Šta je novo?

Telekom webTV

wladymeer

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2009
Poruke
3,783
Poena
505
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5-4690 (3.5GHz)
Matična ploča
MSI H97M Eco
RAM
Patriot 16GB DDR3 800 MHz
GPU
NVidia GTX 1060 3GB
Storage
Samsung 840 Evo 250GB • Gigabyte GP 480GB • Hitachi HDD 2TB
Zvuk
SSL 2+ • JBL LSR305
Monitor
Hisense H39A5100
Ostale periferije
Audio Technica M50x
Laptop
Apple Macbook M1 (16/256)
Tablet
iPad 2 / iPad 3
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S20 FE
Pametni uređaji
Soundpeats Sonic
Steam
djedroid
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Da li je neko upućen, jel se Telekomov WebTV može gledati preko drugih internet provajdera?

Ukratko, devojka ima Box paket i mogu da se ulogujem preko njenog naloga ali kad pokušam da gledam WebTV (http://webtv.telekom.rs/gledaj-stream) javlja mi sledeću poruku:

Poštovani,

Gledanje Servisa je omogućeno samo sa teritorije Srbije.

Vaš Telekom Srbija a.d.

Gde je problem?
 
Da ne koristis neki proxy?
 
Ne a da znam za taj proxy. Koristim trenutno IKOM internet.
 
Ja već više od 2 godine gledam webtv (samo arene zapravo) preko sbb interneta.
 
Ja već više od 2 godine gledam webtv (samo arene zapravo) preko sbb interneta.
Kako mislis gledas arene preko WEB TV-a?Jel pricas o Telekomovom WEB TV-u ili,koliko znam Arene na WEB TV-u ne postoje?
 
postoje dokupis paket imas i erotske i sportske.
 
Osnovni je besplatan, arene su 199 dinara mesečno.
 
Sve u svemu, probala devojka od kuće, njoj radi (fale joj plug-inovi, ali usluga radi) - što će reći da je osnovni paket aktivan, a iz nekog razloga mene detektuje kao da sam "van" Srbije - radio sam neki proxy check, ništa nije aktivirano... jel ovo posao za internet službu mog provajdera?
 
ja mislim da to radi samo sa telekom adsl mreze.
 
Ja već više od 2 godine gledam webtv (samo arene zapravo) preko sbb interneta.

Izgleda da nije tako... ali ajd, probaću sad mobile tethering preko mt:s mreže, da vidim menja li se nešto...

edit: preko mt:s interneta webTV radi - dakle, definitivno je provajder... pa da pitam još jednom:

Jel ima nekoga ko trenutno koristi Telekomov webTV preko drugih provajdera (SBB, IKOM i sl.)?
 
Poslednja izmena:
Da, probao sam na poslu, mislim da je u pitanju SBB link i radi.
 
I kod mene radi na SBB-u
 
Kod mene radi preko VIPa.
To je za Telekom WebTV, a mobilni TV (preko MTS Centar aplikacije) naravno da ne radi bez MTS neta (nece ni Telekom ADSL).
 
To je za Telekom WebTV, a mobilni TV (preko MTS Centar aplikacije) naravno da ne radi bez MTS neta (nece ni Telekom ADSL).

Ma možda sam uneo zabunu - kod kuće imam IKOM pa sam USB tetheringom iskoristio Telekomov mobilni internet da vidim da li je do provajdera i radilo je preko mobilnog interneta.... što će reći da mi izgleda treba proxy :D
 
Mozda IKOM kod tebe vrsi neki cudan routing, ali eto radi ljudima i preko Oriona, SBB-a, VIPa...
 
Što je najgore, zvao sam teh. podršku, njima tamo "radi" otvara bez te "zabrane" a kod mene nema nikakvog proxyja... zanimljivo :)

Jedino što mi pada na pamet jeste da je IP koji počinje na 188. zabranjen za Telekomov servis...
 
Koji pretraživač koristiš ? I neka se ona odjavi , pa se ti prijavi
 
odjavljena je - probao sam i Operu i Chrome
 
Nazad
Vrh Dno