Šta je novo?

[HALL OF FAME] Biostar ploca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Erik, jojo, ..... lista za banovanje se polako formira.
Ne date čoveku mira, posledica mora da bude.
 
'Ajd onda Ericka da banujemo.
Da vidim za i protiv argumente.

Za: Erik mi je na i7-6700K temi rekao da je 5820 bolji od 6700K, iako je očigledno reč o starijem i prevaziđenom procesoru. Verujem da je to zbog toga što nije želeo da imam noviji i bolji procesor od njega. :d
 
S obzirom da sam i ja osetio zavist i ljubomoru čitajući ovu temu jer sve moram sam da kupim i niko mi ništa ne šalje i poklanja, rekao bih da je to ljudski.
Ne može se banovati jer je neko ljubomoran. A morao bih i da banujem samog sebe što isto želim da izbegnem. Erik je nevaljao, to stoji svakako.
 
Ispravljaš moderatora?
 
The Ugly je ocigledno Arcibalde... :D
 
Ajde da budemo dobri pa da mu sastavimo mašinu iz snova. Naravno samo spisak komponenti, pa kada nabavi sve da gledamo unboxing i sklapanje.
 
A kako on to nabavlja ? :)
 
hahahahahah pa vi niste normalni :d

Atomi, Tragg, lista mojih zrtava se nastavlja xD
 
Atomi imas moju podrsku, ja sam prijavio administratoru sve sta se desavalo na tvojoj temi i ocekuj da ce se tvoj problem koji imas sa moderatorima i Erikom resiti u tvoju korist. Ipak je administrator glavni nesto kao zadnji glavni u video igricama samo sto ja ne igram igrice :trust: nego se bavim biznisom kao i ti.
 
Kutija 1:0 Atomi :d
 
Ajde da budemo dobri pa da mu sastavimo mašinu iz snova. Naravno samo spisak komponenti, pa kada nabavi sve da gledamo unboxing i sklapanje.

sad ozbiljno mislim da si zasluzio ban zato sto si prekrsio zlatno pravilo foruma da SA MO i ISK LJ u CIV O kosta sklapa masine iz snova.
 
ali papuce pobedile!

Hahahaha odlicno ;)

Papuce Bolnica... model Klinicki Centar 1989 ;)
Naslednik cuvenog modela od razgradivih bio materijala VMA Max 1971 ;)

7d41be188210d024caf97fdc7f4f25d2.jpg
 
Idemooooo :d :d :d

[YOUTUBE]pDA2jdPoTvI[/YOUTUBE]
 
Decko je ocignedno mentalno oboleo i mislim da treba da prestanemo da ga sprdamo... Ozbiljan sam i nije mi namera da ga uvredim,ali izgleda stvarno jeste tako...

 
Ja citam postove i pokusavam da sam skoncentrisan, ali jednostavno mi je onaj post stalno u glavi gde je odbojnicama pricvrstio napajanje,i ne mogu da skontam kako??!! :)
 
Poslednja izmena:
Meni fascinantno koliko covek smotano deluje dok otvara jednostavne kutije/pakovanja. :d
 
Misliš dok pokušava da ih otvori, unboxing u full-u: https://www.youtube.com/watch?v=1Xh_nToJLdE
Lik em neodiljivo podseća na Kaleta gospodara vremena https://www.youtube.com/watch?v=8REdO-F50Oo
Siguran sam da mu nije dobro i siguran sam da ga nećete ubediti ni u šta, u njegovoj glavi smo mi svi ludi a on je u pravu, verujte mi. Svoj cilj je ostvario, vidite da mu je želja da bude popularan.
Koliko mi je smešno, toliko mi je i žao, dečku treba stručna pomoć, iako on to nikada neće priznati ni sebi.
 
"snimanje unboxinga nije bas proteklo uspesno...tako da neke delove nisam snimio..."

ahahahahhahah vazno da si stavio na YT...
 
jbt ludju temu nisam video, stomak me zaboleo :). Ovaj klinac je ceo forum ubacio u mašinu... Igor je mala beba za njega.
 
evo i ja se javljam sa malim zakashnjenjem, nisam skontao na vreme temu.... pa ovo je urnebesno :D :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno