Šta je novo?

Garancija u BC Group KOJA ******ŠTINA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Брате лажеш, проваљен си. Бенч је чудо.
 
a gde si u Londonu radio tj u kojoj kancelariji ? i gde si ziveo za to vreme ?

cudno mi je sto kazes da nisi upoznao nase ljude tamo .... ja sma prosle godine radio u Stutgartu u zgradi sa 800 ljudi ... i upoznao vecinu balkanaca .... kako sam dosao tako su me upoznavali sa "nasima", pa mi malo cudno .... nista strasno, nije da je nemoguce
 
Poslednja izmena:
****ga on od servisera racunara presao preko server administratora i zavrsio na programiranju .... sjajno ... nije ni cudo sto u srbiji zaradi prosecan auto za 6 meseci covek je multipraktik .... a ja mu nisam verovao iz prve .... izvinjavam se :)

dokazi .... http://i.imgur.com/Fj0GiWK.jpg
 
Poslednja izmena:
znaci covek je na 2 naloga ovde ... ima podeljenu licnost .... a u realnosti je iz romskog sela dosao u beograd da radi u post expresu preko veze, tripuje da je zavrsio fakultet (kad moze predsednik moze i on) halucinira da radi za IBM u beogradskoj firmi u kojoj zaradjuje 30k+ eura godisnje ..... tezak psihicki bolesnik ..... lepo sam ja napisao jos pre, iskompleksirani 20to godisnjak .....

a ove zadnje postove sto ste stavili .... a lolololol kupuje ono djubre od komponenti sto normalni ljudi poklanjaju ili bacaju .... evo bas me drugar juce pitako za koiko moze da proda gforce 8600 .... ja mu reko da pokloni ... posle vadi neku masinu pentium 4 .... kaze "a ovo !!!!" ja mu ponovo odgovaram pokloni ..... on me gleda ... da sam znao .... da ima ludaka koji to kupuju i daju pare za to reko bi mu da ovde postuje oglas :)
 
Poslednja izmena:
gotove konfe se prave za:

1. ljude koji nemaju nikog da im sklopi ili predlozi masinu
2. roditelje koji hoce da iznenade decu
3. babe i dede koji hoce da iznenade unuke
4. ljude koji ocekuju da kupe kompjuter za 35.000 din :)

Ja iskreno za 15 godina nisam video gotovu konfiguraciju da joj je sve na mestu, to su masine na kojima prodavnica zaradjuje ugradjujuci manje kvalitetne komponente ili komponente kojih pokusavaju da se rese. Lako se prepoznaju po imenima ... GAMER, PREDATOR, LIGHTING, POWER itd.
 
Poslednja izmena:
Naravno, malo su jeftinije, ali prisješće ti. Moji su nasjeli jer ih to ni ne interesuje posebno, nisu ni primijetili ništa pokvareno dok ja nisam sjeo...
 
to mi je najgore, ljudi me uvek zovu kad naprave ****** i nema nazad .... valjda im glupo da me smaraju sa pozivima dok ne dogori do kraja :) u poslednjih par godina sam naucio bliznje da me zovu na vreme .... i razgovori se zavrsavaju sa ili kupuju ono sto im kazem ili ne kupuju ... prosto. Par njih se pravilo pametno pa kupili na svoju ruku ... posle kad su zvali "aj pomogni" bilo je ... nema pomoci za ludake :) a u stvari sam trebao da ih posaljem kod ovih "strucnjaka" sa VII stepenom strucne spreme da im reinstaliraju sistem 5-6 sati .... da nameste da radi kako treba ;)
 
Ту је већи проблем што многи прво сами пробају да "оправе" систем, онда ангажују комшијиног малог који све зна а када све оде ... онда се јаве и траже помоћ. Често је потребна реинсталација мада понекад може да се реши и без тога. Тада могу да потрошим и неколико дана тражећи решење без реинсталације. Наравно, неколико дана по пар сати ... и на крају најчешће падне нов ОС.
Што се тиче оног детаља о VII степену оних који реинсталирају Windows, немам коментар. У фирми сам имао и магистре који се нису сналазили када им се обрише W икона (од worda који су једино знали да користе) са десктопа а о инсталацији да не причам. То је посао за који апсолутно није ни битна ни потребна нека стручна спрема.
 
gotove konfe se prave za:

1. ljude koji nemaju nikog da im sklopi ili predlozi masinu
2. roditelje koji hoce da iznenade decu
3. babe i dede koji hoce da iznenade unuke
4. ljude koji ocekuju da kupe kompjuter za 35.000 din :)

Ja iskreno za 15 godina nisam video gotovu konfiguraciju da joj je sve na mestu, to su masine na kojima prodavnica zaradjuje ugradjujuci manje kvalitetne komponente ili komponente kojih pokusavaju da se rese. Lako se prepoznaju po imenima ... GAMER, PREDATOR, LIGHTING, POWER itd.
Zaboravio si one koji kupuju na kredit, njih najviše znam.
 
Zaboravio si one koji kupuju na kredit, njih najviše znam.

e bravo ... totalno sam zaboravio na njih ... kad mi kazu ... uzimam na kredit ... i imam para samo za sklopljenu konfiguraciju od 40k ... samo kazem .... "a da ti ne kupis kompjuter? bice najbolje tako veruj mi" ionako pola ljudi ni ne zna sta ce im kompjuter ... vise na fejsu .... gledaju filmove ... to moze i smart tv :) ili tipa .... mobilni povezan na TV :)
 
pa ja nisam rekao da radim na instalaciji sistema po ceo dan ali se desi kada moras ti da to odradis jer mi sto radimo uvek je timski rad i za sve mora da si obucen i znam da iz visegodisnjeg iskustva to moze da potraje i 5-6 sati...ne znam za tvoju platu ali ako mozes da promenis celu masinu na najnovije komponente top klase sve svaki mesec i da pritom platis sve ostale obaveze inace onda si blizu mene ili da mozes da kupis nov prosecan auto za standardno strano trziste svakih 6 meseci tu si :) isfrustiram jesam mozda tako me zivot natera a imam mnooooogooo vise od tih godina koje navodis...skoro pa duplo...

Bem mu lebac bas, toliku lovu bijes, a meni si zakukao da ti spustim cenu za onog Phanteksa sto prodavah... i kada ti skinuh sa 80 na 75, ti zakuka ponovo, rekavsi da imas na racunu 8000.
Mozda je to bio dinarski racun, mozda tu imas 8 soma, dok na deviznom cuvas ozbiljne svote... ako je tako, onda se izvinjavam.


A o onoj *tri godine staroj* Noktui NH-D14 koju bez ambalaze prodajes na oglasima za 70 evra (iliti 9000 dinara, po nekom tvom kursu), dok nova u radnjama krece od 75... ne bih trosio reci.
 
Kad ima covek svoj kurs, zamisli koliko uzima na razlici kad odluci da mu skoci kurs na tolku platu :D
 
Zar dupli nalozi nisu strogo zabranjeni? Meni nije jasno zašto administracija toleriše da se ovako očigledni slučajevi motaju po forumu, i još rade neku "trgovinu" preko bench oglasa.
 
Bem mu lebac bas, toliku lovu bijes, a meni si zakukao da ti spustim cenu za onog Phanteksa sto prodavah... i kada ti skinuh sa 80 na 75, ti zakuka ponovo, rekavsi da imas na racunu 8000.
Mozda je to bio dinarski racun, mozda tu imas 8 soma, dok na deviznom cuvas ozbiljne svote... ako je tako, onda se izvinjavam.

Kada se kupi ovde, naravno iskukano za nizu cenu i da mu se plati postarina, onda se to odmah "dilershopuje" na KP. :D Naravno po najmanje duploj ceni nego sto je ovde placeno. ;)
 
:rupa:

KOJA ******ŠTINA od teme. Poslednjih 5-6 stranica komotno za brisanje.
 
Poslednja izmena:
DeRadicci je napisao(la):
Lol, koji haos od teme.

DeRadicci je napisao(la):
Tema istrolovana za medalju. :Klanjanje

DeRadicci je napisao(la):
KOJA ******ŠTINA od teme. Poslednjih 5-6 stranica komotno za brisanje

kakva su ti ovo 3 poslednja posta? toliko si dokon? idi u svoj forum "sta da kupim od..." pa tamo "troluj za medalju"

Covek je uhvacen u lazi i sa vise naloga....naravno da sve treba da stoji da se vidi, stub srama.
 
Dokon jesam previse, priznajem. A necu jos dugo.
Koji moj forum, ne znam na sta mislis...?

Te lazi ispada da i jesu trolovanje jer vidis da su povukle raspravu o nekim stvarima koje nisu vezane za temu...na 5-6 strana.
Pa kao takvo, treba da se obrise jer ne doprinosi temi. A sta ce moderatori uraditi sa "stubom srama" i duplim nalozima, to je njihova odluka.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno