Šta je novo?

Externi i 2.5" diskovi?

alfaunits

Znamenit
Učlanjen(a)
24.06.2006
Poruke
44,725
Poena
1,365
Treba mi nesto vece, barem 4-5TB ili dual 2.5"x2TB (u jednom kucistu)

Sta sam propustio? Na KP skor da ne postoji nista, a i cene kao u W/G/E (citaj: paprene...)... a cene u W/G/E i 2x vece nego u EU??
(mozda ne bi bile 2x, ali najjeftiniji diskovi veceg kapaciteta su skuplji nego u EU najjeftiniji i po 2x)

Npr. 2.5" 2TB: http://geizhals.eu/toshiba-canvio-b....html?hloc=at&hloc=de&hloc=pl&hloc=uk&hloc=eu

A kod nas 15.000 :D

Mrzi me da tako krupne stvari donosim, ali isplati mi se da skoknem i samo za jedan disk! :)
 
imam ja doneo iz us wd passport ultra od 2tb 4 komads trenutno prodajem 1 na limundu doneo sam 10 komada prodao 6 ostala mi jos 4 javi se da se dogovorimo ako hoces
 
Nisam razumeo baš poentu teme. :p U svakom slučaju, i ja sam iz USA nabavio dva Sigejta od po 5tb i jedan WD Passport Ultra. Kod nas nisam našao ništa po sličnoj ceni. Jedini problem je garancija; Sigejt mi je samo oko godinu dana odavde, a WD ne mogu ni da registrujem iz ovog regiona, inače je tri godine... Šta znam, uvek mogu po nekome da pošaljem nazad u US, ukoliko se ne daj bože nešto desi.
 
Meni nije nikakav problem da vratim u DE/AT za garanciju, tako da mi ne pada na pamet po ovim cenama da uzimam, ali cudi me da i KP ima cene kao u radnjama... to nema smisla ;)
 
Aj, ako si već gledao cene po DE/AT, baci link šta je kod njih best-buy od 5+tb eksternih za backup/storage.
 
Ali 5tb je nekako...tamanica. :p

Kao što rekoh, ja uzeh par Seagate Expansion. Ne ulivaju poverenje po pitanju kvaliteta, ali za sad nisam imao problema, *kuc* *kuc*...
 
Nazad
Vrh Dno