Šta je novo?

ASUS Zenfone Selfie

nisu lazni ni ljudi, ni zgrada, ni njihova radna mesta ni video klipovi koji su lepi
muka mi je vise da svi interpretirate onako kako se vama svidja, a niko to nije rekao
ja sam rekao da se povlacim jos juce, tako da stvarno necu nastaviti...
 
Pozdrav!

Evo i video recenzije ASUS ZenFone Selfie telefona. Moram priznati da posle dva meseca korišćenja imam samo reči hvale, pogotovo kada je u pitanju odnos između cene, kvaliteta i performansi. ;-)
Primećujem da mnogi porede ZenFone Selfie sa daleko skupljim uređajima, što nije u redu. Uređaje treba porediti sa ostalim modelima iz iste kategorije, a, gledano na taj način, ZenFone Selfie je sasvim korektan proizvod, vredan preporuke. ;-)

 
Da li neko zna gde mogu naći original bumper case za Asus zenfone selfie kod nas?
 
Proverio sam kod svih njih, jedino ''ima" kod gigatrona, ali je zapravo greška jer ni kod njih nema.
 
Inače telefon je posle par dana korišćenja ostavio odličan utisak, samo je greota ako ovako skupo parče tehnike ne mogu nečim da zaštitim, pogotovo ako se uzme u obzir da sam prethodna tri telefona upravo menjao zbog slomljenog ekrana
 
greota je sto si morao da upotrebis izraz "veoma skupo parce tehnike" za uredjaj koji je napravljen i prodaje se svuda u svetu kao uredjaj srednje klase, osim ovde
nadam se da ces negde uspeti da nadjes bumper
 
to jeste, ali mozda je njemu, kao i velikoj vecini srbije ekstremno skupo dati i 150 evra na jedan telefon. mozda je u tom smislu mislio.

to sto nas asus smatra magarcima je vec drugo....
 
Problem je što ovaj telefon kod nas košta nešto manje od 50.000,00 i tu prestaje sva podrška što se tiče ovlašćenih distributera
 
Je l' ima neko problem s ovim telefonom da mu se baterija napuni brzo od 0 do 90%, a onda poslednjih 10 se puni sat i vise vremena? U cemu moze biti problem?
 
Je l' ima neko problem s ovim telefonom da mu se baterija napuni brzo od 0 do 90%, a onda poslednjih 10 se puni sat i vise vremena? U cemu moze biti problem?

Nisam imao ovaj problem nijednom za ovih nekoliko meseci od kako imam Selfie. Da li ga puniš originalnim punjačem?
 
Da, original punjac iz kutije. Sinoc sam ga doterao na 100 %, koristio dok ga nisam ispraznio do 95, a onda sam ga vratio na punjac. Za 14 minuta punjenja napuni9o se citavih... 1%. Da li je nesto neispravno, da znam da l' da reklamiram odmah... Telefon je nov, uzet pre nekoliko dana.
 
Poslednja izmena:
Da, original punjac iz kutije. Sinoc sam ga doterao na 100 %, koristio dok ga nisam ispraznio do 95, a onda sam ga vratio na punjac. Za 14 minuta punjenja napuni9o se citavih... 1%. Da li je nesto neispravno, da znam da l' da reklamiram odmah... Telefon je nov, uzet pre nekoliko dana.

A šta piše na Lock Screen-u kada ga uključiš na punjač kada ima 95% baterije - koliko je vremena potrebno da se napuni cela?
 
Ako sam punjenje poceo od niskog procenta (npr. 20%), onda stoji od npr. 12 do 15 min. preostalo. Ako sam ga spojio na 95, onda samo pise charging i puni se, ali sporije.
 
Kako god da namestim zastitnu foliju (privacy filter) uvek mi ostane nekoliko sitnih air bubble-a ispod... Da li postoji neki nacin kako to eliminisati, ili sam ujeb'o foliju vec? Strahovito me nerviraju, i kontam da narucim novu i odnesem do neke radnje da mi oni montiraju, ako ovoj nema spasa. A pitam zato sto je za ovaj mob najobicnija zastitna folija 1300 din pa nadalje, da ne narucujem novu ako ne moram. :D
 
Kako god da namestim zastitnu foliju (privacy filter) uvek mi ostane nekoliko sitnih air bubble-a ispod... Da li postoji neki nacin kako to eliminisati, ili sam ujeb'o foliju vec? Strahovito me nerviraju, i kontam da narucim novu i odnesem do neke radnje da mi oni montiraju, ako ovoj nema spasa. A pitam zato sto je za ovaj mob najobicnija zastitna folija 1300 din pa nadalje, da ne narucujem novu ako ne moram. :D

Lepljenje zaštitne folije na ekran je pravi mali zanat. :) Prvo dooobro očistiš ekran nekim sredstvom za čišćenje ekrana (ja koristim Hama i Philips). Onda uzmeš širok selotejp sa malo slabijim lepkom (ja ostavim selotejp da se malo osuši, da ne bi ostali tragove lepka na ekranu) i njime pokupiš sve mikronske trunke koje su ostale od krpe ili su pale na ekran u međuvremenu. Onda vrlo pažljivo nacentriraš foliju i lepiš je od vrha ka dnu telefona ili obrnuto, ali lagano i ravnomerno.
 
Cek znaci nije folija vec upropascena, da ne uzimam novu jos?
 
Cek znaci nije folija vec upropascena, da ne uzimam novu jos?

Hm, mislim da jeste upropašćena. Mehuriću su se pojavili upravo zbog sitnih čestica koje nisi uklonio sa ekrana. Na tim mestima se i lepak na foliji verovatno već osušio. Meni nikada nije pošlo za rukom da već zalepljenu foliju odlepim i ponovo je uspešno zalepim. Pošto svejedno planiraš da staviš novu, prvo pokušaj sa starom. Ništa te ne košta.
 
Nazad
Vrh Dno