Šta je novo?

Huawei MateS

Meni je fon sam ponudio update na 6.0 i 4.0.1 jos tamo pocetkom Septembra,e sad ako ti fon ne nudi update tu ti ne mogu pomoci posto ni sam ne znam krastavac :)
 
Moze neki tutorijal kako da uradim update sa 5.1.1 na 6.0 i Emui 3.1 na 4.0.1 ?
Imas sve na Google, objašnjenje odakle da skineš najnoviji Update i čitavo uputstvo, prosto je sve... Malo truda u volje i imas Update :)

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Imas sve na Google, objašnjenje odakle da skineš najnoviji Update i čitavo uputstvo, prosto je sve... Malo truda u volje i imas Update :)

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE

Trazio sam ali se nisam snasao zato i pitam ovde za neki link ? Build number CRR-L09C900B131
 
Poslednja izmena:
XDA-Developers, sve tamo imas, sve lepo objašnjeno.
Na kojoj verziji Androida si sada I koji ti je emui?

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk
 
Skini ovu aplikaciju, imas odmah i download.
Huawei Firmware
688181b2c6fce3d7c2be7787f06b2dd1.jpg

Evo ti i ovde
https://www.huaweiblog.de/handys/huawei-mate-s/#firmware

Evo ti I kako sta ide, na nemačkom, ali nadam se, skontaces, ili prevedi na Google

P9 Plus Firmware Paket VIE-L09C432B180.zip herunterladen
Archiv enpacken
Die entpackte Datei „update.app“ auf die SD Karte in den Ordner dload verschieben. Dieser muss sich auf der obersten Ebene der SD Karte befinden (ggfs. selber erstellen)
Die Telefonapp öffnen und die Kombination * # * # 2846579 # * # * eingeben
Den Punkt „Software Upgrade“ auswählen und das SD Update starten
Nach dem Update startet das P9 Plus neu und führt die Optimierung durch
In den Telefoninfo wird die Version VIE-L09C432B181 angezeigt; nicht B180.

Ista je procedura za svaki huawei, tako da ne brini se

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Poslednja izmena:
EMUI 3.1 ; Android version 5.1.1 ; build number CRR-L09C900B131 ; Custom version CUSTC900D131
 
Ne radi se tu da li nesto razumes ili ne, već potrazis na netu, to Bar nema sta da se zna, tražiš sta ti treba... Al ne bitno, imas sve sad, pa polagano čitaj sta i kako, i neces pogrešiti. Uzivaj :)

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Naravno da sam trazio na XDA ali sam procitao da je neki korisnik imao probleme sa istim build number , zato sam pokusao ovde da pitam .
 
Jesi proverio OTA Update, ili preko pc na HiSuite?

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Nazad
Vrh Dno