Šta je novo?

CF (2 x R9 290) na vodi

U dobre ruke su otisle te moje ex karte :D

Nego, kada si vec pravio novi nosac, sto nisi napravio 9x14cm nosac? Kontam da bi vecim pritiskom dobio bolje temperature.

U bolje nisu mogle :D

Veruj mi da najbolje haldi ovaj sa buvljaka :D Obalio je temperature za 7c, a ulaz/izlaz je svega 2c razlike :) Imam 230mm ventove pa cu probati sa njima. Ako ne bude dovoljno ici cu na 14m varijantu. Bitno mi je da nivo buke drzim na minimumu.
 
Buvljak ftw!

U tom slucaju ostani na 230mm :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U bolje nisu mogle :D

Veruj mi da najbolje haldi ovaj sa buvljaka :D Obalio je temperature za 7c, a ulaz/izlaz je svega 2c razlike :) Imam 230mm ventove pa cu probati sa njima. Ako ne bude dovoljno ici cu na 14m varijantu. Bitno mi je da nivo buke drzim na minimumu.

Jel se spremas za LN2 posto si uzeo sve ex primerke u Srbiji :D
 
CM ventovi su malo slabi. Ovaj TT vent je prilicno bolji. Verujem da bi 4 TT venta bolje odradjivala posao nego 8 CM. Fali im 100 obrtaja vise :) Ali su svakako temperature pale jedno 3-4 stepena na grafikama a razlika ulazne i izlazne temperature vode se smanjila sa 5c na 3.6-3.8c. Nije lose ali moze bolje :) Ovo su temperature dok grafe rade na 100% na 1180mhz ambijentalna 29c



Ambijentalna 24c



e dobro ti to kuciste :D

Kuciste nije dobro nego odlicno :) I nema boljeg polozaja za komponetnte od ovoga. Grafe se ne krive. Hladjenje najprirodnije tako sto topao vazduh ide na gore a hladan vazduh ventilatori uduvavaju sa dna kucista....
 
Poslednja izmena:
Da osvezim temu malo. Pripreme za zimu su pocele :) Mislim da ce ovo da izdrzi 4x290 ma koliko klokovane :smoke:

29855694534_73b582aaae_c.jpg
 
Mrcina :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iju, a ja mislio da sam baja :)
 

Prilozi

  • P60511-231328.jpg
    P60511-231328.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 75
Poslednja izmena:
1600 je best buy baja. A 2000 je najjaci baja :) Videcemo kako ce da se pokaze.
 
Kada s pokazao u ekstreminm uslovima pokazace se I kod tebe ne brinem ja :)
 
Nazad
Vrh Dno