Šta je novo?

adapter sa PCI Expres na PCI slot

tanurdzics

Cenjen
Učlanjen(a)
08.02.2011
Poruke
81
Poena
159
Naime, treba mi konkretno ovaj adapter, planiram da kupim zvucnu m-audio, posto se te kartice prodaju u varijanti za PCI slot, a ja nemam mesta u PCI slotu, potreban mi je adapter pa da je stavim u PCI Expres slot, znam da sam video na netu da postoji takav adapter, al da me ubijes vec tri dana trazim i ne mogu naci, pa stoga olim za jedan"F1".....help :)
 
Ovako nešto?
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16815158165
Sigurno negde ima i jeftinije, proguglaj.

Ovaj adapter, kako vidiš, ima neku svoju visinu. M-audio zvučna u tom slučaju ne staje u kućište.
To ti je za poluvisinske kartice.

Bolje te pare uloži u ploču bogatiju PCI slotovima ili u neku moderniju zvučnu.
 
_______________

Ovako nešto?
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16815158165
Sigurno negde ima i jeftinije, proguglaj.

Ovaj adapter, kako vidiš, ima neku svoju visinu. M-audio zvučna u tom slučaju ne staje u kućište.
To ti je za poluvisinske kartice.

Bolje te pare uloži u ploču bogatiju PCI slotovima ili u neku moderniju zvučnu.


To je to, ali mislim da sam video neko jednostavnije resenje, sve je stvar kompromisa kad nemas uslove a zeleo bih tako nesto, onda mi u obzir ulazi neki dac, zelja mi je bila da za sto manje kinte apgrejdujem sound na kompu, gledajuci raznorazne dac-ove umalo ne dobih multiplasklerozu, tu ispod 200 evra nema price, pa jbte nisu normalni, onda sam malo virnuo na kup/prod i tamo isto shutaju sa cenama dac-ova, a m-audio je po meni best buy zvucna karta...posto sm imao citav eshalon kartica u zadnjih desetak god, jedino m-audio nisma, a drugar mi nahvalio do neba, inace je on koristio u profi svrhe, pravljenje radio reklama......
 
Zar nije jeftinije i lakse kupiti PCI-e zvucnu?

Sta je bilo u tom "eshalonu kartica" kartica koje si imao, a verovatno ti nisu valjale kad se nisu zadrzale...?
 
Raznorazni creatice soundblastei, live 5.1, audigy.....asus xonar dg, zadnja je bila asus xonar u7..............uvek mi zafali par crvenih da kupim krsteni dac, i uvek su tu prelazna resenja u vidu zvucnih kartica koje se zadrze god/dve....inace primarni sound je sa cd playera harman kardon 7525, audiolab 8000se je pojacalo a usher s 520 zvunici, solidan entry level hi fi sistem.....najslabija karika je kom i int zvucna, pa sam tu mislio napraviti neki kompomis , a ne daje mi se 200 evra za musical fidelity dac ili nesto slicno....jeste jeftinije je ali m-audio nisma nasao u pci e varijanti...a nju zelim imati u systemu....cisto samo naglas razmisljam, zelje su jedno a mogucnosti drugo.....
 
Nemas uopste pci slotova ili su zauzeti, pokriveni...?
 
Nazad
Vrh Dno