Šta je novo?

Lenovo a5000

U kom smislu? Sad me baš zanima.
 
Baterija manje drži, upravljanje kontaktima izmesano, nebulozni dnevnici...
 
Sacekaj par dana, bice sigurno jos neki update koji ce to ispraviti.Ja sam na starom S60 odmah dobio update i jos nekoliko manjih.Cesto Lenovo izbacuje update.
Kakvi su ti utisci oko baterije pre update, koliko dana moze da traje baterija.Cesto ga ljudi koje srecem kroz posao hvale.
 
Uzeo sam A5000, da li da radim updata na Lollipop?
 
Primljeno k znanju :)
 
Ovaj Lenovo nema ciklični prikaz radne površine tj. da se ekran vrti non stop u krug, ima li neka varijanta da se to reši, a i u opcijama za programere nema opcija da se isključe animacije prozora, ima li leka za to?
 
Koliko vama baterija drži, ja imam utisak da mi curi.
 
Ako si mu ubacio Lollipop, moguće...žale se po netu da je Lollipop zeznuo više stvari no što je popravio, sam Lenovo je ubrzo povukao update i još uvek se ne oglašava povodom toga. Na ovom telefonu je bo5e ostaviti KitKat.
 
Nisam, još uvek je KK.
Da li ima neki custom rom za njega?
 
Slabo...pokušaj da nađeš tutorial i da mu uflešuješ njegov stock KitKat, možda se popravi.
Fuck it, možda je i sve u redu s njim ali tebi nešto srče batriju, dobro ispitaj...
 
Meni uradio neki apdejt i sada kad me neko zove izbacuje brojeve, nikako da se poveze sa imenikom i da prikaze ime kontakta. Sve isprobao al nevredi.
 
Da ti nije proguto lizalicu?
 
Ja imam instaliran ovaj odvratni S030_150713_ROW rom. Kažem odvratni jer imam obogaljene opcije za programere, nema šanse da isključim animacije prozora jer te opcije u opšte ne postoje kao dostupne.

Screenshot_2016-01-08-11-36-48.png

Da li sa ovim romom S025_150121_ROW dobijam kompletne opcije za programere i kako se telefon ponaša, brzina, stabilnost, odziv, baterija i sl?
 
Nazad
Vrh Dno