Šta je novo?

Logitech S520, izgubljen risiver, moze li drugi

nesic1

Čuven
Učlanjen(a)
07.08.2008
Poruke
7,210
Poena
570
Imam gore pomenuti komplet, misa i tastaturu, ali nemam risiver onaj sto ide u kompjuter, e sad da li je moguce da nadjem drugi polovan risiver (ili kkao see vec zove) i koristim ga sa ovim kompletom, ako je moguce
 
hvala na brzom odgovoru, potrazicu neki komplet ovako rasturen ili cu prodati ovaj moj, imam misa i tastaturu
 
pre vise godina sam imao tastaturu sa istim takvim risiverom.... gotovo 90 posto sam siguran da je radila i sa drugim,onim polukruznim risiverom...
imam cak i wave tastaturu, kupljena bez risivera polovna, i radi sa tim polukruznim... a original joj je bio kao stick.

ltrec440.jpg


vidjao sam te risivere po oglasima ranije, pokusaj da nadjes
 
Poslednja izmena:
Nasao sam risiver sa misem, javicu da li radi kada mi stigne
 
^^ Ako je informacija sa linka koji sam postavio tačna to bi značilo da polukružni reciever radi ili sa wave, ili sa s520, sa oboje ne može.

za to nisam siguran, samo znam da je na tastaturi koja koristi isti risiver kao s520 (barem je izgledao isto), radio i taj polukruzni...
 
Jesste, danas u toku dana probam pa javljam da li radi i model
 
E ovako, probao risiver i sve radi bez problema, oznaka risivera je C-BT44, nasao sam ga tako sto sam trazio review za tastaturu i misa koji imam i na slikama video izgled risivera i model, S520 tastatura i mis, i uz risiver sam dobio misa perfektno ocuvanog, iznelo me samo 400 kinti + ptt :) eto ako nekom zatreba
 
Poslednja izmena:
E ovako, probao risiver i sve radi bez problema, oznaka risivera je C-BT44, nasao sam ga tako sto sam trazio review za tastaturu i misa koji imam i na slikama video izgled risivera i model, S520 tastatura i mis, i uz risiver sam dobio misa perfektno ocuvanog, iznelo me samo 400 kinti + ptt :) eto ako nekom zatreba
Odlično, našao si originalni.
Ja sam svo vreme mislio da si naručio ovaj polukružni.
 
Nisam hteo da rizikujem, da nisam nasao original verovatno bih rizikovao
 
Nazad
Vrh Dno