Šta je novo?

NBA 2K16

dexter87

Slavan
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruke
2,397
Poena
335
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 2600x & Cooler Master 410r rgb
Matična ploča
Asus Prime A320M-K
RAM
16GB DDR4 3200 Kingston Fury Beast
GPU
Asus 1050ti Cerberus
Storage
240gb SSD & 1TB WD Blue
Zvuk
Integrisana + VIVAX Soundbar zvučnik SP-7080H 2.1
PSU
Kinesko 500W
Kućište
Deepcool Matrexx 30
Monitor
TV Hisense 55 U7QF
Mobilni telefon
Samsung A54
Pristup internetu
  1. Optički internet
NBA_2K16_cover_art.jpg


NBA 2K16 is an upcoming basketball simulation video game developed by Visual Concepts and published by 2K Sports. It will be the 17th installment in the NBA 2K franchise and the successor to NBA 2K15. It is expected to be released on September 29, 2015 for Microsoft Windows, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, and PlayStation 3.

 
Poslednja izmena:
Nadam se da ce biti bolji nego prosle godine mada deluje mi prilicno isto :)

Ko nadje jeftino a da nije g2a koji zavuce lazni key jer sam citao da se nekima desilo neka javi :)
 
Kupicu, ali smori me monotonija u igri, MC se ubijem, ali smori nakon sezonu, dvije kad igram sve utakmice po 10 minuta/(1/4)...

Vidjecemo hoce li ove godine biti malo drugacije.

Za igranje sa drustvom i dalje je zakon.
 
Nadam se da ce biti bolje optimizovan nego prethodni. Sjajna kombinacija za fantasy basketball i pravljenje timova i liga za cepati sa drustvom.
Inace ovo detaljisanje sa svakom dlakom na glavi mi je totalno nebitno. Bolje da su trud ulozili u animacije/pokrete igraca i fluidnije medjuanimacije.
 
Ili na novi engine.
Nista nece promeniti dok se ne pojavi prava konkurencija.
Obozavam NBA, kosarku, ali 2k me toliko iznervira sa svojim bagovima i glupostima da jako brzo izgubim zelju da igram.
 
Narocito ono kad igra odluci da tvoj tim nema pojma , pa se celu tekmu patis iako si bolji igrac od suparnika. Promasis nekoliko zakucavanja , bekovima ispadaju lopte , pasovi lete ka svecanoj lozi...
 
Ja downloadovao, nikako da stignem da probam - danas posle posla, weeeeeeeeeeee
 
Zar igra ne izlazi 29-og?
 
Krenula hajka sa ocenama na steamu jer ne mogu da se menjaju kontrole na tastaturi :D
 
Da l' ima jos ljudi koji igraju kosarku i fudbal na tastaturi? :d
 
Ja sam igrao malo juče i danas.
Nisam odavno igrao basket, pa se sa kompom koljem na drugoj težini već. Sve mi je teško i usporeno, uopšte ne mogu da organizujem napad, niti da branim reket.
 
Ja ne znam da li postoji još neka igra kojoj za sve poteze treba 1000 komandi a još su izbacili i trening. Organizovanje napada i odbrane protiv kompa je nemoguća misija. Bolje da sam uzeo nba live.
 
Ja ne znam da li postoji još neka igra kojoj za sve poteze treba 1000 komandi a još su izbacili i trening. Organizovanje napada i odbrane protiv kompa je nemoguća misija. Bolje da sam uzeo nba live.

I ja sam hteo ove godine da promenim malo i pobegnem od 2ka, ponajviše zbog my team moda koji je na 2k blago rečeno trash. A onda sam video ovo:

https://fansided.com/2015/09/18/nba-live-16-player-graphics-funny-terrible/
https://twitter.com/SmallzTV
i
http://www.sbnation.com/lookit/2015/9/21/9367171/kevin-love-cleveland-cavaliers-nba-live-16-glitch

i onda 2k ne izgleda toliko loše :D
 
Ne mogu da vidim razliku izmedju 15 i 16 sto se tice gameplaya. Verovatno su budzili one MyCarrer opcije i slicno.
 
Ne mogu da vidim razliku izmedju 15 i 16 sto se tice gameplaya. Verovatno su budzili one MyCarrer opcije i slicno.

Daleko od toga, razlika itekako ima, pre svega sada post igra daje daleko više rezultata, lakše je izvući faul i slobodna bacanja, teže je izbiti i ukrasti loptu, AI ne baguje kod pika kao što je to radio prošle godine. U 2k15 sam nakupio 250 sati i tu je prestala da me drži, a ovde već imam 9, tako da poboljšanja svakako ima :)

Btw, ako neko na nV kartama ima problem sa microstutter-om, treba u igri da stavi frame count na 1, ugasi supersampling i vsync, a zatim u nvcp forsirati vsync, ja koristim adaptive i da stavi "Max Prerender Frame" na 1 i "power management" na max performance.
 
Mene uzasno iritira sto moram da zapocnem NOVI mycareer sa novim igracem ako predjem na 2K16! Nikada nisu uveli opciju za prenos igraca i mycareer karijere. Isto tako i sa Football Manager-om, smaraci.
 
Daleko od toga, razlika itekako ima, pre svega sada post igra daje daleko više rezultata, lakše je izvući faul i slobodna bacanja, teže je izbiti i ukrasti loptu, AI ne baguje kod pika kao što je to radio prošle godine. U 2k15 sam nakupio 250 sati i tu je prestala da me drži, a ovde već imam 9, tako da poboljšanja svakako ima :)

Btw, ako neko na nV kartama ima problem sa microstutter-om, treba u igri da stavi frame count na 1, ugasi supersampling i vsync, a zatim u nvcp forsirati vsync, ja koristim adaptive i da stavi "Max Prerender Frame" na 1 i "power management" na max performance.
Meni post nikada nije bio problem. Vise su me nervirala nelogicna kretanja i pokreti igraca. To nisu ispravili. Takodje,ako komp AI odluci da si losiji,nema sanse da se odupres tome.
Nisam odusevljen,moze se reci da je ovo nba 2k15 ver.2.0.
 
Meni se iz nekog razloga često centar zalepi za protivničkog pleja ili tako neke čudne kombinacije. Nije tipa da sam ja sa svojim plejom odjurio negde pa drugi igrač dolazi do pokriva protivnika s loptom. Nisam ovo viđao ranije. Takođe, komentatori mi redovno nestaju. Prvi put su nestali na poluvremenu a drugi put u prvoj četvrtini pa su se posle vratili.
 
Naravno da je nepotrebno, ali ima ljudi koji će samo zbog ovoga kupiti igru pre nego live 2016.
Koji je, BTW, sudeći po ocenama sa neta, užasan.
 
Skroz je gotivno! :)
Kako radi igra, kakav je utisak o HW zahtevnosti?
 
Takođe, komentatori mi redovno nestaju. Prvi put su nestali na poluvremenu a drugi put u prvoj četvrtini pa su se posle vratili.

Otisli na vinjak pa se zapili:bottle:. Evo bas razmisljam da uzmem novi joypad za ovo cudo(stari mi nema pecurke), ali sacekacu jos da vidim kakvi su utisci. Skriptovan my career? Jel i dalje ima onih konferencija za stampu, gde moj igrac, belac, zvuci kao geto camugic?
 
Nazad
Vrh Dno