Šta je novo?

[HALL OF FAME] Biostar ploca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Duke out
 
Kazem ja vama, on nas "posmatra", usmerava kud i kako hoce... bicemo mi svi majmuncici a on ce zavrsiti istrazivanje ... ;)
 
Osecam se kad citam ovu temu,kao one ruske figurice.Jedna u drugoj u trecoj.Prvo covek ne zna gde bije,onda deli savete.Onda od yt "senzacije"postaje programer,game dev.
Onda mu firme daju za dz,onda ih kupuje za rl kes..
Znaci osecam se kao u filmu kocka 3.Onaj koga posmatramo na kraju ispade onaj koji nas posmatra:D.
Auuuu fijuuuuu
 
E pa onaj ko ne cini takve stvari ne moze ni da zna da je sansa da postane developer,a kamoli da je iskoristi.Hocu reci onaj ko ne snima klipove.

Znam ja da @KodMeneJeRadilo clan to sve zna samo nece da odeje tajne. :)

6a22ec1372350bb64757502d070d8492.jpg
 
Ova tema mi je postala favorit zadnjih dana, sve se mislim da se lik sprda sa svima ali kada pogledam one gifove ono je vrhunac i jasno je sve.
 
Kazem ja vama, on nas "posmatra", usmerava kud i kako hoce... bicemo mi svi majmuncici a on ce zavrsiti istrazivanje ... ;)

Ti to ozbiljno mislis..?

Čova je bre lud k'o šaren konj..malo preprica sto je procitao na drugim stranama,nesto sto ga neko upitio..al' sve u svemu nem' covek veze,koga on da posmatra,savetuje...mozda Kala,gospodara vremena! :d
 
Ti to ozbiljno mislis..?

Čova je bre lud k'o šaren konj..malo preprica sto je procitao na drugim stranama,nesto sto ga neko upitio..al' sve u svemu nem' covek veze,koga on da posmatra,savetuje...mozda Kala,gospodara vremena! :d

Kale je doktor filozofije za ovoga, pazljivije biraj primere :p
 
Nemate vi pojma uopšte, kao ni ja, nismo na istom nivou kao on jer...

Mozda bi smo trebali da otvorimo jednu ozboljnu temu o game dev i da u njoj ljudi pricaju diskutuju...

Koji programski jezik koristis kada pravis engine za igre?

Ako je to C# onda smo ortaci.
 
Smiritese.

Ako hocete da imate dobar komp...

Napravite promene neke...ne mojte vise da gledate na internetu samo ono sto je zanimljivo vec pocnite da radite nesto.

Za pocetak snimite klipove bilo kakve....napravite problem pa ga onda resavajte :)

Bolje to nego da gledate samo na internetu sta je ko drugi uradio...tako ste i do tih stvari koje sad ovde postavljate dosli.Jer tako izgledate kao neozbiljni ljudi.

Da je osnivac ovog foruma bio takav kao sto se vi ponasate nikada nebi mogao da napravi forum.

Recite sebi "Necu vise da gledam na internetu sta je ko napisao ,sad cu ja biti taj koji cu da pisem!"

Smirite se, ne "smiritese"
Nemojte, ne "ne mojte"
Ne bi, ne "nebi"

I pokušaj da počneš da pišeš pravom latinicom, a ne ošišanom, kao neko ko pokušava da se bavi Internet obrazovanjem drugih počni od sebe za početak ;)
 
Jesi li ti video zapomaganje tamburicom i onaj lollipop gangam style? Pravopis je zadnje što njemu treba
 
smislite naziv za bend/orkestar :d :d
aGl4jFp.gif
aGl4jFp.gif
aGl4jFp.gif
aGl4jFp.gif
 
"Twitching clones"
 
Sloboda Cacak Gucha Fidelity slusalice a DAC Ei Nish Ai-War 384kHz

:d :d
 
Poslednja izmena:
Posedujem gore navedeni DAC Ei Nish Ai-War 384kHz i mogu da kazem da je daleko bolji od SoundBlastera Z koji sam zamenio ovim!
 
+10000
 
Ai-War je znao opasno da se greje, ali je Obo_din vodeno hlađenje rešavalo problem.:p
 
Posedujem gore navedeni DAC Ei Nish Ai-War 384kHz i mogu da kazem da je daleko bolji od SoundBlastera Z koji sam zamenio ovim!

Kako ti zavidim, citavo leto sam radio na gradjevini da bi priustio sebi ovaj DAC ali je preterano skup, da li znas nekog sponzora koji bi mi poslao uredjaj za jedan anboksing?
 
Poslednja izmena:
pitaj ove iz Biostar-a
 
Ni slucajno! Zasto hoces da prevaris Fikija kao Erik Atomcica?!
Pitao sam jednom prilikom Biositar podrsku zasto moja starija Heroes V matrica ne podrzava moj Ai-War (doduse prepecen u rerni ali radi,krastavac drugi nisam mogao nabaviti) i bez objasnjenja sam permanentno banovan i zabranjena mi je kupovina njihovih matrica...
Kad sam zadnji put bio kod illidana u NS svratismo do predstavnika Biositara i skontali da nisam iz NS i trazili mi slicnu kartu i videse u bazi moj ban i nisam mogao kupiti matricu...
ilke mi je svedok!
 
Identična situacija se i meni desila.
Rešio sam problem sa mađarski pasošem.
To je mi je ujedno bio i jedini razlog uzimanja mađarskog državljanstva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno