Šta je novo?

NBA 2K16

meni se svidja my career, nesto novo za promenu, mozes da biras boju koze ali sestra blizanac i porodica su crnci iz njujorka :d
ceo je uradjen na foru filma, tj zivotne price samog igraca, nema sanse da budes mvp u prvoj sezoni i sporo se napreduje, pa zato ne verujem da ce me smoriti kao do sad u drugoj sezoni
 
meni igrica laguje... ja stvarno ne znam sta se desava fps mi je zakucan na 60fps... jel ima neko isti problem?
 
Na prethodnoj strani sam napisao šta je meni rešilo taj problem.
 
pokusao ali nema promena baguje ubija...
mozda neki update treba da izbace...
 
Ja imam problema sa tim micro stutterom. Ne oseća se u igri mnogo, ali kada krenu cut scene, mislim da što duže traju one, sve veći lag.
Moram da isprobam onu foru.
 
Cut scene su zahtevnije i tu možda kod tebe dolazi i do problema sa vramom, pošto igra gura i preko 2GB na 1080p na jačim podešavanjima. Pogasi po gameplay opcijama "After basket camera cuts" i "action replays" ionako smaraju. :)

Ja sam stutter imao i na GTX970, istoj karti koju ima @acidheadd i onim tvikovima sa prethodne strane sam poptuno rešio problem, sad radi glatko kao što bi i moralo.
 
Da li zna neko da li ima sanse da namestim da mi nekako radi kontroler koji nema palice? Inace imam Logitech Precision.
 
Nije valjda da ne moze da se igra sa dzojstikom bez pecurkica???
 
ma da li je moguce da je onaj maj karir sa spajk lijem samo onih 8 tekmi na pocetku? U drugoj sezoni regulare igras, kao prosle godine?

koja prevara.
 
Barem da nema toga i na početku, samo smara, ja hoću da igram utakmice, a ne da vodim razgovore i gledam gluposti :)
 
Kada odigraš filmić onda dobijaš opcije koje si imao u svakoj karijeri, da treniraš, da potpisuješ sponzore, da tražiš trad, igraš utakmice i da se zezaš online sa igračem, ništa više od toga ti ni ne treba. :)
 
da, ali ja necu da se zovem freq, necu da ne mogu da biram sta hocu da pricam u onim cutscenes u toku utakmice, necu da mi dom pagnoti bude agent itd, itd.

ono sto hocu da kazem je da je filmic ******, da je to sto su ga na taj nacin ubacili u igru ******.
 
Da jbt, Freq se zoves i jos tako gluo razlog,haos.
Prvo sam pomislio da me zovu Freak, pa reko dal je moguce da sam tako ruznog igrca napravio pa me sprdaju.
 
Moze da se promeni nadimak, ne znam gde se sve posle taj novi implementira, uglavnom neki od settings menija
 
Da ali opet te uglavnom zovu Freq. I ja sam takodje mislio po najavama da ces moci agenta da menjas ali nista nema. Isto je kao i ranije mozda cak i slabije samo ima taj shit film u prvoj sezoni.
 
Hvala, pomislio sam da bi tako trebao, ali me ničim nije upozorio da će izvršiti update. Ima li načina da proverim da li je update preuzet i instaliran? Pozdrav
 
Gde je najpovoljnije uzeti NBA?
Ili da se zezam sa nuuvem?
 
moze li mi neko tko je igrao 2k15 i 2k16 na istoj konfiguraciji reci koja je manje zahtjevna .... dakle imam core2quad 2,66 MHz , 4 GB DDR2 , GTX 460 1GB DDR5 - na rezoluciji 1680x1050 , koja bi igra bolje radila ??
 
JA i dalje ne mogu da verujem da su izbacili podesavanje kontrola za tastaturu. Takav potez stvarno nisam ocekivao, pogotovo sto savrseno moze da se pika preko iste, barem do ove verzije.
 
Ovo nije igra koja može da se igra normalno na tastaturi.
 
Ovo nije igra koja može da se igra normalno na tastaturi.

To se pricalo i za NBA 2K15 pa sam je ja pikao mesecima normalno i nista joj nije falilo. DA ne bude zabune, nisam igrao na najlaksem nivou, koliko se secam odabrao sam jedan ispod najtezeg.
 
Ja batalio igru jer imam obican joypad, bez pecurkica ili kako se vec to zove. Preko njih pola komandi ide i od pravog igranja nema nista. Ako se 2K17 dobro pokaze, mora se nabaviti odgovarajuci joypad.
 
Nazad
Vrh Dno