednom.
 
U MTS-u nude Lenovo TAB 2 A7-10 Adam uz box paket 200din mesecno na 24 meseca, ili 4800 kes. Mislim da je super cena za ovakav tablet.
 
za koji dan i meni istice internet paket pa sam gledao u mts box pakete u koje se dobijaju i ti tableti

pa nisam siguran koji od trenutno u ponudi je najbolji, zapao mi je ovaj alcatel pixi 3 od 10" na mts sajtu pise da je quadcore dok po net negde pise dual negde quad pa ne znam vise kome da verujem, pa ako neko moze da mi objasni sta je tacno ustvari

znaci od ponudjenih koji dolaze u obzir su

Lenovo TAB 2 A7-10 Adam
Alcatel PIXI 10 WiFi
Alcatel PIXI 8 WiFi
Huawei MediaPad T1 7.0 WiFi

pa ako neko moze da da savet koji od ove da uzmem posto cu najverovatnije uzeti 2 komada
 
Trebao bi da izbaciš, treći iz konkurencije. Jer ima dve varijante, ako internet ne laže, jednu sa 1 gb radne memorije i 8gb unutrašnje i drugu sa 512 i 4 gb, respektivno. Da li možeš biti siguran, koju ćeš dobiti. Alcatel od 10 inča, ima bateriju, kao većina iole pristojnih tableta, od 8, što je minus za autonomiju. Kada se sve odbije, ja bi na tvojem mestu lenovo. Imaju isti format, kao huawei, sličnu bateriju istu verziju androida, ali lenovo ima mediatek soc, što bi mi bio plus. Ne kažem da je spreadtrum problematičan, jer ne znam, ali ovo je prvi put da vidim da je takav soc u tabletu, a ne smartfonu. U svakom slučaju, ako uzimaš dva tableta, ja bi se odlučio na lenovo i alcatel od 10 inča, bez obzira, na neadekvatnu bateriju, zbog veličine displeja, koja može biti korisna
 
Poslednja izmena:
Moj cale koristi vec koji mesec taj Lenovo A7 Adam iz MTSa, za koliko je uz box, to je extra ponuda, a i sam tablet se fenomenalno pokazao. Ja sam i licno bio odusevljen i njime i ekranom (koristio ga koji dan dok ga podesim caletu), a meni iPhone ekran nije bio nista posebno (imajuci u vidu da je to najskuplji telefon bio uvek, naravno da je bolji od ovog Lenova :)). Hocu reci, ekran je na nivou tableta od 200-300e, i telefona od 400-500e. Na nivou K900/K910/K920 Lenovo telefona, prilicno bolji od P780 recimo.

A i performanse su se odlicno pokazale, mada ni ja ni cale ne igramo uopste igrice :) Baterija je bila impresivna, mada na pocetku nije precizan pokazatelj, ali uspeo sam po 10h SoT da gledam klipove preko WiFi-a sa kompa. Sto recimo Note 3 obican ne moze da postigne, moze 8h meni (Dual SIM ne moze prkeo 5-6h), S5 DUos mi izvlaci 7-8h.

Stvarno je malisa superiska!

Za druga tri - nemam pojma kakvi su. Mada vidim da je isti cipset na Alcatel 10" i na Lenovo A7 po MTS sajtu.

A sto se tice da li je dual ili quad core, mozes pogledati kutiju u MTSu valjda pre kupovine?
 
Neko reče da je rootovao Lenovo...nameravam da uzmem jedan iz Telenora, bilo bi zgodno znati može li i kako.
 
Ja hteo da uzmem neki i vidim da im je sad ponuda uz box 3 tableta. Kakav je ovaj lenovo yoga 10, pošto hoću neku 10ku da uzmem?
 
Ja sam rutovao Lenovo preko Kingroot aplikacije, cini mi se da se tako zove. Posle sam citao negde da je moglo i na neki drugi nacin.
 
Sistemskih nije imalo,niti verujem da ce biti

Bilo je 3-4 sistemskih unapređenja do sada. Poslednji update je bio na Lollipop. Da li će biti još neki... Možda neki sa manjim ispravkama.
 
Bilo je 3-4 sistemskih unapređenja do sada. Poslednji update je bio na Lollipop. Da li će biti još neki... Možda neki sa manjim ispravkama.
Kad sam kupio tablet,apdejtovao se na Lolipop i to je to. Posle toga nista nije bilo,to hocu da kazem. A inace,imam utisak da je bolje radio na KK nego na LP.
 
Nazad
Vrh Dno