Šta je novo?

[HALL OF FAME] Biostar ploca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a sta mu je varnari? :d

ne znam da li ta yt videa vide ljudi koji su mu "dali" hardware?
 
Koja je sprdnja ova tema...
Da li zaista nekome ko ne zna engleski i 2400 cita kao 2040, pravi gramaticke greske itd itd treba "workstation" od nemam pojma ni ja 1000+e? Da li bi zaista neka jaka firma sponzorisala nekog ko ima 30 prijava na kanal, snima nokiom 6300 i ima vidno slabo znanje engleskog jezika. Da se razumemo, daleko od toga da je moj engleski jezik savrsen,ali ako se vec predstavljas kao neki programer(ili sta god) i hoces da snimas klipove na engleskom trebao bi taj jezik da govoris da te razume i neki Englez, a i npr srednjoskolac iz Norveske.
 
Koja je sprdnja ova tema...
Da li zaista nekome ko ne zna engleski i 2400 cita kao 2040, pravi gramaticke greske itd itd treba "workstation" od nemam pojma ni ja 1000+e?...

Samo jedan od dva monitora je skoro 1000€... :D
 
Do sad je bio šou, ali preko tambure nema dalje, ovo je vrh! Plačem!!!
Aaaaaaa, wunderkind nema sta, programira, servisira, promoviše neke od najboljih IT korporacija, a u slobodno vreme peva junačke pesme [emoji2] [emoji2] [emoji2]
Inače, čemu služe unboxing snimci? Ja to snimam samo kad mi stigne nešto skuplje a naručim preko neta, da me ne zadesi neka cepanka ili trupče, ali ne kacim na YouTube to, ne vidim zbog čega bih.
 
Poslednja izmena:
On nije programer vec developer.
 
jbt ludju temu nisam video, stomak me zaboleo :). Ovaj klinac je ceo forum ubacio u mašinu... Igor je mala beba za njega.

Ko je Igor?

p.ps.
Bio komsija u sumi, preko Dunava camcem pa u neki "zabran", nakupio pecurki, meni dao suncanice, primorao me da pravim sam sebi rucak, bas sam se nabokao a i vince je bilo prijatno...
Puno pozdrava za komsiju Miju!
Hvala.
 
Poslednja izmena:
Aka Garancija aka Ritza, itd, itd, itd...
 
Verovatno je ovo najveća uvreda koju je Igorica dobio na forumu, ako ne i u životu.
 
nezvanični teaser za ovu temu

[youtube]-cffvBUDtR0[/youtube]
 
Covjek ima prodavnicu pc opreme. Pa ne moze koristiti 3 ploce u racunaru, 3 procesora, 8 monitora...
 
Znaci malo da se edukujete u vezi komponenata. Posebno objasnjenje za 144Hz-a. Znaci da vidite kako se to dobijaju besplatno komponente.
 
Poslednja izmena:
"Ja imam monitor na 144 herca, sta to znaci? to znaci da ja vidim mnogo bolje prikaz nego oni na 60 i 75 herca."
 
Poslednja izmena:
Hehe, jeste se opteretili Atomijem, pa vi ste gori od njega. :)

Pa lik nije lud jbt kad dobija tako valjda skupe komponente, zna taj sta radi. A i ti sto salju su se dobro osevapili, atomi vise voli otvoriti komponentu nego jesti 10 dana (sto se ne bi reklo, kilaza ne manjka ). :D :d
 
Poslednja izmena:
covek svestran, podeljena licnost.... za svaku licnost po jedan youtube kanal :D
 
Najzad je plantovao ploču u kućište kako treba.
 
Zbog svega ovoga sto navodite u poslednjih 5-6 strana... a vala i celih 23, ako cemo realno (kao i po neklim drugim temama)... jasno je da je coveku potrebno neko lecenje. A terapija se ne prima na forumu. Ni IT, niti bilo kom drugom.
Zato ban, cisto da se ne rasteze ova ista prica u svakoj drugoj temi u kojoj ce da zagazi. To vec mogu samo modovi da procene, koliko ce im posla doneti njegovo bitisanje na forumu. Lepo ban, pa ce onda biti potpuno slobodan da ruku pod ruku sa svojim novim prijateljem Vladom "evga" Jekicem ide na terapiju.


P.S. Koliko je to poremeceno bice... salje mi PM u kome pise:
"A zasto se vi ljutite zar ne vidite da sam ja stariji clan?"

Koji je to mozak...
 
Sve dok ne pocne drugima deliti "strucne" savete, bezopasan je za druge clanove i renome foruma.
 
Pa deli ih. Sakom i kapom.
 
Kakav ban ? Eto ti ga sutra sa jos 5 naloga i sta ces onda ?
 
Ja vidim da par clanova ovde i dalje obitava i posle 3+ bana... To resavate bez problema ?
 
STvarno mislis da su ti clanovi kada su banovani , kako ti kazes sutra dosli sa 5 naloga i mi ne znajuci sta da radimo, dozvolili smo im da nastave, sve iz straha da ne bi prekosutra dosli sa 10 naloga ?
Stvarno mislis da je to razlog ?
 
Ne mislim, samo ban ne sprecava clana da sutra opet dodje ovde i nastavi gde je stao, kao da se nista nije desilo. Onog damira kako vec presecete u korenu, ovi bezopasniji slobodno se setaju :p
 
Kakav ban ? Eto ti ga sutra sa jos 5 naloga i sta ces onda ?

Ponovo ban, na svih 5... naravno!
A sta treba raditi, zakopati glavu u pesak i pustiti ga da vrslja slobodno forumom? Da prosipa bisere i deli savete? I njega i bilo koga drugog...


Nego, zanima me sta ce Biostar da mu kaze povodom toga sto je kupio (pardon, *DOBIO*) ASUS-ovu plocu i zamenio tog Biostara... a ovamo je na njihovom platnom spisku i snima YT klipove za njih.
Cenim da je i ove "tamburaske" snimao pod pokroviteljstvom Biostara.
 
Molim samo za potvrdu, moj mozak ovo ne prihvata:
tamburica videos = atomi ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno