Šta je novo?

ShiftCoin [SHF] (Ethash) {Prvi Ethereum klon}

ovo svakako nece izaci na berze bar mesec dana

mozda sacekat malo da padne diff, pa pustit apr rigova
 
sa nvidiom 750ti imam 8,3mhs u majneru,na pulu i vise,a kad probam eth sa istim podesavanjemi majnerom imam 4mhs,nekoriste isti dag...
 
supernova pool katastrofa nezna se nista ni ko kolko shera ima u pronadjenom bloku ni kolko kome isplacuje po pronadjenom bloku znaci strasno...

sherovi prihvaceni Screenshot_6.png nema me u statistici Screenshot_7.png nadje se blok nema nista dodato u unconfirmed....non stop tako u krug...tek na peti sesti blok se poveca malo balance...

na pool-u u jednom krugu 90 u drugom 50 u trecem 70 workera ...kontam da ih ima npr 90 a u narednom kad prikaze 50 onih 40 je ostalo praznih dzepova tj dobili su sipak :)
 
Poslednja izmena:
pise da frontend ne funkcijonise kako treba, nista cudno za nove pool-ve jednostvno matematika prikaza ne stima, vazno da kopa, ali shift trenutno ima problem, diff raste iako je mreza ista....

zato sam rekao ice coinu u kantu mozda ;)

inace na github-u ima update za wallet ali ne synkuje se ni ne kopa, verovatno hard fork se sprema ili sta vec
 
Poslednja izmena:
postigao sam tu brzinu sa nekim minerom za win10 oko 17.7mh/s za 2x750ti ovaj miner je nagari do daske skoro svih 38W malo vise trosi od onog cuda minera rezultat vrlo slican.

Sto se tice poola ovde samaraju kako stignu ako ode jos diff gore vec ujutru ce biti slaba zarada
 
Na toj berzi je jedino pametno kupovat.... volume shift-a ce biti 2 miliona ide glasanje kontam da i ako se glasa za produzetak kopanja nece biti vise od 3-4....

ja svoj shift ne nameravam da prodam ispod 0.004
 
Pozdrav,
Ja sam pocetnik u kopanju ili sam noob, sta ovde moze da bude problem, zasto nece da krene sa kopanjem :( Imam 3x 280x neke Powercolor u rigu i sve uradjeno po uputstvu. Ovo je ovaj Shift novcic...
Problem.jpg
 
Poslednja izmena:
Koliko rama imas? Bez 4 gb nece da moze...
 
nesto tu ne valja oko minera ili bat-a...koja su ti podesavanja u bat-u
 
Win je Win7 SP1 pro 64bit a drajveri 14.2
Isti win sa istog stika isti drajveri kod drugara i njemu radi sve. Ima li nesto na tom screenshotu da ne stima? Mozda pise neka greska u toj sumi brojeva i slova koje niko ne cita...
 
Ma nisu drajveri problem, imam dva skoro identična riga, i na jednom od njih kopanje nikako nije htelo da krene, već sam pisao na forumu o tome, i to greške sa DAG-ovima, utošio sam 2-3 dana na rešavanje problema, ništa nije pomoglo, reinstalacija windowsa je rešila problem, tako da ne gubiš vreme
 
paopao dodji kod mene sa rigom da ti instaliram redovan win ;)
 
jedan noob prijatelj je imao slicnu situaciju.. sad cu ga nazvat da ga pitam
 
s**** me... kaze da procitam red po red a ne da ga zovem za svaku glupost
bem ti prijatelje
 
s**** me... kaze da procitam red po red a ne da ga zovem za svaku glupost
bem ti prijatelje

haha imao slican slucaj kad sam pocinjao sa ovim shitom od hobija...kaze jedan lik bilo sta da ti treba zovi nije problem...postavio sam mu jedno pitanje...kako da prespojim 24 pin na sekundarnom napajanju da ih uparim jer su mi svi kablovi crni na corsairu pa se malo uplasio da ih ne s****m jer prvi put radim to ...drugo pitanje je bilo u vezi swichercoina ...rece lik za**** me brate nisam ti ja menadzer za pulove :)
 
haha imao slican slucaj kad sam pocinjao sa ovim shitom od hobija...kaze jedan lik bilo sta da ti treba zovi nije problem...postavio sam mu jedno pitanje...kako da prespojim 24 pin na sekundarnom napajanju da ih uparim jer su mi svi kablovi crni na corsairu pa se malo uplasio da ih ne s****m jer prvi put radim to ...drugo pitanje je bilo u vezi swichercoina ...rece lik za**** me brate nisam ti ja menadzer za pulove :)

Bar si onda seo i sam proucio i bolje naucio. Nije ni posao da nekog stalno vuces za rukav.
Ali eto, imamo forum, pa uvek neko moze da pita, a i onaj koji zeli, zna i ima zivaca da odgovori, makar i po 100x :)
 
Da li neko zna od vas jel ikako moguce automatski pokrenuti rudarenje s nekim programom, ili komandom kod ethminer-a, posle gasenja rig-a, ili zbog nestanka struje? Msi Afterburner nema cuttoff opciju, kao stari cgminer, ili sgminer i ne gasi kartice ako one predju maks zadanu temperaturu, iako sam to podesio u monitoringu...
 
Nazad
Vrh Dno