Šta je novo?

Predlog za tablet

Wortx

Poštovan
Učlanjen(a)
15.10.2014
Poruke
360
Poena
70
Pozdrav. Zanima me koji bi tablet bio dobra kupovina, do nekih 20-25k. Najviše bi se koristio za filmove, youtube, twitch, browsing. Igre manje/više, igram samo one sitne kao geomety dash, slagalicu, itd. Bilo bi idealno da je android zbog izbora aplikacija, ali može i windows. Što se veličine tiče, što veći zbog preglednosti.

Nexus 5 ispunjava sve to bez problema, ali jednostavno 5 inča je malo.
 
Ubedljivo najbolja kupovina je Lenovo Yoga Tablet 2.
2 gigabajta rama, full hd display od 8 inča, procesor koji je u geekbenchu svega 10% slabiji od snapdragona 800.
Uz sve to divljačko trajanje 6400mAh baterije na kojem će ti pozavideti svi poznanici :)
Na kupujem prodajem je 200 evra nov.

[youtube]2R1wTL_El6w[/youtube]
 
Pisali smo post u isto vreme :D Njega sam skroz promasio.

A kakav je Tesla windows tablet? Svidja mi se dizajn, ali da li je vredan tih para?
 
Poslednja izmena:
Isti su modeli, razlika je samo tastatura, mislio sam da ima jos nesto...da odg. samom sebi.

Sad se razmisljam, posto je trenutno 1GB rama malo, a vidim i po testovima da ovaj Asus ima problema sa multitaskingom, kad se otvori vise app u pozadini hoce da izbacuje FC, sto znaci da je malo RAMa, video sam iznad predlog i Lenovo Yoga, ima 2GB RAMa, ali je ipak 8", meni bi trebalo nesto od 10", da zameni lap top.
Ima i Yoga od 10" ali mi je preskup, oko 37 000, a na KP moze se naci za oko 31 ili 32k din.

Sta mi vi predlazete? Imate li neki predlog, moze i za neki drugi uredjaj...
 
Po meni ipad mini 2. Bili su par komada na forumu i na kupujem prodajem ali su se vrlo brzo prodali. Cena je 180 - 200 polovni.
Edit: tek sad vidim ovo za dijagonalu, možda neki običan ipad?
 
Samsung Galaxy Tab 4 wi fi 10" je oko 28000din. Sta mislite jel bolji izbor od Asusa koji sam naveo iznad?
Ima 1,5GB RAMa, i quad core procesor 1.2GHz, jeste da je samsung prepun bloat-a, dok je asusu totalna suprotnost. A oko podrske veza za up date, ne ocekujem ni od jednog dogradnju na Lollipop.
 
Nazad
Vrh Dno