Šta je novo?

Problem sa Galaxy S3

stevanix

Slavan
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruke
1,623
Poena
225
Pozdrav svima,

Posedujem Samsung galaxy S3 otkada se pojavio na nasem trzistu i od pre par meseci je krenuo telefon da se sam od sebe restartuje da bi pre neki dan posle samostalnog restarta samo izbacivao samsung logo iznova i iznova.... Prva asocijacija mi je da je problem do baterije pa sam kupio novu ali cim ubacim bateriju i bez pritiska na power dugme krene samsung logo koji neprekidno iskace i nista se ne desava drugo. Stavim na punjac i onda umesto samsung logo-a iskace onaj znak kao kad je telefon iskljucen na punjenju ali ne pokazuje progres.

Bio bih zahvalan ako neko od kolega sa foruma ima neki savet ili ideju u cemu bi mogao da bude problem.
 
Da li mozes da udjes u Download Mode? Ako mozes, mozda da pokusas da flesujes odinom stock rom?
 
Da li mozes da udjes u Download Mode? Ako mozes, mozda da pokusas da flesujes odinom stock rom?

Nece da udje u mode za factor reset jedino sto hoce je download mode ali on samo par sekundi stoji nece da krene download kad povezem sa racunarom
 
Ma probaj da udjes u recovery i uradi mu fabricki reset, ako posle reseta nema promena onda probaj drugi softver da ubacis!!! ;)
 
Zaglavilo je power dugmence verovatno, apsolutno iste simptome je imao i moj brat na s3 i bilo je to u pitanju
 
sinoc sam imao jedan s3 sa istim problemom, popustilo je power dugme, ne vraca se
 
Mozda mozes i sam, imas na tubi gomilu snimaka kako se resava pa pregledaj i bice ti jasno dal mozes i ti to da izvedes
 
Nazad
Vrh Dno