Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

A zasto na kucistima stoji oznaka "S" kada je ovo redovan model?

Previse pitas... Ma stvar je jasna kao uvek - dobiju neke otprilike informacije (procurele) kako ce da izgleda a onda svi orave neke rendere ili fake kucista i fino zarade od reklama na sajtu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne kontam čemu ovakve gluposti od slika i video snimaka ?
 
Definitivno nemaju novih ideja za dizajn...Kolko ruzno stoji ova antena :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovi detalji su mi jako zanimljivi, vec ih vidim super retusirane i stilizovane na Apple home page-u :D

Capture888.png


Capture999.png
 
Jbm ti, kad Meizu i Xiaomi danas napravi lepsi telefon od Apple-a.
 
Meni ovo uopste nije toliko lose mada mislim da ne vrijedi sa 6S prelaziti na ovo jer su skoro identicni sto se izgleda tice, eventualno ako bi imao neke bas bas bas fenomenalne funkcije koje 6S nema...
 
Meni ovo uopste nije toliko lose mada mislim da ne vrijedi sa 6S prelaziti na ovo jer su skoro identicni sto se izgleda tice, eventualno ako bi imao neke bas bas bas fenomenalne funkcije koje 6S nema...

Ne prelazi se samo zbog izgleda - brzina, baterija itd su isto jako bitni faktori i videcemo kakvi ce biti. Inace ljudi najcesce kupuju svako drugi iPhone - tako da sa 7 se ciljaju vlasnici 6 i unazad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ko god da se cilja, ne moraju da brzinu, bateriju itd stave u isto kuciste ili jos ruznije...
 
Ko god da se cilja, ne moraju da brzinu, bateriju itd stave u isto kuciste ili jos ruznije...

To cemo jos videti. Kukali su ljudi za sesticu da je ruzan svuda po forumima, a na kraju ispade vecini lepsi od petice. Ja bih iskreno voleo da ne bude tanji od sestice iskljucivo zbog baterije, a sto se tice dizajna ne nadam se nicemu novom - svi telefoni mi sad manje vise imaju slican dizajn - nema trenutno nista "sveze".


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa kad vec ne menjaju dizajn, nek ubace neku novu boju na primer. Pre par strana neko okacio render, teget valjda, super izgleda na slici. Ili mat crna, koja je moj favorit. Uvek isto rose gold, gold, space gray i silver. Daj bre, toliko para puknu na dizajnere, mogu makar novu boju da ubace.

Tacno se vidi kako stagniraju i rade bez ideje otkako je Stiv pokojni... Izbacili SE, telefon u istom kucistu samo jaci - znaci bez novog dizajna(inace meni se mnogo svidja SE jer sam veliki fan 5ice, da neko ne razume pogresno, pricam samo o necemu novom sto se jos nije dogodilo povodom dizajna). Izbacice 7, opet bez novog dizajna jer ovo sa slika nije novi dizajn, vec samo minimalno promenjen sadasnji. Pa nek makar boje promene ako su nesposobni da daju pare nekome ko ce im uraditi novo kuciste.

Ja sam iPhone prvi put kupio samo zbog dizajna. Android sam imao prilike da koristim ali ga nikad nisam kupio. Video sam da se drugar zali pre par godina na S3 kako mu baguje, a puko velike pare tad za njega i jos masu ljudi kojima androidi baguju, plus, ni jedan android mi se nije svideo po dizajnu sem One Plus One(tada aktuelan koji nije mogao da se kupi kod nas) i resih da uzmem 5 iskljucivo zbog dizajna tako da je meni to glavna stvar kod telefona.

Najgore od svega je sto cu na kraju uzeti 6s jer me vise smorio ovaj 5s sa dizajnom. Prvo 5, pa 5s, skoro 3godine isti telefon dosadi ma koliko da mi se svidja...
 
Poslednja izmena:
Ako bude vodootporan i sl, a malo brzi i malo jaca baterija od 6s+ ja prelazim.


TT
 
+1
U bilo kom drugom slucaju necu prelaziti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja bih voleo da bude jedno 20% jača baterija i bolja kamera nego na 6s (6s+ ima mnogo bolju kameru od 6s), pa bih tek onda prelazio sa 6s na njega.
 
Poslednja izmena:
Ja bih voleo da bude jedno 20% jača baterija i bolja kamera nego na 6s (6s+ ima mnogo bolju kameru od 6s), pa bih tek onda prelazio sa 6s na njega.

Najavili su i 3GB rama sto je odlicna stvar. Ako pojacaju bateriju eto meni prelaska na 7 plus. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ladno su izbacili 3.5mm jack.
Sada čovek neće moći da puni telefon i sluša muziku u isto vreme...
 
Ja isto najvise volim da slusam muziku preko slusalica, kad je telefon na punjacu (koji je 1m duzine).
Hahaha... Good one, slazem se u potpunosti...

Ladno su izbacili 3.5mm jack.
Sada čovek neće moći da puni telefon i sluša muziku u isto vreme...
Ako te to brine veruj mi da ce se pojaviti adapter lightning to lightning (charge only) + 3.5mm od kineza za svega mesec dana...




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hahaha... Good one, slazem se u potpunosti...

Sta je good one, mozda ti ne koristis tako ali razmisli malo sire. Nepotrebno se komplikuje i ogranicava upotreba. Recimo ja tako najvise koristim. Ne znam sta je veca glupost, sto cu morati da razmisljam o adapteru i vucem ga svuda, ili sto necu moci da vozim motor, pustim navigaciju i slusam muzika dok se puni, kao sto sada radim. Ili google maps. Ode baterija brze u tim uslovima, i korisno je da se puni.
 
Poslednja izmena:
Mark Gurman je izneo neke detalje o izgledu novog ajfona:
http://www.bloomberg.com/news/artic...to-have-dual-camera-pressure-sensitive-button
Izgleda da home button više neće biti fizičko "dugme", već će reagovati na pritisak vibracijom (haptic feedback), slično kao touchpad na MacBook računarima.
Takođe se dosta očekuje od kamere...

Navodno su se pojavile fotografije matične ploče bez čipova:
http://www.macrumors.com/2016/08/08/iphone-7-bare-logic-board/

Sajt nowhereelse.fr je objavio fotografije navodnog prototipa pre par dana:
http://mashable.com/2016/08/04/new-iphone-7-leak/#pMY5hunJ6mqg

Kineska kompanija Besound napravila je kvalitetan dummy unit iPhone 7 Plus koji je prikazao Lewis sa Unbox Therapy:
[YOUTUBE]L2o_MUPDRRI[/YOUTUBE]
 
mene ovaj lik toliko nervira zato sto je radio review onog nepostojeceg freedom251 telefona od $4 i nahvalio ga, a sve je na kraju ispao scam
 
mene ovaj lik toliko nervira zato sto je radio review onog nepostojeceg freedom251 telefona od $4 i nahvalio ga, a sve je na kraju ispao scam
Ja cu to da skratim na:
Mene ovaj lik toliko nervira. :)

Jednostavno vidi se koliko se folira i fake ponasa, bude bas iritantno...



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Au koje rezolucije i "inovacije", godinama je to pljuvano i pričalo se da su nepotrebne :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno