Šta je novo?

kartica

tito ortiz

Cenjen
Učlanjen(a)
11.01.2009
Poruke
85
Poena
159
Kupio sam...usb wifi adapter gsky gs27 5dbi...e ovako na telefonu kada izmjerim brzinu je 4.02...naravno nalazim se ispred kuce...a kada na racunaru izmjerim brzina je o.57 samo...kako tako slabo.....da li ima neka fora pomocu limenke da se pojaca brzina..ili da vratim ovaj adapter i kupim nesto bolje...???
 
Najbolji reflektor je od AMSTEL pivske konzerve :)

Sa TP-LINK 722NC sa antenom od 8db i AMSTEL "pivskim reflektorom" "izvlačim" 6/1mbit kod prijatelja na ruteru koji je na oko 400 metara od mene sa čijim ruterom nemam uopšte "optičku vidljivost" (stan mu je iza ćoška te signal prolazi kroz par zidova)

Umesto da odem na pivo kad mu nešto zatreba sad mu odradim časkom u "lokalu" :smash: (svako novo rešenje donosi nove "probleme")
 
Najbolji reflektor je od AMSTEL pivske konzerve :)

Sa TP-LINK 722NC sa antenom od 8db i AMSTEL "pivskim reflektorom" "izvlačim" 6/1mbit kod prijatelja na ruteru koji je na oko 400 metara od mene sa čijim ruterom nemam uopšte "optičku vidljivost" (stan mu je iza ćoška te signal prolazi kroz par zidova)

Umesto da odem na pivo kad mu nešto zatreba sad mu odradim časkom u "lokalu" :smash: (svako novo rešenje donosi nove "probleme")
Još nekoliko piva i izgledaće ti još brže !!!!
 
Могао си да се налупаш и без цитирања.
To je bila šala ali se ti nalupa propisno SA citiranjem.
Hajde sada objasni na naučnoj bazi zašto je baš konzerva od Amstel piva tako dobra za antene.
 
Nazad
Vrh Dno