Šta je novo?

CF (2 x R9 290) na vodi

I AUX +100 a? :)

Ponestalo slajdera. :p
 
Poslednja izmena:
AuX je na +117mV :D
 
Nije valjda stavio tvoj Tri-X kuler? :D
 
+ sudeci po VRM min temperaturama ledila se sa pivom u frizideru ili je blejala na terasi. :)
 
To se podrazumeva :D, nego vidim 4000 rpm na 100%, to sigurno nije ref kuler. :)
 
Ma ovaj manijak drzi sve otvoreno i ne greje... jedva ceka 5 stepeni da pootvara sve i rokne max napon :d
 
zaboravih da napisem da je pokazivala obline na terasi i sablaznjavala slucajne prolaznike. :)
 
Tri-X hladnjaca na max, pluc TY-143 koji duva u poledjinu karte da hladi VRM1 sekciju na 2500RPM :d Naravno sobna na nekih 13C :smoke: #who_needs_water_cooling :banana:
 
Nenad tako svaki dan... 13 stepeni je jos i dobro. Retko kad lozi kad je iznad 10. Ja gledam kod mene u sobi 26 pre neki dan, kod njega 9.
 
Kapiram da ce Nenad ovako kad pocne zima: :D
4 industrijske noctue da im ne smeta kisa/sneg i pici.

65801955_DSCN2442.jpeg
7ba8ee75_DSCN2445.jpeg
 
Bice 1300 na vazduhu,na vodi nadam se vise...hahhahaha tebra,sta cu kad mi nije hladno,najvise volim kada para izlazi iz usta dok razgovaram snekim,ciste se pluca samo tako :D
 
ziva istina,nista zdravije od kondenza u plucima,kakve banje,kakvi bakraci... :)
 
Someone who wants 1300mhz+ :p

Izbacite kuciste napolje , a vi sedite u toploj sobi :) Racnaj 1260 sigurno na vodi za 24/7

Dzaba mi i vodeno kada zabada na preko 1250MHz, nisam probao da nasviram napon na +220mV i vise :D Ne verujem da bih podneo cvrcanje zavojnica, a ovako bez problema fercera 1250Mhz za svaki dan i na sobnoj temp :D
 
Nasviraj malo VDCC i VDCCI moz ce da pusti :D

EDIT:

Zaboravio sam da napomenem da nema nikavog cvrcanja i pistanja zavojnica...barem za sada :)
 
Poslednja izmena:
Jel stock bios ili si flešovao neki?
 
Stok bios je u pitanju,mada cu izgleda morati da je flesnem,jer neverovatan problem,radi na 7-ci cim stavim 8.1 i udjem na net odmah zakove i samo reinstal pomaze,sada cu da vidim sta ce biti na 10-tku,ovo jos u zivotu nisam doziveo
 
Jel probao neko HIS iTurbo v1.6.6?

http://rapidgator.net/file/150365e128d54b72670dbc6e93e58e73/HIS_iTurbo.rar.html

6QCIIum.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam preko njega radio dok nisu sredili trixx. Samo oprezno sa njim. Kad ga otkljucas ume da osine napon prilicno :)
 
ne,sta moze sto dosadasnja ekipa nije mogla?
 
Ide klizac dokle god hoces zato je i reko delevic oprezno :D
 
A kako se otključava ako smem da pitam? :)
 
Stavis klizac do kraja=aply, ugasis ,ponovo otvoris i nastavis da picis :D
 
Nazad
Vrh Dno