Šta je novo?

[HALL OF FAME] Biostar ploca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
krastavac kad ljudi hoce da ustede i onda ce "cude" sto ima problema.
Zasto se nikada ne zapitaju zasto su na izgled dva "ista" ili veoma slicna proizvoda toliko razlikuju u ceni.
Sta to onaj skuplji ima sto ovaj jeftiniji nema.
Znam ja da je slatko ustedeti, pogotovo ako prodje sve odlicno, bez problema, ali iskustvo me uci da cak i glavni proizvodi drugih firmi su mi zadavali probleme a sa ASUS-om nisam imao problema.
Posledica, samo kupujem ASUS ploce.
 
verovatno najmorbidnija tema u istoriji benčmarka .
 
GTX980 tema je close 2nd :D
 
Zasto bre ne banujete ovu budalu, jednom za sva vremena?


I zavrsite ovu travestiju, u ovoj temi i svim ostalim koje nemilosrdno zagadjuje.
 
Koga?
 
Pa procitaj malo komentare pre ovog mog, sve ce ti se samo kasti.
I poslusaj savet iz prvog posta na ovoj strani - procitaj temu od pocetka. Ne moras cak ni celu, samo prvu stranu osacuj.

Pa se posle prekrsti triput i uvidi kome si ti pokusao da "pomognes". A njemu pomoci nema.
 
+Biostar, odlican promoter, ploca je prezivela, da vidim ja tog Asusa koji bi preziveo ovog promotera, bravo majstore.
(ubise me stomacni misici)
 
Pitanje za Atomi: da li si se ranije,pre jedno 3god, bavio prodajom cd-keyeva mozda?
 
E jeste netrpeljivi... sve vam smeta... 'de vam je empatija ...
 
^
In my...in.... in my kuciste.
 
Stigla mi je ploca za SLI ASUS MAXIMUS VII HERO



Koristicu tu plocu za SLI dok ne predjem na intel Z170..bolje je ipak sacekati dok se ne pojavi neki mnogo bolji procesor za socket 1151.

Sto se tice ovoga reseno je,ako vas nesto zanima drugo imate PM.

Tema moze da se zakljuca.
 
Stigla mi je ploca za SLI ASUS MAXIMUS VII HERO



Koristicu tu plocu za SLI dok ne predjem na intel Z170..bolje je ipak sacekati dok se ne pojavi neki mnogo bolji procesor za socket 1151.

Sto se tice ovoga reseno je,ako vas nesto zanima drugo imate PM.

Tema moze da se zakljuca.


tebi je receno da ce te banovati ako ne dokazes sponzore o kojima pricas i hvalis se...i ti i dalje...
 
Nije mi odgovorio na pitanje sa prosle strane.... A ja sam gotovo 100 posto siguran da ga znam od ranije... Ako je to on, ako nije, ja se izvinjavam unapred. Valjao je kljuceve za igre, ne znam kako ih je nabavljao, samo znam da je, tada aktuelne Origin igre, uzimao prevarom. Zvao je EA podrsku i lagao kako mu ne radi kljuc, pa su mu davali nove... Imao je jos neke fore,ali se ni ne secam,davno je bilo... Imao sam ga na skajpu, cini mi se da se zove Radovan, ali nisam siguran... Uglavnom mnogo lici na ovog lika sa snimaka... a i po tadasnjem dopisivanju sa njim bih rekao da je bio jaaaako cudan... slozicete se,kao na klipovima :D Secam se da mi je jednom, dugo posle tog kontakta oko kljuceva, kao grom iz vedra neba napisao poruku: "Gospodine, da li ste vi mozda dizajner" ili tako nesto... :D Ja se setim ko je taj shef, pa mu odgovorim DA, JESAM :D Trazio mi je neke savete oko njegovih radova, znam da sam ga lozio sat vremena :D Kao i platice mi za savete, ali kad pomenem da se dogovorimo i da plati stvarno, samo obilazi okolo, ne bi li dobio savet i preporuke dzabe, prevarom ili sta vec :D Znam da sam se satima smejao sa devojkom, kakve je on price meni slao tada, mi smo se upisavali...

Tako da, cudite se odakle mu pare za ove komponente... Ne verujem da su njegove (pare), ili mozda nekim prevarama ponovo dolazi do njih... kao neki tester,ili sta vec... ne znam... Ali da je njegov, mukom stecen novac, prvo bi sredio sebe i tu shupu u kojoj snima... Pa bi onda kupovao high end komponente...

Jos jednom kazem, mozda to nije on, ne optuzujem doticnu osobu... Samo kazem sa kim sam imao posla i da mi mnogo lici na ovog...
 
Naravno da je to on, pa kacio je klipove o prodaji kljuceva... I zove se Radovan, tacno
 
Moguće je i da skamuje csgo iteme, sada se to mnogo dobro prodaje...
 
Ova tema ko spanska serija :D
 
Poslednja izmena:
Gledam ovu temu i ništa mi nije jasno.
Jel može neki "management summary" za mene pa da vidim kakva će sudbina teme biti. A možda i još ponekih :)
 
Gledam ovu temu i ništa mi nije jasno.
Jel može neki "management summary" za mene pa da vidim kakva će sudbina teme biti. A možda i još ponekih :)
To se odavno izgubilo, predlažem da zaključate temu pa ako čovek ima još nekih problema neka otvori novu sa tim problemom.
 
Bas naprotiv, ovog coveka treba zakljucati, tj. banovati, kako vise nijednu jedinu temu ne bi mogao da otvori.
Takav lazov, neznalica i sveopsti zagadjivac tema odavno nije bio na ovom forumu.

A bilo ih je dosta.
 
Zahvaljujem se svim ucesnicima ove epic teme na smehu do suza! :d
Za sve ove godine na Benchu, mogu samo da potvrdim da ova tema i pokretac ladno ulaze u Hall of Fame.
Kutijo, vreme je da imamo takvu sobu!
 
Ali kad zabode kod rimskog broja u imenu ploce, vrisnuo sam :-D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno