Šta je novo?

Xiaomi Mi4c

Pozdrav svima!
Kupio sam Mi4c u jednoj radnji u Bg-u (ne znam da li ovde smem reci kako se zove?) i na njemu je bila Miui8 V8.0.20.0 sa google servisima, google play store-om i bez kineskih aplikacija. Mislim i da je bio otkljucan BL.
Djavo mi nije dao mira i instalirao sam stable rom V8.0.5.0.LXKCNDG (kontam stable verzija a ova 8.0.20.0 nigde se ne spominje)
Nije mi se svideo jer je trosio bateriju vise nego prethodni pa sam instalirao developer rom V6.10.20. (tu sam se zeznuo)
On je super, extra radi, baterija duze traje ali je pun kineskog smeca i nema google servise i play store.
BL se zakljucao i kad pokusam regularno da otkljucam sa MiFlashUnlock-om stane na 50% i kaze kako nije isti account u telefonu i ovaj sa kojim se prijavljujem...a isti je potpuno. Ne znam u cemu je problem.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima!
Kupio sam Mi4c u jednoj radnji u Bg-u (ne znam da li ovde smem reci kako se zove?) i na njemu je bila Miui8 V8.0.20.0 sa google servisima, google play store-om i bez kineskih aplikacija. Mislim i da je bio otkljucan BL.
Djavo mi nije dao mira i instalirao sam stable rom V8.0.5.0.LXKCNDG (kontam stable verzija a ova 8.0.20.0 nigde se ne spominje)
Nije mi se svideo jer je trosio bateriju vise nego prethodni pa sam instalirao developer rom V6.10.20. (tu sam se zeznuo)
On je super, extra radi, baterija duze traje ali je pun kineskog smeca i nema google servise i play store.
BL se zakljucao i kad pokusam regularno da otkljucam sa MiFlashUnlock-om stane na 50% i kaze kako nije isti account u telefonu i ovaj sa kojim se prijavljujem...a isti je potpuno. Ne znam u cemu je problem.

Ista prica kao i kod mene, ja sam cekao dve nedelje nakon sto mi je stigao kod za otkljucavanje da uspesno predjem tih 50%. Problem je u tome da kod dobijes odmah, ali se ti kodovi salju na kineske servere u odredjenim intervalima.
Tako da se strpi i stici ce otkljucavanje ;) I imas na netu, ili mozda i na MIUI store aplikaciji google instalere da dodas google servise, tako da beze panike ;)
 
Skines lepo official 6.1.7 ROM, flesujes preko MIFlash-a, dobijes otkljucan bootloader, flesnes TWRP i posle flesnes Xiaomi.eu ROM i uzivas ;)

Sent from my RN3 Pro
 
Poslednja izmena:
Nexus 5X je danas ispustio dušu,nemam nameru da uzimam opet taj telefon,pa sam narucio Mi4C. Da li iko koristi Cyanogen 13.1 na njemu? Mnogo vise volim stock izgled od MIUIa,ako nema nekih velikih mana flesnuo bih to.
 
Ima dosta ljudi ovde koji koriste CM13.1 na Mi4c i ne prijavljuju nikakve probleme. Koliko sam ja pratio i gledao po netu, CM bolje radi na ovom fonu nego MIUI. Kažu pravi Nexus doživljaj
 
Jedino kamera jeste malo lošija od MIUI a ostalo tipa baterija, fluidnost, multitasking, navika rada u poznatom OS je na strani CM.
 
Radi , samo neradi preko stock mi aplikacije
 
Meni je baterija na CM bolja od MIUI-a - nisu neke razlike ali jeste bar malo bolja ;)

TT
 
Mi4c je dobar telefon, mada mislim da je bolje uzeti Letv x600.

Sent from my 5038X using Tapatalk
 
Mi4c je dobar telefon, mada mislim da je bolje uzeti Letv x600.

Sent from my 5038X using Tapatalk
Mi4c ima bolji ekran, kameru, procesor i verovatno bolje drži bateriju. Plus bolji izbor romova. Mi4c je telefon više klase u odnosu na letv x600.

p.s. Ne znam zašto uopšte odgovaram na tvoje trolovanje.

mi4c/miui8
 
Kako se snalazite sa "16"gb memorije? Velika je razlika u ceni između 16 i 32gb...
 
Čak 20eur a može da bude i jeftiniji.

Sent from my x600
 
Sve što fotkam/snimim ide odmah na cloud tako da nemam problema :D

TT
 
Ne znam stvarno, sačekaj nekoga ko ima telefon. Ja gledam za devojku ali mi se ne sviđa što kod nas nema od 32gb po ok ceni. Verovatno oko 12gb...
 
024567b61b8e556c03baa75cfd99f19d.jpg


mi4c/miui8
 
Pa da, lepo sam predpostavio. Nije baš za opušteno korišćenje telefona... Za moje potrebe to je premalo...
 
Pozdrav svima! Nov sam na ovom forumu,izvinjavam se ako postavim neko pitanje o kom je bilo rec ranije. Drugar mi ima Xiaomi Mi4i dosta ga hvali,pa se i ja odlucih da porucim preko Alija Mi4C,ali me buni sto tamo nude TDD i FDD,a pa bih zamolio nekoga ako moze da me uputi koji da porucim i ima li neka bitna stavka na koju treba da obratim paznju,ili da napomenem njima prilikom porudzbine? Unapred zahvaljujem!
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima! Nov sam na ovom forumu,izvinjavam se ako postavim neko pitanje o kom je bilo rec ranije. Drugar mi ima Xiaomi Mi4i dosta ga hvali,pa se i ja odlucih da porucim preko Alija Mi4C,ali me buni sto tamo nude TDD i FDD,a pa bih zamolio nekoga ako moze da me uputi koji da porucim i ima li neka bitna stavka na koju treba da obratim paznju,ili da napomenem njima prilikom porudzbine? Unapred zahvaljujem!
Uzmi FDD
 
Nisam te skontao. Ma džabe meni i da si ga našao i za 100e kada ga nema nigde ni po 200e...
 
Nazad
Vrh Dno