Šta je novo?

Na prvi pogled: Coolpad Porto i Modena

problem je sto imas ljude koji hoce da isteruju pamet poluinformacijama, sakriveni iza komentatorskog naloga preko sajta
a jos veci problem sto se nadje neko da se upeca na njihove poluinformacije

a onda ti isti takvi ljudi preporucuju overrated telefon marke koja ne moze legalno da se kupi u srbiji, dok xiaomi i coolpad eto mogu
 
Gledao sam pre nekoliko meseci emisiju e-tv, gde su rekli da su Xiaomi(Šao Mi) zvanicno dostupni u Srbiji, bila i neka prezentacija.Sto se delova tice, i meni kad je riknula ploca na lumiji, odneo sam je u promobi i cekao 2 nedelje.Razlog je bio sto su cekali taj deo da im stigne od proizvodjaca, verovatno iz Kine. Znaci bitno je da imaju ovlascen servis u Srbije, ne i odakle nabavljaju delove...
 
ja sam bio na toj promociji xiaomija, cim on moze da se kupi legalno i da se dobije legalna garancija, to je dovoljno

ali ne treba ici vise u offtopic
 
Ne znam kako su nas za ovako kratko vreme navikli na veoma visoke cene mobilnih kao sasvim normalne. Valjda se neko seca i vremena kad si mogao kupiti top model nokia telefona za 300-400e, skuplje od toga prakticno nije ni postojalo. A sada 150-200 neka niza srednja klasa. U vreme hiperprodukcije kad se takve stvari stancaju za ispod 10$. Pa laptop mogu da kupim za 400e sasvim solidan, cak i za 200e dovoljan za 90% korisnika. Nije stvar da nemam, nego necu da placam te prenaduvane cene jer smatram da ne vrede.
 
jedno je sta koliko kosta da se proizvede, a drugo je koliko kosta finalni proizvod
naravno da ce svaki finalni proizvod biti skuplji od cene proizvodnje i naravno da vecina firmi prenaduvava cenu finalnog proizvoda, ali razlog za to su upravo potrosaci

da se telefoni ne prodaju, ne bi bila ova prica, ali posto idu kao alva, cak i sa visim cenama, onda one idu samo jos vise na gore
 
Samsung S6, maloprodajna cena (po MTS-u): 124000...124k, jbt! Za telefon! A pomodari će da ga promene posle 6 meseci kad izađe nešto drugo...cene definitivno nemaju veze s mozgom.
 
Pozdrav svima,posto bih hteo da uzmem Coolpad modena,zanima me gde bih mogao da nadjem zastitnu opremu za ovaj telefon ? (Folija,futrola)
 
Pozdrav svima,posto bih hteo da uzmem coolpad modena telefon,zanima me gde bih mogao naci zastitnu opremu za taj telefon(Foliju,Futrolu)?
 
cuo sam da ce stici u gigatron uskoro
bio sam ovih dana tamo, cackao sam telefone, skroz su ok
meni se doduse vise svidja porto
 
Kada cete konacno popraviti aplikaciju da ne izbacuje kod umesto teksta i da se time ustvari i skracuju tekstovi
 
Pazite, coolpadovi su puni rootkita:
https://www.paloaltonetworks.com/content/dam/paloaltonetworks-com/en_US/assets/pdf/reports/Unit_42/unit42-cool-reaper.pdf
 
Jel zna neko da li se moze lako otkljucati preko kodova ako je zakljucan na telenor mrezu?
 
Otac danas uzeo ovaj telefon lepo izgleda na prvi pogled videćemo kako će da ga služi uglavnom nisam čuo baš neke pozitivne stvari.

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
cuo sam da ce stici u gigatron uskoro
bio sam ovih dana tamo, cackao sam telefone, skroz su ok
meni se doduse vise svidja porto

Hello, nije me bilo dugo, jer je telefon kupljen prosle godine za pocetak skolske i sve radi kako treba.
Odlucili smo se za Modenu, na kraju. Crna, izgleda cool, tj izgleda bas skupo, a nije :) tako da su svi bili srecni. Fercera sve 5.
Stigao mi je mejl da Bench otvara shop, pa rekoh da vidim da li nam je ovaj topic jos uvek ziv.

U svakom slucaju, pozdrav.
 
Nazad
Vrh Dno