Šta je novo?

ShiftCoin [SHF] (Ethash) {Prvi Ethereum klon}

bio na swimming pool, sad cu da probam ponovo ... ,)
 
dal je ovo zajebancija il se samo pravi,alti cacak :wave: mislim da je to glupo da kopaju sa grafikama koje prodaju i to za koje pare,pisanje po sirotinji...
 
Ma to mozda neke sa reklamacije.
 
jel moze neko da mi kaze gde se nalazi dag fajl eth minera, verujem da je u njemu problem, i da ga koristi ovaj shift(eth) miner pa da ga obrisem da bi se generisaoo novi???

@mige
pa ih testiraju ???
 
Ma bole ih brige, stoje im na stanju, sta ih briga, nafatiraju se love i posle prodaju hardver po dobrim cenama, dupla zarada
 
sta vam je ljudi oni samo razradjuju motor umesto vas par hiljada kw/h :D
 
pederluk teski to alti******,nesportski totalno,mada to svi rade...
 
To im je reklama da znate gde da kupujete graficke :d
 
rofl.gif
 
to garant te njiove REPARIRANE,neverujem da se usudjuju da kopaju sa novim
 
c:\Users\ImeUsera\AppData\Local\Ethash\

da bas tako, obrisao sam dagove , pokrenuo miner koji je napravio nov i sad sve radi kako treba... Hvala nesicu posto mi je on pomogao na PM, sve je drugo bilo OK...
 
Ja sledeci put kad saljem graficku na reklamaciju, ocekujem nadoknadu :)
 
Kolega... pa mi kad smo se skupljali 2012te ti nisi ni poceo s miningom..

Red bi bio da se neko jos seti i organizuje neki skup ;)

Ovaj iz 2012te u Ovcar banji je bio krajem avgusta.. dan posto sam dobio cerkicu.. ;)

Mozes misliti kakvo je to zezanje bilo :D

Btcwarp druzina.. svi se ucipili po jedan btc za ice i pice :D
 
We are investigating possible problems with the difficulty right now. We suggest that people stop mining for now. We are also giving a heads up of a possible software upgrade. And no, this is not a joke.

Regards

Officialni info, tako da.......
 
Poslednja izmena:
i?

nego jel koristi neko 7850 1gb/2gb, 1gb ne rade mining ili ima neki patch da radi i na njima, koliko daju Mh ako ijh ima neko?
 
Znaci opet sam zakasnio :(
 
We are investigating possible problems with the difficulty right now. We suggest that people stop mining for now. We are also giving a heads up of a possible software upgrade. And no, this is not a joke.

Regards


Koji nepaze na casu, fork uskoro pa mozda kopate u prazno
 
nesto sa suprnovom izgleda koci ;)
ili moguce neki alti cacak sa 50 Pool Workers-a cesto otpada
 
Nazad
Vrh Dno