Šta je novo?

CF (2 x R9 290) na vodi

delevic

Slavan
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruke
1,148
Poena
200
file_134_4.jpg file_135_1.jpg


EK-FC R9-290X - Acetal+Nickel (Rev.2.0) narucen i cekam da stigne :smoke:
 
Poslednja izmena:
Javili su mi iz EK da su konacno dobili blokove i da su ga poslali :) Tako da ocekujem da ce stici do kraja nedelje i onda pada cerecenje grafe, i jedan CF R9 290 na vodi :) Taman je i napolju malo zahladilo :smoke:
 
Nadam se da ti salju obicnom postom, a ne DHL-om...
Decku poslali DHL-om 4 vardar venta sa nagradne igre, trazio mu DHL 8000 za carinu + ostale gluposti. :-/
 
Obicnom :) Ali opet ce da me oderu... carina i porez mi ne ginu.

Evo i EK izbacio AIO hladjenja :)

EK-Predator_360_1_1200(1).jpg
 
Napravio sam celu temu o doticnom pre nekog vremena :)
 
Jedva sam pronasao gde si ga smestio. Treba tamo dodati poglavlje samo za vodena hladjenja.
 
Jeste, malo razbacano, slazem se :)
Pola o vodenim je u overclock sekciji, deo u moddingu, deo ovamo.
 
svidza mi se ova EK varijantica...ima li ovo u 240 verziji?
da more da stane u moje mini itx kucishte :D .. kad sam vec digao ruke od neptona 280L
 
Ako modovi zele, nek ga mrdaju :D

Demiose, mislim da ti je za mini itx bolji H220-X, mnogo tanji radijator, lakse ce da stane.
 
sad sam u toj fazi da mora sve da bude minijaturno i cakum-pakum :D .. mada mozda i to nije loshe, napolje sve ili samo radijator i dve brze spojnice...i milina
 
Sta si se stiso? Sta te spopalo pa juris te minijature? Nema tu nista bez kilo bakra! ;)
 
samo je kucishte kompaktno, a unutra sve same ale :D

u septembru/oktobru pecam neku 980ti :)
 
Zemo se primio na minimalizam ;)
 
Ako voliš minimalizam tj kompaktno, što ne Fury Nano? :)

paa, ne volim bash bash minijature :D

bitfenix phenom je medju najvecim mini itx kucishtima, opet u njega moze da se napakuje ozbiljan HW.

necu ta nano da mi urla u kucishtu...samo evga 980ti hybrid...
 
mnogo para, vec sam rekao treba da se to lepo spakuje, i posle nocna mora prodaja i gubitak love enorman,
a ovako EVGA-u hybrid mogu prodati bilo kome kao i neko AIO vodeno ili pak da ne diram fantexa...
 
Ma sve se proda ako se ima srece,vazno da se nesto okrece :)
 
STigao mi je blok konacno. Carina i pdv su uredno naplaceni :) kad stignem vezujem CF a slike kacim uskoro
 
A sunce ti poljubim, skoro mesec dana dok stigne :O Ali dobro, sa srecom, lepo da te sluzi :D
 
Dve nedelje sam cekao da ga naprave i dve nedelje je skoro putovao :)
 
Pa zar nemaju toga na lageru. Mogao si za toliko i od madjara da nabavis :) A putovao je vala, kao da su ti ga pesice donosili XD
 
Pisalo na sajtu da ima. Ja kupio i za par dana mi poslali mail kao bloka nema na stanju bice za jedno dve nedelje :)
 
Posle skidanja Accelera povrsine su ostale prilicno prvljave od termalnog lepka.
1.jpg
Morao sam malo da ostruzem naslege sa ovom alatkom uz alkohol i vatu :)
2.jpg
3.jpg
Pohvala za ek sto su isekli termalnu traku i urezali linije po kojima se makazama lako seku flekice za memorijske cipove. Medjutim ima ih knap i nema mesta za grasku. Tu su se stisli malo :)
4.jpg
5.jpg
 
Sunce ti poljubim :O Sa srecom da sluzi :D Koje su max temperature i kakav ti je to gadget za temp sa strane ?
 
Taman hteo da pitam,sta je bre ovo uvek zakasnim ovih dana :D,naravno i ja se pridruzujem Kasinim cestitkama :)
 
Nazad
Vrh Dno