Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Moze naravno kad ima 10x vise osvetljenja ;)
 
Jel postoji opcija iskljucenja haptic vibre dok se koristi home?i ako neko zna pouzdano dal su 7mice otkljucane sa telenora i vipa,mts me ne zanima bezim uskoro od njih

Ne moze nikako da se iskljuci. Mozda uz jailbrake al ne znam kako bi onda to dugme radilo jer nije fizicko dugme. Poenta je da ga dodirnes nekom silom da bi on registrovao pritisak. Imao sam 6s pre i definitivno mi se ne svijda ovaj novi na sedmici. Prosto mi ne cuci.
 
Jel postoji opcija iskljucenja haptic vibre dok se koristi home?i ako neko zna pouzdano dal su 7mice otkljucane sa telenora i vipa,mts me ne zanima bezim uskoro od njih
Sa Telenor a je zaključan ip7. Ja sam dobio takav na poklon. Sad čami u kutiji i čeka nekog sa Telenor. Jer otkljucavanje za iPhone ne postoji. A S7 može.

sent from crappy S7 edge
 
Poslednja izmena:
Makar ne krcka.

Meni nije nista krckalo ali me je zezao ceo telefon od pocetka. Taj 6s. Nisam za IOS i gotovo. Sa 6s sam imao brda problema. A ip7 mi je radila super. Bolja baterija, jaci spikerfon, stabilniji rad. Jedino me nervirao IOS i to dugme. Sve ostalo je ok.

Presao sam na galaxy S 3 iz 2012 i preporodio sam se :) sve moze i sve radi
 
Fejk;-) citaosam juce nigde fotki telefona ostecenog auta itd mora i shamesung da se vadi nekako hahaha
 
Poslednja izmena:
Ono sto sam ja primetio slikajuci u istim uslovima u telenoru u radnji da je kamera na i7 plus nenormalno bolja u odnosu na i7
 
Meni nije nista krckalo ali me je zezao ceo telefon od pocetka. Taj 6s. Nisam za IOS i gotovo. Sa 6s sam imao brda problema. A ip7 mi je radila super. Bolja baterija, jaci spikerfon, stabilniji rad. Jedino me nervirao IOS i to dugme. Sve ostalo je ok.

Presao sam na galaxy S 3 iz 2012 i preporodio sam se :) sve moze i sve radi

Da si naveo bilo koji ali apsolutno bilo koji telefon od tog nazovi "mobilnog telefona" AKA "smartphone" . Najveci trash od telefona koji je proizveden ako nista drugo pri samom vrhu. Svaki kredibilitet si izgubio ovim komntarom "preporodio sam se sa s3" Boze gospode
 
Ja razumem čovek. Tako ja ćaletu poklonio iPhone, on se vratio na nokiju i preporodio se [emoji16]


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis
 
Aaaa sarkazam pa koriste identicne kamere nema sta tu bolje da bude :)
 
iPhone 7

Da al plus ima dual kameru haha,ne ozbiljno znaci jedan pored drugog isti polazaj iste slike isto osvetljenje,i7 svaka druga treca ne bude zamucena,na plusu svaka je perfektna drndao sam 15minuta obe kamere,ne znam malo cudno da se bas tako potrefi da plus bude crystal clear shots
 
Ja za sada zadovoljan baterijom na sedmici... ocekujem da ce da mi bude kao na 6s Plus,od jutra do sutradan uvece...
bd532230dc8cdbfe4c4bfc4f6994872e.png

7607bacd5f075d7767ed497213a9c2b3.png

Napominjem da nisam neki heavy user,igre skoro i da ne igram.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nisam ni rekao da jesam... [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bože ljudi, sutra ću vam okaciti ss gde telefon u 14h ima 10% baterije. Sve talk time. Jedan obican radni dan. Meni je za posao 6s očaj po pitanju baterije. Danas sam hteo ali zaboravih [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da al plus ima dual kameru haha,ne ozbiljno znaci jedan pored drugog isti polazaj iste slike isto osvetljenje,i7 svaka druga treca ne bude zamucena,na plusu svaka je perfektna drndao sam 15minuta obe kamere,ne znam malo cudno da se bas tako potrefi da plus bude crystal clear shots
Moguce je sledece:
1) trollujes
2) masio si fokus jer si radio ko zna sta (fokusirao blizu pa pomerio i fotkao nesto drugo pre nego sto je fokusiralo)
3) neispravna kamera
4) zamascen objektiv jer su ga ljudi pipali prstima (mada bi onda svaka imala halo efekat i bila mutna)

Nema nikakve razlike, sem sto kod 7+ gledas na vecem ekranu (naravno tu govorimo o fotkanju na 1x kod 7+ modela).
 
U vezi priče o brzini flash memorije, evo poređenja kod 6S modela, gde je situacija bila identična:
iPhone-Passmark-Disk-Speed-Chart.png

The one thing we can gain from what we have seen here has remained consistent in SSDs for years. Size matters.
The bigger your storage the better the performance. Where we see read performance of the 128GB iPhone 6S just over twice as fast as that of the 16GB, write performance is significantly higher.
Kompletan tekst: http://www.thessdreview.com/daily-n...ller-and-speed-dictated-by-device-capacity/2/
 
U Vip-u takodje sve rasprodato sto se tice + modela.
Nema se para,kriza :-D

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
S obzirom na količine koji su operateri dobili, nije ni čudo što je rasprodato

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno